• slavekRM

    No, abych pravdu řekl už půl roku jezdím bez přilby(to je blbost co?) a po včerejšku, kdy jsem skončil v příkopě(poko­likáté?) jsem dospěl k názoru, že dál to bez helmy nejde. No a sháním přilbu Mango. Jenže v Ostravě a okolí ji mají jen v Gigasportu a buď mi nesedí velikost nebo barva. Tak se chci zeptat jestli náhodou někdo nevíte o nějakém shopu nebo prodejně kde se dají sehnat. Dík

    0 0
    • vlk  

      Mango jsou dobré přilby.Já i má přítelkyně je oba máme.Pokud ti ale až tak nezáleží na penězích, tak jsem v Ostravě viděl slevněné Giro přilby, ale už to budou alespon 3 týdny.Ale slušné slevy.4 000 na 2 600 a pod.Vzhledem k tomu, že tam ale jen dojíždím na dálkové studium, tak ti přesně neřeknu kde to bylo.Vím jen, že jsem jel tramvají okolo Krajského úřadu někam jakoby k centru.No a v tom jakoby centru ten obchod někde byl.

      0 0
      • slavekRM  

        No Giro jsem zkoušel, ale jaksi mi nesedí na hlavě. Ale dík. Kde ten obchod je asi vím.

        0 0
    • RomanH  

      Pokud vis velikost, napis primo dovozci (VIVA sport Lanskroun) a on Ti ji posle na dobirku – mne takhle posilal Breeze i nahradni vystelky.

      0 0
    • vorvan  

      Mam takovy pocit,ze nejake Manga maji v Jumpsportu (nebo jak se to jmenuje) v Ostrave na Nadrazni (naproti Yogi). Nejake jsem take videl v Porube na hornim konci Leninky (Velos?). PS. Gigasport radeji nebrat. PPS. At sezenes a slouzi.

      0 0
    • plaut  

      Ja jsem koupil (loni) prilbu Mango v AZ cyklo ve Frydku-Mistku – frydecke namesti

      0 0
    • vas  

      Kdyz uz jsme u te Ostravy a okoli, nevite kde koupit hadry od Kalase?. Mam uz schozene skoro cele mesto a porad nikde nic.

      0 0
      • slavekRM  

        Zrovna včera koupila kámoška kalhoty v Mariánkách(dlou­hé, bez vložky, šle, cena 850), je to na hlavní třídě a jsou tam dva obchody vedle sebe jeden s cyklo materiálem a druhý sportovní oblečení. Možná je to jeden obchod se dvěma samostatnými vchody. Název fakt nevím.

        0 0
    •  

      Mozna je to trochu od veci, ale chtel jsem se zeptat jak je to se zakonem. Je mou povinnosti jako ucastnika silnicniho provozu (cyklista(-:) nosit helmu??? Jinak obvod hlavy splnuju na vel. L, ale bohuzel mam hlavu takovou uzsi, delsi…A pomalu se stydim si ji nekde vyzkouset.

      0 0
      • P.B.  

        Na tvoji hlavu vyzkousej Specialized. Helmu tusim musis nosit jen na silnicich I. tridy a deti do 15 let, ale jistej si tim ale nejsem.

        0 0
        • Paja  

          Myslim, ze povinnost nosit helmu plati (zatim bohuzel) jen pro deti do 15 let, pro silnice prvni tridy ne.

          0 0
    • sis  

      Tak zajdi do Drapa sportu ve Futuru. Tam Manga prodavaji, vim to bo tam brigosim:-) Ted jich tam moc neni, ale urcite prijdou nove!

      0 0
      • slavekRM  

        Koupeno, vyřešeno takže děkuji všem za tipy.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce