• Vision

    jde nějak zjemnit chod ? chodí hrozně ztuha :(

    0 0
    • Lišák  

      Mám podobný problém-zrovna nsk sem si do práce přivezl Elite 04 z kola přítulky. Jak bude čas, tak ho kuchnu a zkusím promazat vše, co se dá. Ta vidle má zatím najeto tak 300–350km, tak možná ještě není zaběhnutá, ale můj Black 03 chodil už ze začátku líp a nezadrhával se.

      0 0
    • Banjo  

      Mel jsem podobny problem s Elite 04. Narval jsem tam furu original vazeliny a ted to chodi relativne dobre. Ale je to stejne podivna vidle…

      0 0
      • Lišák  

        Právě jsem dokončil sborku :-) Mám dva poznatky-je tam žlutá pružina-dle výrobce nad 77kg a přítulka má 55kg. Vidla byla v obchodě sundaná z novýho kola, tak sem myslel, že tam bude střední (červená). No a vazelíny tam taky moc nebylo. Doplnil sem ji a je po zadrhávání. Ještě nechám namotat slabší pružinu, ale nejdřiv se podívám, jestli v mým Blackovi není zaměnitelná. Měla by být střední. Zkusil bych to čenžnout.

        0 0
        • Pavlos  

          Axel ma nohy 28,6 myslim a Black 30 takze ciste teoreticky by ta pruzina v blackovi mela byt sirsi. Ale co ja vim co Zhuleny Indian vymysli ze:D

          0 0
          • Lišák  

            Uvidíme, pak dám vědět :-)

            0 0
            • Banjo  

              Mrkni na mail!

              0 0
              • Lišák  

                Nemůžu-sem až do večera v práci a zablokovali nám veškerou poštu :-( Tak až večer.

                0 0
                • Banjo  

                  Mam doma navic mekkou pruzinu z Axela Elite 2004. Bud vymenim za tvrdou, nebo klidne prodam.

                  0 0
                  • Lišák  

                    Napřed zkusím vyměnit s tím Blackem a pokud to nepůjde, tak bych vyměnil. Dík za nabídku. L.

                    0 0
        • Vision  

          jakou vyzelinu jsi tam cpal ? kde budeš scháneět ty měký pružiny a za kolik ? potřeboval bych to taky sladit na slečnu cca 50 kg diky

          0 0
          • Lišák  

            Vazelinu sehnal kolega z práce. Na pixli je napsáno: HF MARKET SILIKONO-TEFLONOVÉ MAZIVO a dále Profesional a M8052. Mělo by to být na mazání hydraulických zařízení. Pružinu měním s Banjem z B-F /tvrdou za měkkou/ jinak bych ji nechal namotat z o něco tenčího drátu ve firmě Pružiny Čermák v Modřicích (Brno). Jsou tam velmi vstřícní a levní. Za pružinu do tlumiče sem dal 50,–

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.