• maly bob

    máte nekdo zkusenosti s manitou axel, kamarad mi prodava za 1900 s lock-outem a serizenim odskoku 80mm zdvih, a taky jestli by sla nasadit na ram spyder z koloshop.cz

    0 0
    • Daf  

      Myslim ze by nemel byt problem nasadit ji na jakykoliv novy ram. Jen si zjisti jestli ma vidle dostatecne dlouhej krk, aby si pak nemel moc nizko riditka.

      0 0
    • jirkag  

      Viz www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

      Kamarad ti ji prodava? Ja ji chtel od nej taky koupit :-O

      0 0
    • yoggi  

      ja mam axel elite a mozem konstatovat ze celkom slusna vidla, takze ju mozes vziat.

      0 0
    • jaski  

      hele jestli prechazis z elastomeru tak pro tebe bude kazda takova vidlice uzasna a budes si rikat jak je skvela.jeste kdyz ji predelas na olejovy mazani.pak si ale sezenes neco jinyho o trochu lepsiho a zase si reknes jak si moh na axelovi jezdit a ze je tahle zase o hodne lepsi.pokud nevazis 150kg tak axela vem a zkus ho predelat na olej.ale zase ma docela malo zdvih.zase pokud je nova tak to za 1900 de.toz tak

      0 0
      • maly bob  

        mam rst 321 tl, a vazim 68, a vubec nemam poneti jak to ma predelat na olej, ja bych bral manitou splice nebo nixon ale sou drahe

        0 0
        • jaski  

          jak muzes porovnavat nixon a splice?to je jak kdyby si porovnaval stodvacu a bavorak.ja sem presel ze skareba 80mm na blacka 90–120 a je to proste parada.do ty doby sem byl unesenej ze skareba ale nestacil mu zdvih uz a bal sem se aby se nerozpad ve sjezdu a to mam jenom 50kg.bejt tebou tak radsi teda beru toho splice z bazaru treba ted sem neco videl.na olej se to da predelat snadno.proste jenom nalejes do spodnich nohou tak 16ml oleje jakej doporucuje manitou a das pod matky tesneni.melo by to stacit.

          0 0
          • maly bob  

            ten splice z bazaru sem chtel ale uz je prodany

            0 0
            • jaski  

              tak to nevim.ale fakt je ten axel docela takovej no jak bych to rek takovej low end.zkus pockat na bazar obcas se tam objevi neco zajimavyho.kolik mas cenovej strop?

              0 0
    • enjoy  

      a vidis ty vnitrni nohy?to fakt chces?

      0 0
      • maly bob  

        myslis ze je to spatny??

        0 0
        • enjoy  

          no ne,tak to je asi u axela normalni.. ja jenom ze bys asi udelal dobre,kdybys jeste neco prihodil.zrovna me se nelibi zadny kolo s axelem..

          0 0
          • maly bob  

            zkusim se jeste optat kamosu ze zavodu ale ti vetsinou nemaji treba nixony nebo neco s velkym zdvihem jedem prodaval skareba ale za 5 a to ej hodne

            0 0
            • enjoy  

              nevim jestli jsem to pochopil spravne.. na velky zdvihy se vyprdni.80mm staci at si kazdej co chce rika.nevim teda co jnyho koupit za 1900,– ale axel je pro me nocni mura:-) ale lidi ho vozej a dost hromadne,tak proc teda nakonec ne.

              0 0
    • maly bob  

      pokud najdete neco lepsiho byl bych rad, cenovy strop tak 3 nejlepe

      0 0
      • jaski  

        tak to nic neres a ber tu marzochu pokud ji jeste ma.za 3 nic co se chova jako odpruzena vidlice nesezenes.

        0 0
        • McBlacky  

          jako zrovna tyhle marcoki jsou pěkný mrdky, ale nic proti o nějkým plynulým chodu si můžou nechat zdát. A taky je to vazelínovka… tak bacha, to už radši ten axel, protože chod budou mít ± stejnej a ušetří prachy který může vrazit jinam. Navíc Axel je tužší než scareb takže se na něm docela dá jezdit do 75 kg bez závodních ambicí je to pohodová vidle do začátku.

