Poraďte prosím high-endovou přilbu

18 nepřečtených
  • Star69

    Mé jediné funkční požadavky jsou:

    1. mřížka v otvorech proti hmyzu
    2. zcela a snadno vyjímatelné polstrování (pro vyprání po každém použití).

    Žádný limit na cenu. Cool design a přiměřeně nízkou hmotnost v této kategorii apriori předpokládám. Nelpím na co největším odvětrávání, to pro mě osobně není důležitý atribut. Prosím poraďte mi pouze ty typy, které se dají koupit online (optimálně i s linkem na příslušný e-shop). Děkuju.

    0 0
    • rasto  

      mtb nebo silnici?

      0 0
    • biker007  

      prilbu si musis v prvni rade vyzkouset na hlave. to ze je prilba sebevic hi-end a stoji treba 7kkc neznamena ze te bude sedet.

      0 0
      • Star69  

        Jde mi o MTB typ přilby. S nutností zkoušet nemá můj tvar hlavy problém, běžně online nakupuji přilby na bike (dokonce i na lyže, kde je třeba znát exaktní velikost) vždy mi to sedělo fajn. Všechny moje dosavadní však neměly zábranu proti vlétnutí hmyzu a relativně brzy mi odešlo jejich polstrování kvůli časté údržbě, proto mi jde o tyhle dva body. Díky komukoli za KONKRÉTNÍ TIP s linkem kde jej koupit, nejde mi obecné rady, já vím dobře co chci.

        0 0
        • igor  

          to, ze si ju nemusis vyskusat myslis vazne? No, neviem ja som si naposledy kupoval Specialized S1 co asi je mozne povazovat za high-end prilbu, minimalne podla ceny ale aj je dobra…a po vyskusani som si zobral velkost „S“ co mi teoreticky nemala sadnut. Obvod hlavy som mal na „M“.

          0 0
          • Star69  

            Jasně že to myslím vážně. Už jsem si koupil odhaduji tak 6 nebo 7 přileb na dálku (včetně lyžařských), a bez problémů. Pokud by to byl pro každého takový zásadní problém, neexistovaly by přilby v nabídkách e-shopů. Zkrátka některé tvary hlav mívají menší (či žádné) „fit“ problémy než jiné.

            0 0
            • igor  

              ved ok, ja len tak zo zaujimavosti…ni­ekedy ludia vyskusaju v obchode a kupia cez net kvoli cene. Specialized S1 sa ti nepaci? lahucka, perfektne odvetrana, nevyzara ako skrupina od vajca.

              0 0
    • Beeda  

      Jo uz to chapu, nemas limit tak to vemes pres e-shop, a nebude ti sedet a pak koupis druhou v kamenym…imho libi se mi catlike s pavoukem, cca 3500kc:-)) B.

      0 0
      • Lister  

        Jen pro informaci pokud bereš něco na dobírku tak máš VŽDY 30 denní záruku na vrácení peněz bez udání důvodu. Není to žádná akce e-shopů. Na to máš nárok ze zákona. Jediné co zaplatíš je poštovné, male lepší než vozit něco co ti nesedí.

        0 0
    • Azagthoth  

      Jednoznacne 661 Full Bravo Carbon,stoji 8000Kč…

      0 0
    • radek z BF  

      a že se teda na ty e-shopy nepodíváš sám, když je Ti jedno, jaký má přilba tvar a jediné podstatné je, aby to mělo sí?ku na motýly a „cool design“? :-)

      0 0
      • Jenda  

        hele ale sitka na motyli by mela bejt v ty prilbe vzadu a to nevim jestli sezene:-) holt ji bude muset vozit opacne a pak to bude i ten cool design:-)

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.