• speedy gonzales

    mam moznost dovest z usa bajka i nejake komponenty.bylo by to tu 3.zari.

    tak kdybyste chteli nejakeho rocky mountaina tak si napiste..

    0 0
    • Stax  

      si si vedomy toho ze ked s tym prides na cesku(europsku) hranicu tak zaplatis 15clo europskej unie + na to DPH Ceskej republiky? detail…

      0 0
      • pali  

        asi mu to ušlo

        0 0
      • Tomcat  

        A i tak některé věci budou levnější než na krámě v ČR. Nehledě na to, že se tady nemusí vůbec prodávat.

        0 0
      • speedy gonzales  

        detail je ze 99% lidi kteri si neco vozi tak to resi bez cla..

        0 0
        • X-biker  

          A bude ta moznost jeste nekdy ted? Ja prijedu z chmelu 7.9. a pak bych mel zajem a nejakou vidli. Nevite nekdo na kolik vyjde velky shiver? Jak chces obejit clo kdyz budes mit RMko za nakych 100 tacu a tasku plnou videl a koutoucovek? To de?

          0 0
          • speedy gonzales  

            no tak takhle to rozhodne vypadat nebude :-) nejvic vemu jednu dve veci. spis jde o to hodit jedno kolo do krabice na celnici rict ze si vezes sveho bajka zpatky.kamosi to tak udelali(delaji) a zadny problem.hodne se uz o tom tady psalo…

            0 0
            • speedy gonzales  

              tim jsem chtel rict ze nedovezu kamion veci a na celnici budu delat jako ze nic…

              jde o to ze mam urcite volne ale omezene kapacity, ktere mi prijde lito nevyuzit,kdyz vidim nabidku v usa shopech. v tomhle ma tomcat uplnou pravdu…

              0 0
            • Air  

              TO SPEEDY G.: ale ja kdyz jsem letel do USA, tak jsem musel vyplnit v letadle formular, jestli si s sebou vezu nejake drahe veci, tys ho vevyplnoval? Myslim, ze to byly veci v prepoctu nad 20 000, ale uz si to tak presne nepamatuju… Takze kdyz poletis zpatky, tak to tam uvidej… Ale bylo to v roce 2002, ted je spousta veci jinak.

              0 0
      • lubos  

        15 ne, myslim ze 3.5%.

        0 0
        • Stax  

          lubos je to bohuzial (aj pre mna) 15%. inak by som si nejakeho speslika kupil uz teraz… a ups donaskou to na svk vyjde 720$. co je privelaaaaa.

          0 0
          • lubos  

            Fakt ? Uf, no ja som hladal kade-tade, kolko je dovodne clo na bajky a dostal som sa az na nejaky zoznam colnych sadzieb EU, ktore pre nas platia, bajky som nenasiel, len nieco velmi blizke, sport-naradie, nieco suvisiace proste. A tam bola sadzba takato.

            0 0
    • hanz  

      Napsal jsem ti do mailu, tak kdybi to klaplo tak bych byl štastnej jak blecha.

      0 0
    • Mamutt  

      Tak to máš v mailu.. Jestli se dohodneme, budu prokazatelně š?astnější než Hanz 8o)))

      0 0
      • hanz  

        To nejde:-)))))))

        0 0
        • Mamutt  

          By ses divil 8o) Já sem totiž i tak děsná blecha 8o) Po čem vlastně prahneš, snad ne také nová lištička???

          0 0
          • hanz  

            No lištička to není, ale komponent jsi trefil

            0 0
            • Mamutt  

              Nebo až tak?

              http://www.maverickamerican.com/products/forks/

              Protože pak už mě vážně nenapadá, co by komu dělalo větší radost, než lištička ;)

              0 0
              • pitelboy  

                Lišku bych chtěl taky. Nejlip talas RLC, ale neni vata !! :-(

                0 0
              • hanz  

                no až tak zase ne-jsem docela skromnej-jen marzocchu co se v evropě nedá sehnat. Lištičku nechci bo se moc počurávaji.

                0 0
                • PePu  

                  A to by mne zajimalo, kde se berou info, ze lisky tecou?

                  0 0
                  • hanz  

                    V jednom nejmenovaném velkoobchodě/ma­loobchodě/týmu.

                    Jezdí jich pár jejich borci a procentuelně je to nejuchcanejší vidle z jejich parku(když tam někomu začne tect vidla tak je to z 75% fox) Toto je info od známeho co u nich působí. Nevím co si o tom myslet protože na fox tlumič nemůžu říct ani n-je prostě skvělej- a to už je starej tři roky.

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Hm, to se mi taky nějak nezdá.. Podle mě ty vidle vypadají jako sundané z motorky ;) Marušky netečou, mají výhodu v nízkých tlacích.

                      0 0
                      • hanz  

                        Taky tady kdysi někdo psal že stíráky na foxu musí měnit s každou výměnou oleje, protože když to neudělá tak začne téct. Nevím už co to bylo za typ a může to být tak 3–4 měs nazpět cca.

                        0 0
                        • PePu  

                          Nemel bys link? Chtel jsem si toto info vyhledat, ale nejak mne zdejsi vyhledavani nechce pustit do starsich prispevku. Po vyhledani na tema „FOX“ zobrazi prvnich 100 (v nichz jsem to nenasel) a po kliknuti na dalsich 100 sice neco zobrazi, ale v nich i prispevky, kde o foxu neni ani slovo. Premyslim totiz o nove Vanille RL.

                          0 0
                          • hanz  

                            Tak jsem to ted asi půl hodiny hledal a…nenašel. Založ novej příspěvek a zeptej se- a hlavně a? ti lidi napíšou jak dlouho jí jezdí, protože tu bude spousta takovejch co řeknou že to neni pravda a přitom jí jezdí třeba dva měsíce, takže vlastně nemaj žádný skušenosti.

                            0 0
    • speedy gonzales  

      no takze jen tak pro orientaci: jensonusa.com pricepoint.com supergo.com wheelworld.com

      osobne se mi neskutecne libi: marzocchi shiver sc 04…450$ tomac buckshot 02…z 1900 na 800$

      a chlapi co se ozvali- musim to trochu protridit a uvidime. co nejdriv se ozvu..

      0 0
      • lubos  

        Mne zas Marzocchi Marathon S 120 za 400$. Tezko mi ji ale kdy nekdo doveze :o)

        0 0
    • speedy gonzales  

      vsem co se ozvali: dneska mezi 16–18hod to nejak rozseknu.dam vedet jestli jo nebo ne a tak.takze zatim zdar

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.