• baltazarek

    Poraďte mi jakou zvolit barvu rámu. Chtěl bych něco tmavšího, něco na čem nebude moc vidět špína, mastné fleky a co bude dobře vypadat. Budu mít rám SPYDER. Líbí se mi něco takového http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?… nebo možná ještě toto http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?… ale nejpěknější je toto http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Lesklou hnedozelenou.

      0 0
    • tradic  

      Ja bych rozhodne sel do zluty.

      0 0
    • climber  

      Jsi si jistý že chceš aby ti někdo kecal do barvy rámu. Ale budiž pro mě je Number 1 barva černá.

      0 0
    • biker007  

      barva na kolo? jedine cerna!:) a lesklej povrch, matna se spatne myje.

      0 0
      • rock  

        To jsi neřekl přesně; myje se dobře, ale výsledek se nedostaví …

        0 0
        • E.I.M.S.  

          Nevím na základě čeho tak usuzuješ, já matný lak mám a takovýto problém rozhodně nemám.

          0 0
          • rock  

            Na základě svých zkušeností :-) … mám černou s jemně -jak to popsat- teflonovým nádechem, v matu … tam, kde u předchozího biku (barva titanu, lesk) špína sjela dolů, tady se po oschnutí často objevují špinavé čmouhy a mapy a muselo by přijít druhé kolo mytí :-) …

            0 0
        • Gumicuk  

          Ale prdlajs! Matova cerna se myje dobre a vysledek se dostavi taky… Jen se to nejde smejt pohou teplou vodou, musise na nej nanest trocha cyklostaru a pak to jde zazracne dolu jen pod proudem teple vody. Nevim kam na to porad chodite. Jo mozna se cisti trochu hur nez leskla barva, ale neni to nic hrozneho. Proste pohoda.

          0 0
          • Radek Broz  

            „nanest cyklostar a umyt proudem teple vody“ mi porad prijde slozitejsi nez kamosovo „oplachnu proudem studene vody“.

            0 0
          • McBlacky  

            cyklostar :) počkej až to budeš mít dýl, to se vakašlet na to to mejt vůbec :)

            0 0
      • RomanH  

        Souhlasim jen s pulkou. Urcite lesklou, ale na cerne je videt prach, i kdyz Ti kolo stoji dva dny v pokoji. Rekl bych, ze je to druha nejmene prakticka barva hned po bile. Ale obe dve jsou zase jedny z nejpeknejsich. Mel jsem 3 kola – lesteny hlinik, cervene a ted cerne a nejpraktictejsi byl ten lesteny hlinik.

        0 0
    • RD33  

      Nejrychlejsi je matna cerna se stribrnejma a bilejma doplnkama:))

      0 0
    • baltazarek  

      tak vidím že každý má jinej vkus. Ale zhodujete se na lesklé barvě. Takže beru lesklou. Tet ještě tu barvu. Jak si ji mám vybrat ? Když ten rám nevidím nastříkaný tak jak se mám rozhodnout ?

      0 0
      • grafik  

        vcera jsem videl v jednom shopu v olmiku sypdera v bilo-modre kombinaci a byla to parada ! Presny odstin modre ti ale nereknu :)

        0 0
      • Seveřan  

        Vzorník barev je uvedenej v RAL, mrknu se na číslo barvy a mrknu se na plechovku v obchodě.

        0 0
      • Gumicuk  

        Jestli se ti libi matna, tak ber matnou! Ja bych lesklou nechtel… teda pokud bych mel moznost si vybrat upravu

        0 0
    • rock  

      Proti špíně a flekům jedině khaki nebo maskovací (hnědozelený) vzor … Tak nějak jsem si myslel, že bikeři se dělí na dvě skupiny: jedné na barevném sladění záleží a tito piloti pak obvykle mají svoji oblíbenou barvu nebo kombinaci barev (Já – stříbrná x černá). Ta druhá tvrdí, že lak nešlape a barvu neřeší vůbec. Překvapuješ mne, zřejmě nepatříš ani do jedné z tšchto skupin :-) …

      0 0
      • Gumicuk  

        Jojo me se taky libi tmave zelena, khaky, nebo proste takova vojenska zelen :-) +cerne doplnky… a zase musim rict ze bych ji chtel v matu :-)

        0 0
    • Daf  

      Jedine leskla cervena Ferrari :)

      0 0
    • Volf  

      Nejhezčí je moje krémová. Jako altrnativu ještě můžu bílou a černou. Prostě čím míň barev tím lépe. Jo a taky hlavně lesklej lak, protože z matnýho se zblázníš za předpokladu, že máš rád čistý kolo.

