• till

    Potřeboval bych vědět, jakou minimální dýlku krku může mýt vidlice na tomto rámu ve velikosti 21? Můžu mít vidli s 18cm krkem a bojim se, že se tam nevejde a ten rám ještě nemam!:-(

    0 0
    • enjoy  

      tak to jsi docela v hajzlu,ze to tak musim rict.mam elko(XL ma hlavovou trubku o 2cm delsi) a predstavec vysoky 3,5cm a je to presne 18cm.takze mas docela smulu:-/

      0 0
      • till  

        A jak je tam hlavovy slozeni? Integrovany? Vykukuje jeste z ramu? Nebo nevite nekdo jesli Fox lisuje na vidle novy krky?

        0 0
        • enjoy  

          nevim jestli ti nekde u nas daji novy easton krk. vykukuje jako normalni IHS,tj. nahore tak 5mm.ale byt tebou tak to tam necpu,ja mam predstavec docela nizkej a o dva centimetry kratsi krk…,to je fakt moc.

          0 0
          • till  

            Ten krk by mel mit „dokonce“ 18,5cm… Musi Bejt predstavec po celej dylce krku nobo by mohlo stacit treba 3/4 dylky predstavce? Ja toho Foxe CHCI…

            0 0
            • enjoy  

              ja ti rozumim:-),taky mam foxe.no to by nemuselo vadit,ale neco mi rika ze ty 3/4 budou dost vymodleny.spis se poohledni po vlozkach ktery prodluzuji krk vidle.myslim ze treba acor to dela,ale nevim jiste,moc jsem se o to nezajimal.

              0 0
              • till  

                Myslis neco jako je na http://www.acor.velo-cz.cz/index.php ? Typ ASM-706?

                0 0
                • enjoy  

                  myslim ze jo,ale nejsem si jisty,nikdy jsem to na vlastni oci nevidel.ale co si pamatuju tak uz se to tady probiralo,tak zkus neco najit.nebo ti treba poradi nekdo jiny,pockej kdyztak do zitra,to by se nekdo mohl slitovat.

                  0 0
                  • zac  

                    Ja bych se chtel zeptat jeste na neco k CRX, na racebike webu pisou ze ma presmykac 34,8 ale vsude se prodavaj jen 34.9, omlouvam se jestli je to hloupej dotaz ale zajmalo by me jak to je…

                    0 0
                • K2  

                  Jo mělo by to být ono. Kdysi se tak upevňovaly všechny představce a nikdo se toho nebál. Pokud ti nevadí zvýšení hmotnosti, tak bych do toho klidně šel. Je to jednoduchší než lisování a cena je směšná.

                  0 0
              • till  

                Mate nekdo zkosenosti s nastavcema, vlozkama (nebo co to je) co prdluzujou krk vidlice??

                0 0
            • vlk  

              no u nás cv Olomouci ti krk klidně přerazí.dělá to jeden borec na co má obchůdek na androvým stadiónu.Dokonce ti sežene i originál krček.Kamošovi přerážel za 650 včetně ocelovýho krčku-ten krček byl myslím pro suntour.Já měl taky přeražený krček, za čas to začalo lupat.Tak jsem raději pořídil ovou.Být tebou tak vezmu raději nějakou novou marzoccchi coil nebo duka.Ten fox proti nim není až tak supr.Já bych do staré vidle asi nešel.

              0 0
              • enjoy  

                neni?:-)

                0 0
                • vlk  

                  možná jo, jak se to vezme.Ale v každém případě bych dal přednost nové vidlici.Ono vždy se dá pochybovat o tom proč se jí pův. majitel zbavuje.

                  0 0
                  • enjoy  

                    lidi co vozej foxy je kolikrat neprodavaj protoze by meli problem,ale protoze si chtej koupit jinyho foxe:-)

                    0 0
              • till  

                Fox nedodava nahradni krky,takze to nelisujou!:-( Nevim, mozna podu do Blacka Super, ale jeste nejsem rozhodnutej! Mam kotouce a nevim jak se snima popere…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.