• BB

setkal jsem se s nazorem, ze karbonove komponenty, mam na mysli riditka a sedlovku vyrazne zpohodlni jizdu. Lidi maji dojem, ze potom budou jezdit jako na fullu. Je to naprosta blbost, po rocni zkusenosti mohu rict, ze na MTB neni pohodli v karbonovych komponentech. Jsou to povery, kdy se bezhlave prebiraji zkusenosti ze silnicek. Tam jiste, s plastema nabouchanejma na 10 atmosfer je karbonova vidle znat. Pokud si chce nekdo doprad pohodli na MTB, tak karbon jsou vyhozene penize. Jdete do fulla a pokud chcete HT, tak jdete do bezdusovek a velkoobjemovych plastu foukanych na 35 PSI a mate tam 2 cm zdvihu. Vim o cem mluvim, vsim jsem si prosel a stalo to dost penez. Kdyz karbon na MTB, tak kvuli vydrzi a vaze.

• enjoy  

myslim ze se najde par lidi ktery ti to budou chtit za tohle natrit:-) setkal jsem se,nevim jestli tady nebo na starym bikeforu,s tim ze nekdo rikal ze jeho karbon riditka se na obou koncich prohnou o dva centimetry,tak jestli je tohle pravda,tak nevim jestli to chci:-)

• jecnak  

No ono se i normalni duralovy riditka docela prejbaj – nevim jestli o 2cm, ale 0,5 je myslim docela realny. Jinak s tim karbonem souhlasim – zajimavy je na nem predevsim pomer vaha/zivotnost – v tom mu rozhodne nemuze dural konkurovat

• ravo  

Vždycky se najdou lidi, kteří musí mít na kole samej hi-tech… Ale nějaký karbonový komponenty bych mít mohl, to tedy ano:-)

• raceman  

ještě jsi zapoměl na design ;-)

• roud  

Neni karbon jako karbon třeba řidítka sou schopný udělat hodně ale je blbost od toho čekat že to bude jak full kvalitní carbec věci bývaj mnohdy tužší než hliníkový sestřičky :O)

• kesu  

hlavni je prece design:))

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse