• cesar

    chtel bych nakou novou prilbu, ale… Jezdim (snazim se jezdit) FR, tim padem se dostanu i na „rovnejsi cesty“. Potreboval bych teda integralu a nakou normalni helmu na tu „klasiku“. To ale prijde na dost draho, a navic vozit sebou 2 prilby je dost …neprakticky? Videl jsem ze treba cisco viper dela takovej hybrid, kdy se z integraly sunda jen ten chranic drzky, a je z toho „xc“ prilba. Dela tohle jeste nekdo? A da se tomu verit?

    0 0
    • Meesha  

      Snad este Met Parachute

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    •  

      giro switchblade, nevěřil bych tomu a šel do čistý integrály, no tak budešš jezdit po rovince s inegralou a navic tyhle obojetný řešení nejsou zrovna levny, mad max stojí stejně… neváhal bych ani vteřinu

      0 0
    • TinkTink  

      Nevim sice co myslis tema rovnejsima cestama…ale to je fuk :)

      Napr. Casco Viper MX…ostatni uz tu byly..

      0 0
      • cesar  

        tim myslim cesty, kde bych s integralou vypadal jak magor.

        0 0
        •  

          na to kakej, ja budu taky vypadat jako magor…

          0 0
          • cesar  

            chapu integralu, kdyz jezdim vetsinu dne DH. Jenze ja jezdim FR, takze jedu i dost km po rovnejch horskejch cestickach a to bych se v integrale udusil. Jasne ze co se ceny tyce, je to to same, ale, ale jde o to, ze nemusim tahat dve helmy.

            0 0
            • hanz  

              Vozím toho vipera a jsem naprosto spokojenej

              viper hlavně dobře větrá, samozřejmě bude mít menší pevnost než klasika, ale to větrání na přejezdy je dost důležitý. Řešil jsem stejnej problem a s viperem jsem spokojenej.

              0 0
              • cesar  

                no problem u vipera je ten,ze jsem ho snad nikdy nikde nenidel na krame, abych si ho moh vyzkouset.

                0 0
            •  

              ja se taky pokoušim o to fr… v nejhoršim hodim přilbu na řiditka :-/

              0 0
              • cesar  

                hjo, ale prilba by mela bejt na hlave a ne na riditkach :-)) To Giro vypada pekne. Maj ho nekde (nejlepe v Praze) ze bych ho zkusil hodit na sisku jak mi sedi?

                0 0
                •  

                  hele zejtra du s kamosem oblejzat obchody… dam vedet, budu koukat taky po tech „obojetnejch“

                  0 0
                • visby  

                  switchblada som mal… riesil som podobny problem ako ty… po jednom pade mi pukol, a postupne pukli aj tie co mali kamarati(asi 4), tak som nejak stratil doveru a isiel do madmaxa… nesprav podobnu chybu, kup si radsej poriadnu integralu…

                  0 0
                • Meesha  

                  Mohli by ho mit v Progresscyclu.

                  0 0
                • hanz  

                  To giro jsem měl v ruce- opriti viperu je o dost chatrnější.

                  Viper oproti giru je hlugší, pevnější- prostě o dost lepší na to užívání co píšeš.

                  spadl jsem v něm už moskrát a zatím jen škrábance, kamoš co ho také má to samé.

                  0 0
                  • hanz  

                    hlubší

                    0 0
                  • cesar  

                    nemas nakou fotku, kde ses s tim viperem vyfocenej? Docela by me zajimalo, jak to na hlave vypada. S chranicem i bez chrenice.

                    0 0
                    • hanz  

                      hod si maila do profilu a pošlu ti jí tam.

                      0 0
                      • cesar  

                        Je tam. Diky

                        0 0
                        • hanz  

                          máš tam tři fota-ale kvalita je jakš takš

                          0 0
                          • cesar  

                            fotky jsou ok. Jen maj jednu chybu. Navodily mi mindrak z toho, co mam za kolo :) Jo a neco kde neni ten chranic brady by nebylo?

                            0 0
                            • hanz  

                              možná jo ale ted mě fakt nenapadá odkud-tudíž nevím kdo by to mohl mít u sebe. já mam všechny jen s bradou i když toho najedu 10× víc bez brady.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.