Alpy - nechcete jet někdo s náma??

12 nepřečtených
  • Žanek

    Zdravím! Na září plánujeme s Ječňákem výlet do Alp. Na těžko, po silnicích na cca 2 týdny. Odjezd okolo 7. září. Trasu ještě nemáme pevně stanovenou, nejvzdálenější bod cesty bude asi Passo Stelvio. Pokud by měl někdo zájem se připojit tak mi napište na mail, najdete ho v Users…;

    0 0
    • jecnak  

      Tak tak, trasa zatim neni pevne dana a ani asi nebude. Zacatek by byl zrejme v Ceskych Velenicich. a pak tak nejak pres Salzburg, Krimmelsky vodopady, Grosglocker, Stelvio a dalsi mista. Vse zalezi na pocasi a nalade. Stanovat se bude tak na stridacku v kempech a nadivoko. Kdyby mel nekdo chut se pripojit, tak at se mi ozve na ICQ nebo mail.

      0 0
    • Žanek  

      Nikdo nic??

      0 0
      • robin!1  

        Jedete na silničkách? a ty chcete naložit bagáží? To pak bude trpení a ne užívaní si krásy alp. Alpy mám taky nekdy v plánu ( letos už asi ne ), ale to spíš podobným způsobem jak v článku na BAJK.CZ nebo jet autem.

        0 0
        • mosquito  

          jestli jedou na silnickach s 25kg na nosici tak potes Pan Buh .. silnici tam jsou kvalitni, i cyklostezky z asfaltu ale obcas je to sterk – tak musi radne vybirat

          jinak bych jel klidne taky, ale tyto mista uz jsem jednou absolvoval, takze nekam jinam

          0 0
        • Žanek  

          Jedeme na bajkách s pevnou vidlí a slickama.

          0 0
    • memorex31  

      zdravim,

      1. aky mesiac je zárí po slovensky :) dik
      2. Aj auto alebo len na bicykloch.

      Majte sa.

      0 0
    • Jogador  

      Ted jsem se ze Švýcarských alp vrátil, je pravda že sem tam byl bez kola, ale ani sem toho moc nelitoval, jako vysohorský turista jsem byl na cestách kde by ani to nejlepší horský kolo nemělo šanci.Je pravda že mám na účtu pár Švýcarských čtyřtisícovek a ani jednu lanovkou.Tím chci říct, že když do Alp, tak s pohorkama.Jdo­poručuji mačky, cepíny, rukavice a čepice, na Bishornu jsme měli –9stup ňů… Jinak kolu zdar:)

      0 0
      • Andrzej  

        vcera jsem se vratil z alp (svycarsko+italie), vzdycky, kdyz jse tam byl pesky tak sem litoval, ze nemam kolo, ted to konecne bylo to prave orechove. Do 4000m.n.m. se sice s kolem asi tezko podivas, ale silene dobre jsme si zajezdili, ty hory jsou tak rozlehle a vysoke, ze si tam kazdy najde co chce… Spickove jezdeni bylo okolo (hlavne severovychod) Domodossoly, Lago Maggiore taky nebylo vubec spatne, super sjezdiky jsou treba v Saas Fee, byli sme ve vyskach 200–2600 metru, a jeste jsem se z toho poradne nevzpamatoval pesky a vys je to taky super, ale kdyz pak sestupujes nekde v nizsich polohach(pod ledovcema,sjiz­dnejsi useky) tak sakra litujes toho, ze si mordujes kolena s batohem na zadech a pritom by to tak pekne jelo…

        0 0
        • Jogador  

          Dobře, uznávám, že jsem litoval že jsem sebou neměl kol, hlavně někdy, když jsme sjížděli s pasů a já bych těm namyšleným silničkám ukázal že MTB pojede dolu rychlejš, zvláš? kdybych nejel po serpentýnách ale přímo rovnou dolů.) Jo a v Saas Fee jsem byl taky, ale chtěli jsme vylízt na Britanicu a pak dál na tu 4000, ale pak nám nevyšlo počasí:(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.