Mango Escape - vaše zkušenosti

13 nepřečtených
  • Lister

    Zkoušel jsem dneska v obchodě tuhle přilbu: http://helmy.cz/…ka/index.php?… zatím mi asi sedla ze všech nejlíp. Rád bych se zeptal lidí co mají Manga jak je na tom s životností ten upínací mechanismus. Při povolování to hodně cvaká, tak jestli se to rychle nevychodí. A co ta přezka pod krkem – vydrží ty zoubky stálé otvírání a zavírání. Rád bych, kdyby mi vydržela aspoň 3 roky. Díky za každý postřeh.

    0 0
    • ada  

      Cau, Escape mám len týždeň a mysím, že ten u?ahovací systém je v poho. Úplne ten istý mám na starej prilbe Sherman z Makra, cvaká to kúsok hlasnejšie a za 2 roky žiaden problém. Trošku ?a naštvem, Escape síce minuloročný model, ale za 1670skk= cca 1300 kč. :-)

      0 0
      • ToBo  

        kde si ju kupil za tu cenu?

        0 0
        • ada  

          Kúpil som ju na Slovensku, u nás v Tvrdošíne, výpredaj, myslím, že Escapa už nemajú. Inak, som tam celkom zíral na tie ceny, kevlarový Continental Escape Pro ma vyšiel na 500kč, cyklodres od Gore majú 400skk a pod. Nabudúce si vezmem celú výplatu. :-)

          0 0
    • RomanH  

      Mam jiz ctvrtym rokem druhou Mango Breeze (prvni jsem rozstipal po trech letech) a mechanismus je bez jakekoliv udrzby OK.

      0 0
    • davidak  

      Mám Mango Spider od Vánoc a všechno je v naprostym pořádku. Mechanismus je v pohodě, helma je lehká a na hlavě jí skoro necejtim.

      0 0
    • slavekRM  

      Mám Mango Max force asi 1,5 roku a životnost bez problémů. Pokud se ti něco zničí(upínací mechanismus nebo výstelky), tak ti dodavatel – Viva sport pošle nové za solidní cenu.

      0 0
    • borda  

      mam mango escape asi tri roky a uplne v pohode.

      0 0
    • Mandoš  

      Ahoj, mám Mango twister už 3rok a zatím můžu říct, že bez problému obě zapínání.

      0 0
    • Lister  

      Ahoj lidi. Díky všem za postřehy. Nakonec to asi vyhraje Uvex, sedl mi na šišku ještě líp, tak třeba to pomůže někomu jinému. Budu kupovat Win RS nebo Supersonic RS to podle toho kolik bude prašulí.

      Ještě jednou díky všem.

      0 0
    • zmikes  

      Mám ji také a je bezvadná…sedí na hlavě perfektně, větrání také výborné a upínací mechanismus zatím drží také. Druhá věc je ta, že s upínacím kolečkem moc ani nekroutím, akorát vždy převléknu přes zadní část hlavy a drží.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce