• sanktus

    Je technologicky slozitejsi (z hlediska barveni) vyrobit ram cerne barvy nez treba cervene? Objednal jsem si cerne mat RB, misto toho mi davali antracit mat s tim, ze cerna je tezko vyrobitelna, ze se tezko kryje apod. a ze cerne mat uz nebudou delat. Mi se to moc nezda, spis to povazuji za vymluvu. Jaky je vas nazor?

    0 0
    • default  

      Jak to je ve skutecnosti nevim, ale objednal jsem si u RB Speda v matne cerne a prisel mi matny sedy. Byl jsem z toho chvili zpruzelej, ale ta barva zas tak spatna nejni. Akorate se v ni bezvadne drzi spina! ;-)

      0 0
    • K2  

      Je možné, že konkrétní výrobce barev má problém s určitým odstínem. Kamarádi při stříkání auta jednou nadávali na červenou, ostatní v pohodě. Vidím to spíš jako výmluvu a nechu? zkusit jiného dodavatele barev. Když se podíváte kolem sebe v obchodech, tak vám musí být jasné, že vyrobit černou v matu jde. Čím jiný by se měl výrobce rámů na zakázku odlišovat od masovky než osobním přístupem a alspoň designem na přání – z mého pohledu hodně slabá výmluva.

      0 0
      • Gumicuk  

        No nejak nechapu vasi debatu… kdyz si prece kupuju ram tak se o tom snazim zjistit co nejvice, nerikejte ze byl problem zjistit, jak vypada matne cerna barva… je to asi jejich nejprodavanejsi barevna verze a nejvice medializovana, kdyz jsem si ho obednaval ja tak jsem vedel ze nebude uplne cerna spise grafitova a taky jsem to tu nekolikrat psal. Jinak mi bylo receno ze to zesvetleni te cerne dela matovej bezbarvej lak kterej je na povrchu a ona to je pravda, protoze kdyz jsem se podival pod sedlovou objimku, tak tam byl asi 1 mm od zhora nenalakovanej tim bezbarvim lakem a byl cernej jak bota…

        0 0
        • sanktus  

          :-) postupoval jsem presne tak jak navrhujes. Zjistil jsem si o tom co nejvice. Dokonce jsem mel v ruce i ten kousek trubky, na kterych jsou vzorove barvy a kde je cerna opravdu cerna a ne seda (spise vzrek antracit). Tvuj prispevek, kde jsi upozornoval na tento problem jsem pred tim necetl. Je asi od RB trochu unfair, kdyz ve vzorniku nabizi barvu kterou neni schopen z jakychkoliv duvodu vyrobit. Pro zamysleni … videl jsem spooustu cene matnych ramu, ktere byly opravdu cerne a ne sede a ktere delali firmy, jenz se netvari jako hi-tech jako RB.

          0 0
          • Gumicuk  

            Aha tak to jo… ja se na ten jejich vzornik nekoukal protoze tu barvu jsem videl ve velu a hlavne na vl. oci v Racetool. Oni asi maj ten vzornik jeste z minuleho roku, protoze to delali cernou matouvou ktera byla opravdu cerna, jednou tam meli vystavene CRX v teto barve, ale to jeste stalo 14 tis. Nijak je to neomlouva, meli te na to upozornit… ja jsem s nima teda max spokojenej

            0 0
            • jakub  

              sem si objednal KTM oranzovou, tak uvidime, jinak bych doplnil jenom tolik – barva nejezdi…

              0 0
    • Petr Heinik  

      Bohuzel netusim, proc Vam nekdo tvrdil, ze provedeni cerna mat se jiz nebude delat. Tato barva je stale v nasi nabidce a diky velkemu zajmu v ni zustane i v budoucnu. Nevim, proc Vam nekdo tvrdil, ze cerna mat je tezko vyrobitelna. Z technologickeho hlediska je stejne slozite vyrobit ram v cerne nebo cervene barve. Jelikoz jednani se kterym jste se setkal v zadnem pripade neodpovida nasi predstave o jednani se zakaznikem, rad bych Vas poprosil o kontaktovani moji osoby na telefonu 2 72 77 05 56, abychom tuto neprijemnost vyresili k Vasi plne spokojenosti.

      0 0
      • jakub  

        huaaa ja sem snad na uplne jiny planete, uz se fakt nemuzu dockat toho miho ramu, RB ste jednicky

        0 0
      • Gospeed  

        co to bylo....... ja snad snim ******GO RaceBike GO*******

        0 0
        • vlk  

          to je normální jednání RaceBike.Už dříve tu něco podobného také tímto způsobem řešili.Podle tohoto se pozná slušná firma.Bohužel je takovýchto slušných firem stále ještě málo.

          0 0
      • sanktus  

        Diky za nabidku, pripadne vyuziji. V tomto pripade asi jiz ne, protoze jsme s Vasim aut. prodejcem jiz dospeli ke konecnemu reseni, ze kolo dame do cerneho lesku (RR1300) – taky pekna barva:-).

        0 0
      • senožrout  

        Pane Heiník prosím řekněte mi, co to je za barvu na Speedsteru v takovém tom novém skládacím katalogu se sinusovkama. Připomíná mi to Santa Cruz blue anodized. Taková šedo-modro-kovová, strukturovaná. Ale v žádné vaší nabídce jsem ji dosud neviděl. No, už mám sid blue a je pěkná, ale kdybych ten novej katalog viděl o pár týdnů dříve, tedy před objednávkou bombardoval bych vás abyste mi to udělali. Tak nevadí, příště :-)…

        0 0
        • Petr Heinik  

          Jedna se o barvu Antracit v jeji prvni modifikaci, bohuzel soucasny odstin barvy Antracit je odlisny. Vysledek v katalogu je nasledkem nasviceni pri foceni a barva vypada jinak nez v realu.

          0 0
          • senožrout  

            Díky za odpověď! Ale taková barva v reálu by vašim rámům vyloženě sedla.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.