• caesar

    Zda se mi to, nebo proste prestly maloobchody brat Giro? Prosel sem v nekolika mestech par shopu a bud tam prilby nemeli vubec, nebo tak max. 2 druhy (a to jeste lonsky). Nekde dokonce vidim jen jejich stojany a na nich manga.

    0 0
    • Meesha  

      Tak v Praze teda nejakej nedostatek nepocituju… Giro maji temer vsude.

      0 0
      • caesar  

        tak konkretne v praze sem koukal na zlicine, pak na flore, pak v letnanech (to je tak vse z hyper super trznic) a ze specialek treba vcera v tom cykloshopu co je na strakonicky kdyz se jede na zbraslav (nevim jak se to tam presne jmenuje) a nikde nic.

        0 0
        • Meesha  

          Ja sem myslel v bikeshopech – ne v samoskach! :-)

          0 0
          • caesar  

            ja neresim kde to je. Proste tam kde byly loni ted nejsou. BTW posledne jmenovany je bikeshop. Kdyz budu mluvit konkretne Giro Xen.

            0 0
            • Meesha  

              Konkretne sem ho videl v Bikeranchi a urcite ho budou mit i v Progresscyclu. Mozna u Sterby, v Bikeexpertu, v Bikecallu.

              0 0
    • Jarous1  

      Já loni Giro kupoval v Průhonicích na náměstí. Ne v Hypernově…:-) Vypadalo to, že měli celou řadu.

      Taky jsem toho dost zahlédl na Karláku v BikeExpertu.

      0 0
      • Alibaba  

        Já koupil před měsícem v Kladně sobě a po čtrnácti dnech i klukovi. V obou případech měli nejméně 7–8 modelů. U Šírera v Berouně se rovněž něco válí…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.