• Co rikate na tuhle vidlu? Uvazoval jsem mezi 3 vidlemi, ale nakonec jsem obednal tuhle Manitou Axel SUPER. Snad jsem neudelal chybu. Tesim se na kazdy prispevek.

    0 0
    • kimi  

      stačí si přečíst, co už se tu psalo

      0 0
    • revish  

      Cauec. No, ja ji koupil asi pred mesicem. Sice jen Elite, ktera nema Lockout, ale je celkem Fpoho. Co mi vsak na ni vadi, ze je mekka. Pri mych 78kg jde casto nadoraz, to se da resit vymenou pruziny za silnejsi.Je taky mekka v krutu, coz znamena, ze pri naklonu pri jizde ze sedla skrtaji spalky o rafek. Jinak je to dobra zehlicka. zatim mi vyhovuje. Mas kotouce nebo vecka? kotouc bych na ni asi nedaval.uz tak je dost mekka. Zdarec

      0 0
      •  

        ja mam 100Kg. Brzdy mam Vecka. Myslis, ze by mi treba v obchode vymenili ty pruziny se slevou, kdyz jsem si u nich koupil tu vidlu?

        0 0
        • revish  

          Nevim jestli ti ji vymeni se slevou.Kazdopadne Ti ji vymeni. samotna pruzina stoji kol. 600Kacek Nevim jestli si servisak neco neprihodi.Pokud je vidle v zaruce Tak by to melo byt zadara(vymena ne pruzina) nejspis se budes muset informovat. Pri tve vaze bych se ale snazil vidlici prodat a koupit neco bytelnejsiho. Treba nejakou Marzocchi. Vzduchové se pohybuji kol. 6000,–, pruzinovky jsou o neco malo drazsi. zkus mrknout do nejakeho E-shopu treba www.bikezone.cz. urcite tam neco objevis.

          0 0
        • revish  

          Jo a jeste neco, ktere byly ty zbyle dve vidle z vyberu?

          0 0
          •  
            1. byla Suntour XC-PRO-E-RL
            2. byla Marzocchi MX Comp 105mm

            V obchode mi doporucili spis tu Manitou. Snad jsem moc nenaletel. Ve vidlich se nevyznam, ale kdyz jsem si precetl fora, tak jsem Suntourku hned vyradil.

            0 0
            • revish  

              No co jsem se ja docetl na ruznych forech bylo to, ze manitou axel jsou vhodnejsi pro lehci lidi. Tyto vidle jsou lehke z cehos plyne jejich nizsi tuhost. Marzochhi jsou sice tezsi, ale zato drzi, jejich udrzba je snadna. Taky potrebuji trochu vetsi silu k tomu aby zacly pracovat, coz pri tve vaze neni problem, pro tebe by byla nejvhodnejsi. zalezi taky na tom co od vidlice ocekavas. jaky jezdis teren a jaky mas styl jizdy, jestli chces Lockout a taky jestli ti prilis velky zdvih nerozhodi geometrii ramu.Kolik ma zdvih tva Manitou? asi jsi mel vzit MX Comp.

              0 0
              •  

                Zdvih je tam 100. Ja mam celoodpruzenou Meridu. Chci vidlici, ktera by dobre zehlila. Ja po terenu moc nejezdim, to jen obcas. Mozna, ze jsem mel vzit tu Marzocchi, to je fakt. Ale taky jsem chtel, abych si mohl na vidli nastavovat jak ma byt tuha. A pri vzduchovce bych musel porad vozit pumpu. Kdyz jezdim tady po meste, tak jsem mel midlu tvrdou a pak kdyz jsem byl u babky (na vesnici), tak jsem si nastavil na mekko a jezdil jsem po terenu. Takze to nastavovani je pro me taky dulezite.

                0 0
                • revish  

                  Pravda, kazdou chvili foukat by mne taky nebavilo. MX Comp se dela i v pruzinove verzi tam uz je to stelovani v klidu.Zkus to s tou vymenou pruziny a uvidis. ja do toho asi taky pujdu. Chci si to predelat z 80 na 100mm a bez silnejsi pruziny by byla vidle jeste mekci. Cau.

                  0 0
                  •  

                    Diky za prispevky. Cus a mej se fajn. Treba se tu jeste nekdy setkame a shodnotime ty vidle uz i s mou zkusenosti.

                    Cus

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.