          0 0
    • maly bob  

      ta marza zase neni nijak nastavitelna a nema zamek a to me stve, ja bych bral toho skareba co ej v bazaru ale chci xt v-brzdy a ne kotouce

      0 0
      • enjoy  

        k cemu chces lock?

        0 0
        • maly bob  

          jezdim i casto po silnici nebo kdyz jedu ve stoje tak me stve jak se porad borim, a nema ani nastaveni odskoku a nic

          0 0
          • enjoy  

            ale porad je to mnohem lepsi vidlice.a to marzocchi nemam rad:-)

            0 0
    • maly bob  

      dobra bude ale ted kdyz sem zredukoval ostatni komponenty ktere chci kupit tak sem se dostal k tomu ez bych mohl mozna uvolnit 5000

      0 0
    • maly bob  

      a ted mi psal ze uz ej prodana takze to vidim asi na splice pokud bude tatinek hodny a vysype mi 14

      0 0
    • maly bob  

      mozna jeste tu toru z bazaru pokud je i na v brzdy

      0 0
      • jaski  

        jo ber toru za 5 je i v krame nova

        0 0
      • enjoy  

        tora je tezka..2,2 kilo je i na ten peknej chod hodne. zrovna u splice mam pocit ze odchazi ta cerna barva na kluzacich,coz je teda dost hnusny.. to ja jenom abys to vsechno vedel:-)

        0 0
        • gobike  

          Hehe, tobe mozna Tora prijde tezka, ale z myho hlediska, kdyz vim, ze moje stara Sixka vazi skoro stejne a neda se s Torou co se tyce chodu a funkcnosti vubec porovnavat, tak je mi ta vaha ukradena:)

          0 0
    • Andrea  

      Nekupovala bych jí. 80 mm je málo, vidlice je hodě tuhá, mě začala trochu pružit až po najeté tisícovce. Zamykání na řidítkách je příšerný.

      0 0
      • yoggi  

        80mm nie je malo. a treba si uvedomit ze axel sa cleni na 3 skupiny tak ako aj skareb. axel je: comp, elite, super.

        0 0
    • maly bob  

      jeste tu mam za 2000 marzocchi mz race(2004)

      0 0
      • kycis  

        MZ rozhodne ne, je to jen pruzinovka bez olejoveho tlumeni. Ja bych sel do te Tory, ja nejak vahu neresim..

        0 0
    • maly bob  

      tak pokud je to jen pruzinovka tak to ani nahodou, este premyslim jestli tata da 4,5 na jetou vidlu a kdyz ne tak kupim za 4 axela a pak az vydelam na brigadce tak si kupim treba nixon nebo nejakou nadupanou

      0 0
      • kycis  

        Porad nerozimum tomu, na jaky kolo to chces vlastne dat, nemuzes prece na to samy kolo montovat Axela a Nixona, axel je na croscountry, nixon freeride, asi neexistuje ram kteremu by vyhovovaly obe tyhle vidle, predpokladam ze ten ram bude klasika, tam proste nixona dat nemuzes, ma moc velky zdvih, nakopne to geometriia hlavne se ten ram za chvili zlomi..

        0 0
    • maly bob  

      kdyz nasetrim na nixona tak si asi koupim jiny ram nebo si koupim splice nebo minute proste enco co na to pujde dat taky blb nejsem abych tam dal vidlu na sjezd

      0 0
      • kycis  

        ok :-) No jak jsi koukal na tu EXR, tak tady nei o moc drazsi bagbike.cz/?cmd=609 Splice se mi moc nelibi, ten cernej elox se z tech nohou hned osoupe, ja vim, jen vada vzhledu, ale stejne..

        0 0
    • maly bob  

      sem nevedel ze je nejaka marz tak levna ale nevim co ma za funkce tlumeni, co treba judy j3 125mm, olej lock-out za 2600

      0 0
    • maly bob  

      pokud nekdo máte zkušenosti s judy j3 tak napište nebo aspoň váš názor na tuto vidlici

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.