• misj

    poradte s mi prosim s prilbou chci si koupit novou, protoze se mi ve stary (noname levna) strasne poti hlava. Uvazuji o cratoni heli nebo cratoni xenon. Jezdim XC. Diky.

    0 0
    • Air  

      pohledej v historii – nekdo tam dal odkaz na jeden test, ktery vysel v nemeckem casopisu a testovalo se prave odvetrani prileb – nejlip vysla Uvex Supersonic RS. Ja mam Bell Alchera (vozim ji na MTB) a v pohode. Nejdulezitejsi, ale to sam jiste vis, je jak ti helma padne. Jinak dle meho nazoru s Heli si asi moc nepomuzes co se tyce odvetrani. Spis tu Xenonku a nebo ja bych bral asi od Cratoni Zethos (kdyby padla). Zkus si ale tu Uvexku Supersonic nebo verzi RS (ta ma navic pouze inmold i spodni cast skorepiny), Supersonic stoji 1900, verze RS 2200 (myslim). Vyzkusej a uvidis.

      0 0
      • KM  

        Ja na ten test dal a dobre jsem udelal.

        0 0
      • misj  

        ta supersonic je fakt super hezky sedi lehka a fakt mi prijde i vzdusna. Jenom skoda ze jsem si sakra nevsim co je to za velikost

        0 0
        • Pavlos  

          sem snad jediny komu Uvex Supersonic RS nesedela a tlacila? No nakonec sem skoncil u Bell Aquila:)

          0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Muj názor je ten, že helmu musíš mít rád, abys jí byl ochoten vozit. V tomhle na peníze nekoukám. Mam KED Champion a sem s ní max. spokojenej. Je lehounká a dobře větrá. Protože se mi ale potí hlava i bez helmy, tak vozim zavazovací čelenku a je to paráda.

      0 0
    • MARIN  

      MET Anaxagore

      0 0
      • Thidney  

        pod tuhle prilbu vozim satek, protze velmi dobre vetra a v pocasi jake je, mi je zima na hlavu.

        0 0
    • aku  

      Hlavne ti musi sedet dobre na palici. JA si sel pro nejakou KED a odesel jsem s Cratoni radon

      0 0
      • Aiax  

        Me byla k vanocum zaplacena Cratoni Tremor Tribal. Vyzkousel jsem ji a moc se mi nezdala. Vedle lezel Zethos, tak jsem ji narazil a bylo to ono = odesel jsem se Zethosem. Takze i drobny rozdily v prilbach od jednoho vyrobce hrajou roli.

        0 0
    • RapMan  

      A zkousel sis brat pod helmu celenku? Nebo se prodava i cepicka z moiry pod helmu,o te jsem premyslel… Jinak presne jak ostatni, musis vybrat helmu ktera ti bude sedet, helma za 900Kc ti muze sedet lip jak helma za 2000Kc… Ja mam Cratoni Twister a jsem spokojenej, kdyz je horko tak pod ni mam jeste celenku z Moiry.

      0 0
      • misj  

        to jsem nezkousel, pravda je ze ta prilba co mam je uz dost stara. Ze musi sedet to vim. Jen jsme myslel ze v soucasny dobe kdyz je tam vselijaky nastaveni paskama tak je to v pohode.

        0 0
        • RapMan  

          Pasky jsou spis na nastaveni upevneni, jak dobre ti hlava do helmy zapadne, kdyz si ji nasadis, to po netu nepoznas. Jinak helma by ti nemela spadnout z hlavy, kdyz ji upevnis pouze za hlavou(pasek pod bradu nezacvakavas) a predklonis se.

          0 0
    • x-mass  

      Ja jsem si opatril Casco Viper Mountain a jsem s ni spokojen. Hlava se mi poti uplne vzdy a pri vsem. Nevim do jake miry je to funkcni (zatim jsem na hlavu nedopad), ale ma hlinikovou vystuhu.

      0 0
    • Žanek  

      Já mám Mango Breezee – byla jediná, která mi seděla na hlavě a jsem max. spokojenej

      0 0
    • RUMcajs  

      A kolik by tak měla stát?

      0 0
      • misj  

        cim min tim lip ale max cca 2k

        0 0
        • RUMcajs  

          Mno a má být masivní a těžší, nebo jen skořápka co hodně dobře větřá, ale při pádu si rozsekáš xicht, ale lebka nepraskne? (o xist přijdeš tak jako tak)

          0 0
          • misj  

            nejezdim zadny blazniviny parkrat spadnu to jo, ale neco lehkyho dobre vetranyho bych videl jako nejlepsi variantu. No a taky by to mohlo neco vydrzet ze jo… :-D

            0 0
    • Alesh  

      Nevozíte někdo náhodou E2 od Gira? Jake mate zkušenosti?

      0 0
    • igor  

      kup si Specializes S1 Special edition, nema chybu a ani nevyzera ako skrupina od vajca. Trochu drahsia ale co uz…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.