LyžováníStubai 5 - 8.4.08 - nechcete někdo jet?

9 nepřečtených
  • Luk02

    Ahoj,

    nemáte někdo chuť si od 5–8.4.08 jet zalyžovat na Stubai v Rakousku (super lyžování kilometry upravených sjezdovek, ledovec, rampa, park)? Ubytování za 21 euro, včetně tax, skipass 102 euro(3,5 dne). Na cestu by jsme se nějak složily. Měli jsme jet původně ve 4 lidech, ale kamarád mi to naposlední chvíli odřekl, takže nabízím 1–2 místa v autě.

    Pro další info, nebo kdyby někdo měl zájem tak mi písněte na email, mužem se domluvit.

    Lukáš

    email: blazer(at)seznam.cz

    Mějte se!!

    0 0
    • Luk02  

      dal jsem špatnej email. Správně je to Blazer02@seznam.cz

      0 0
      • Meduza  

        Premejslel jsem o tom, ale pocasi se zatim moc netvari :(

        0 0
        • Kacik  

          Predpoved neni tak spatna, v sobotu ma byt polojasno :-)

          0 0
    • vili  

      Zdravím, máte někdo tip na nějaké levnější ubytování v okolí Stubaie? V histerii jsem pro Stubai nic moc nenašel. Ideálně pro 4 lidi s kuchyňkou, možno i snídaně. Díky

      0 0
      • Pan Jan  

        Záleží, co myslíš tím levnější.

        Já jsem vloni v listopadu s bandou bydlel tu: http://www.landhaus-alpensonne.com/

        Cena je taková standartní rakouská, ale plně odpovídá. Mladá paní, co to má na starosti umí anglicky i německy (zcela překvapivě). Je to sice psané až pro 6 lidí, ale to je trochu moc, pro 4 – 5 lidí naprosto ideální.

        Udělají i snídaňové talíře, jen za cenu surovin…

        A jako bonus Playstation 2. Co víc si mohou chlapi přát?

        0 0
        • vili  

          Díky za tip. Nejsu sice z jejich ceníku příliš moudrej (ten rozsah ceny je docela velkej), ale napsal jsem tam tak uvidíme. Máš ponětí na kolik Vás to vyšlo?

          0 0
          • Pan Jan  

            My tam byli v šesti (proto vím, že už je to trochu moc) a myslím, že jsme se pohybovali okolo 20 Euro / os. / noc. To je takový standart, za který vždycky jezdíme.

            Ale co si pamatuju, tak to jsou ty snídaně. Mladá paní vždycky donesla, co jsme se domluvili (pečivo, 2 konvice kávy, obl. talíř x párky x apod.) a za 3 noci, za 6 os. jsme platili snad jen 36 Ojro…

            0 0
            • vili  

              tak to sou supiš ceny. Díky za info, snad bude mít volno. v.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.