      0 0
    • black.horse  

      Černá je barva věrná!!!!!!!!!!!!!:-)

      ačkoliv Santa Cruz rudá, je taky pěkná:-) a když se ještě nakombinuje s černou:-)

      0 0
      • Alibaba  

        … teda to sem ještě neviděl, budeš na tom kole jezdit ty ? Tak snad vyber co se líbí tobě né ? Když zajdeš do většího krámu, hned máš obrovskou paletu možností. Jestli si lak necháváš dělat dodatečně, tak musí mít provozovatel nějaký vzorník ne ? Ono nestačí říct červenou nebo modrou – každá barva má mnoho odstínů. A na jakém kole je vidět nejméně špína – na čistém ! Pokud ti jde o barvu špínu „kamuflující“, pak se budeš pohybovat meti odstíny hnědé a šedé, v žádném případě černá. Moje osobní favoritka osciluje mezi černou, šedou, stříbrnou (něco jako mé Sago ;) – vždy jsem tíhnul k neutrálním barvám a jakési menší nápadnosti. Biky se živými barvami se mi hnusí (omluva všem majitelům – nemůžu za to).

        0 0
    • Lister  

      Hele Ropocope, stvavíš jedno kola a už jsi kvůli tomu vytvořil asi 10 přispěvků, jestli to takhle půjde dál tak si tě většina lidí tady hodí na seznam Jarinů a přestanou ti odpovídat. Všechny podrobnosti ohldně toho kola se dali řešit v klidu v jednom příspěvku.

      A tohle si viděl: http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

      0 0
      • baltazarek  

        Jo, tohle vypadá dobře, nevíte co je to za barvu ? Ktrá je to z toho jejich vzorníku. A omlouvám se za 4 vlákna která jsem zde vytvořil. Ale přijde mi lepší když se to řeší zvláště. Když třeba někdo řeší podobný problém tak se mu to bude lépe hledat.

        0 0
      • Alibaba  

        … jó tak to by se líbilo i mně. Mňam.

        0 0
      • grafik  

        HOSI to je muj bajk a prosim nenapodobovat !! Diky :)

        0 0
        • baltazarek  

          Ale notak, jakou tam máš barvu ?

          0 0
          • grafik  

            robocope, tak specielne pro tebe: matblack

            0 0
            • baltazarek  

              super, vypadá fakt pěkně, je zajímavé že vypadá světlejší. Nepřipadá mi to jako černá, oproti té vidli,

              0 0
              • grafik  

                vidle je lesk – si porovnej matblack kliky s matblack ramem

                0 0
        • Lister  

          Sorry já si nemohl pomoct, když ono je to kolo tak hezkýýýý :-)

          Hledal černýho Spydera tak jsem mu předhodil toho nejhezčího co tu je.

          0 0
          • Seveřan  

            Úžasně taky vypadá khaki v matu se stříbrnejma textovejma samolepama. Jedinej problem, kterej se může vyskytnout u matnejch barev je bílá, ta se hůř čistí. Jinak matovku mám na svým spyderu a čistit jde v pohodě, musíš akorát použít saponát, u lesku to není nutné.

            0 0
          • grafik  

            ted uz ale nenji tak hezkej :)

            0 0
      • wroum  

        dost fadni. podle me je nejlepsi barva na bika oranzova. kdo mate pantone vzornik tak treba 021 C nebo jina pestra barva (i kdyz bila perlet taky neni spatna). cerna je moc „obycejna“.

        0 0
        • Seveřan  

          Jó, ta je taky super, obzvláště v mattu.

          0 0
        • fousek  

          Zelenou, jedine zelenou, takovou co delal RockMachine v roce 2000 nebo jeste takou tu svitive zlutozelenou a nebo nakou upne jinou? Hlavne ne matnou, nebo ze by matnou?

          0 0
          • wroum  

            je fakt, ze kdyz to hned nebouchne do oci, tak to neni ono :-) matna nebo leskla, to je burt, hlavne musi bejt zajimava, coz vylucuje cernou, vetsinu modrejch, a zakladni cerveny…

            0 0
    • fousac  

      by se mi libilo neco takovyho.. ;) http://www.koolpages.com/…0urchins.jpg

      0 0
    • -b-n-x-  

      ruzovou s fialovymi a bilymi puntiky a zlutymi hvezdickami

      0 0
    • Geralt  

      Ahoj mrkni sem. Toto je jejich katalogová oranžová lesk, i když je to spíš žlutá :)) http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

      0 0
    • wraftler  

      jednoznacne tmavo strieborno-seda s ciernymi napismi… ja som sa podla toho riadil a dopadlo to super.. ram: http://www.specialized.cz/…/p3_ramv.jpg vidla: http://www.marzocchi.com/…SPAForks.asp?…

      0 0
      • wraftler  

        sory za ten brutaaalny link… nexapem co to je za sajbu:) ale funguje to

        0 0
    • MartinXC  

      Jsi-li gramhonič, ber jakoukoliv nejlevnější, nechej ji opískovat a máš dole 150–200g !

      0 0
    • evilzone  

      Nejlepsi je hlinikova barva:-) Myslim lestenej hlinik bez eloxování. A k tomu chromovaný doplňky – vidlice, riditka, kosik na flasku a rohy a ses king. Tak to mám já, ale na crossu.

      0 0
    • grizzly  

      nejhezci je cervena, ale je na ni videt bordel. no a? :)

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.