• la-da

    Cau,nejak mi zacina prosakovat olej z Bombera Z3,nevite nekdo kde by se daly sehnat novy gufera a pripadne za kolik?

    0 0
    • lubos  

      Olejove tesneni stoji myslim 100–150,– myslim. Nekde, kdo dela servis M.

      0 0
    • RomanH  

      A teče Ti to kolem gufer ? Nestačí vyměnit spodní (nebo horní) O-kroužky (haléřová položka) ? Jinak originalní gufera prodava Bartoníček za 600 Kč (obě dvě), ale měli by tam jít použít i obyčejné no-name, které koupíš ve spec. obchodech na těsnění (a to údajně kolem 30 kč za kus).

      0 0
      • lubos  

        No tak to jsou pekne predrazeny gufera. Kdyby v tom bylo jeste komplet pouzdra,prachove tesneni a novy olej, tak bych cenu bral.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Myslim, ze za tech 600Kc jsou to olejova i prachova tesneni, ale stejne je to palka. No co bys chtel? :) S tim tesnenim bych si nebyl tak jistej, ze se da sehnat stejne za 30Kc. Minimalne stejny tvar s pruzinkou venku bude asi problem. Na originalnim netrvam (spokojim se s lepsim:), takze jakmile budete vedet kde a jake (na 32mm i 30mm nohy) piste mi na mail. Dik.

          0 0
          • RomanH  

            Ja bych si u Bartonicka nebyl tak jistej, ze tam budou komletni tesneni – psal jsem mu mail a kdyz jsem se ho ptal, jestli jsou soucasti baleni i vsechny O-krouzky, tak rikal, ze si je musim dokoupit zvlast asi za 20 Kc. Ale kdyz tak se optej. Jinak jsem se jeste bavil se svagrem, ktery je motorkar, a ten mi rikal, ze udajne lepsi nez gufero je zatahnout nohy cervenym silikonem – nevim, ja to nezkousel a ani se dotoho nehodlam poustet, ale jen pro inspiraci…

            0 0
        • la-da  

          No je pravda,ze prachove tesneni by taky neskodilo vymenit,uz taky neni to co byvalo.Nevite teda nekdo o servisu na Marzosky nekde v Brne a okoli?Dik

          0 0
          • RomanH  

            Skoro kazdej lepsi servis – RK Cyklos, Rocky Bikes, Hobby Sport, … a urcite i jini – Marzocchi je dost jednoducha – ja si ji zatim servisuji sam.

            0 0
            • la-da  

              Taky si vidli servisuju sam,jen tam ty gufera a tesneni potrebuju koupit.Zatim jsem je uspesne vyrejpnul a ted koukam kde bych je sehnal.Olejove tesneni vypada skoro jako normalni gufero co se bezne prodavaji ale to prachove nejak nikde nemuzu objevit(v nor­malnich obchodech na gufera).tak jsem se smiril s tim budu muset koupit originaly…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja sem premyslel nad necim, takovymhle:

                http://www.ecotes.cz/vyroba1d.html

                konkretne A11 se mi zamlouva.

                0 0
                • la-da  

                  No to nevypada spatne,ted jeste jak to bude fungovat kdyz tam nejsou ty pruzinky.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Koukni sem. Mas tam obrazek. Jde mi spis o to jak to bude pasovat do vidlice. http://www.busakshamban.cz/…raper_gb.pdf

                    0 0
                    • la-da  

                      No nejak jsem tam nikde nepostrehl rozmery,marzosacky prachovy tesneni na 30mm nohu ma vnejsi prumer 40mm a 6mm do hloubky.Oproti tem tesnenim v tom katalogu ale neni v uzavrene drazce – je do vidle jen narazeno a drzi tam jen trenim.To tyhle tesneni(i to A 11)jsou do drazky ktera je zapustena – ma vpredu rantl ktery zabranuje tesneni vyklouznout ven.Tim padem asi tyhle tesneni asi nemaji kovovou kostru jako ma original Marzocchi,protoze s ni by nesly do takove drazky namontovat(je potreba krouzek zmacknout a zevnitr nacpat do te drazky).Takze i kdyby rozmery byly spravne,bal bych se,aby ty krouzky ve vidli dobre drzely,protoze ve vidli ta uzavrena drazka neni.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        No kdyz to mas takhle pekne zmereny a vis co chces neni nic snazsiho nez si tam vybrat to nejpodobnejsi. Par by se jich tam naslo.

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        http://www.pikron.cz/…ad/vyber.php?…

                        zjistis jestli maj a za kolik, ale zase si ho neprohlednes :(

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        http://www.pikron.cz/…ouz_rozm.pdf

                        Co AM45 ? ale je vysoky 7mm :(

                        0 0
                        • la-da  

                          No jo,ten nevypada spatne,jen by koukal o ten milimetr ven,ale to by snad nemuselo vadit,ten original ma celkovou vysku taky vetsi ale nahore ma rantl,takze se zasune jen tech 6mm hluboko.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            hmm, ale na vyndani budes muset asi vysunout vnitrni nohy. Jestli ti to nevadi. Musim rozdelat svoji suntourku a vymenit tesneni. Mozna to utesnim i dole a šprknu tam trochu oleje, ala Sherman :)

                            0 0
                            • la-da  

                              Tak jsem zkusmo volal kolik stoji ten AM45 v rozmeru 30/40,protoze na www strankach to nemaji a slecna mi sdelila ze 184,–bez dane a ze by to museli privezt z nemecka.Uaaaaa

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                No to bych asi jeste chvili hledal:) Parker ma snad nejakou vyrobu tesneni u nas. Na netu je toho celkem mraky, kdyz nejses linej telefonovat jako ja, tak to snad sezenes:) Ale nejdulezitejsi jsou stejne obrazky, ze jo? :)

                                0 0
                                • la-da  

                                  No jak jsem zjistil dotazem v RK Cycles,original gufera stoji 130,–kus,prachovy tesneni 170,– kus,takze dohromady tech 600,– cela vidle,takze pokud nic rozumnyho nenajdu,koupim origos a budu mit zase na par let vystarano.Behem toho shaneni na netu mi to pomalu prestava pripadat jako premrstena cena.No uvidim

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Aha, tak ta cena by mohla byt. Mozna jsem se pomylil a napsal puvodne cenu za jeden kus.

                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.