• Bish0p

    Ahoj,

    na jaro stavím AMko a poohlížím se po vidli. Vím, že před lety byly Marynu haněny, že je to brak ale jak je to dnes? Údajně byly problémy s necitlivostí, zadíráním a že nevyužívaly zdvih.

    Taky by mě zajímal rozdíl mezi modelem R a CR. Dočetl jsem se, že model R má regulaci Odksoku a Tvrdosti, zatimco CR má navíc regulaci Komprese. Dá se ladit pomalá a rychlá komprese a odskok nebo jen rychlá?

    Třeba u bartoníčka vyjde model R asi na 11k a CR asi na 15k. Vidlici bych snížil na 150, myslíte že v tom případě je zbytečné jít do CR? Myslím jestli regulace Komprese není zbytečná za ty peníze.

    Pokud jsou ty Maruny špatný do čeho byste šli v téhle kategorii a cena kolem 12k??

    Děkuji

    Anketa: Do čeho byste šli s rozpočtem 12tis? (modely 2014)

    0 0
    • MirosPikos  

      Vzal bych Durolux RC2 za 8.350,– :)

      0 0
      • Bish0p  

        Za ty peníze je to pěkný. Ale kdyby BTom za tu 55 RC3 chtěl rozumný peníze, tak pujdu spíš do té 55

        0 0
    • logoman  

      Ja bych usetril dalsich 600 a koupil pike http://www.bikesport.cz/…ered-26_4757

      To je ted jedna z nej vidlic a i kdyz by marzoska fungovala stejne, porad bude o peknych par set g tezsi.

      0 0
      • Bish0p  

        To je pekná vidla, jen mě mrzí že to nemá 20mm osu. Otázka jestli je potřeba. Na to moje hopsání možná asi ani ne. Takový holčičí dvojáky a max 1.5m dropy. Pětkrát za rok do softovějších parků. To by Pike mohl ustát, ne?

        0 0
    • goofy  

      No nevím co si o té R-kové nebo CR-kové verzi myslet. Ideálně by to chtělo raději RC3 verzi. Tu si Logoman tuším celkem pochvaloval, ale za 12 ji asi nesezeneš…

      Proč ji chceš snižovat na 150mm?

      0 0
      • Bish0p  

        Snižovat chci na 150 ptze mám rám 150. Ale zase je tu možnost, že na příští sezónu budu pořizovat jinej rám s větším zdvihem.

        Pochopil jsem, že ta RC3 už má štelování Hi/Lo, RC jen jednu rychlost a model C jen komprese.

        Ta RC3 je ale pružina, ne? Modely R a RC je vzduchovka, ne?

        0 0
      • Bish0p  

        A nevíš, prosím, jaké ročníky byly problémové?

        0 0
    • BTom1  

      Pokud chceš tak mi napiš mám navíc 55 RC3 ti s kón.krkem 197mm dlouhým.

      0 0
      • Bish0p  

        Můžeš mi tu vidlici trochu popsat? Váha, co se tam dá štelovat..? Je to pružinovka nebo vzduchová? četl jsem, že se to prodává s nějakým konverzním kitem na 150mm. To máš taky?

        0 0
        • Bish0p  

          Aha, tak jestli dobře rozumím, tak to má pružinu a tvrdost se dá ještě doladit vzduchem. Na jakou váhu tam je ta pružina?

          0 0
          • BTom1  

            Prosímtě napiš mi na e-mail ci mám v profilu a na vše nodpovím a pošlu fotky.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.