• Darius

    zrejme uz konecne uzral cas pro porozeni kejmlu misto bidonu… do finale postoupily: Hydrapak Delta a o neco mensi Tracker, modely 04. Mate uz s nimi nekdo zkusenost? Moje pouziti nevyzaduje mnoho ulozneho prostoru, ale nejaky bych rad a take me zajima provedeni zadove casti.

    0 0
    • enjoy  

      no tak ja si taky rikal ze si koupim deltu.jenze,kdyz naplnis vak celej a jeste se pokusis neco dat dovnitr tak je to na zadech temer nenositelny,proste mas na zadech bouli jak hrom.mam ten vetsi(overflow) a tam se i neco malo vejde.rozhodne ale neradno naplnovat cely. odvetrani.no,proste mas zada zpoceny jak dobytek:-).jo a taky uz jako novy trochu tekl v miste napojeni hadicky na vak.

      0 0
    • scourge  

      mám letošní Deltu a jsem s ní naprosto spokojenej.Jenom nekupuj Tracker…nic se do něho nevleze. Jinak do té Delty dám v poho rezevoár, mapu, mobil, švýcara, doklady, pumpu, duši, nářadí, svačinu a do „pavučiny“ větrovku.

      0 0
    • Maara  

      Taky mam letošní Deltu a jsem maximálně spokojenej. Pokud hledáš batoh na maratony a jednodenní vejlety, je akorát. Byl jsem fakt překvapenej kolik se toho tam vejde, když umíš dobře skládat. Nesouhlasim s Enjoyem. Sedí na zádech super i když je plnej (tzn. plnej rezervoár-2 litry, a v kapse duši, zámek, nářadí, návleky, větrovka, peněženka, mobil, tra?ovky). Je fakt, že se dá do rezervoáru nacpat 2,5 litru a pak teda už tak dobře nesedí, ale jenom na chvíli, než se upije a pak je to OK. Letošní Overflow je podle mě moc velkej. Máš ho přes celý záda, takže dejchání zad bude stopro horší.

      0 0
      • Maara  

        Sorry, ty se vlastně nerozhoduješ mezi Deltou a Overflow. Ale Deltou a Trackerem. Dávam hlas Deltě, je to malej velkej batoh. Budeš překvapenej.

        0 0
    • Darius  

      dik za ohlasy, poradne prohlidnu Deltu a asi do ni pujdu.. BTW jakou mate bravu, at to neni stejny:-)

      0 0
      • scourge  

        Mám modrou, vypadá ze všech nejlíp :) ale je to subjektivní

        0 0
      • scourge  

        Ještě mě napadlo že by sis měl dát bacha při zkracování hadičky…já ji zkracoval a zkracoval a teď čekám až mi přijde nová :(

        0 0
        • Darius  

          jasne 2× mer a 1 rez… znam… treba u vidle by to bylo horsi:-)

          0 0
        • blue  

          hadicku si bez koupit do OBI nebo podobnejch obchodu, vezmi sebou original, abys nasel spravnej prumer a pak si koupis treba pet metru (na dalsi pokudy :-)) za par korun…

          0 0
      • Martin  

        Takovou jakoby cihlovou:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.