• JohnLee

    Mam jen malej dotaz,jestli nekdo z vas nevidel nekde na e-shopu hustilku primo na Marzocchi vidlici (nizkotlakou) nebo vidlici,ktera ma dobre odstupnovani na manometru pro nizsi tlaky.

    Pripadne jestli nekdo z brnaku nevidel tuto hustilku v nejakym kamennym obchode,budu rad kdyz mi date echo…ja ji nemuzu sehnat a vysokotlakou moc nechci,ale asi mi nic jinyho nezbyde…

    Dikec vsem

    0 0
    • JohnLee  

      Zase je tu mrtvo,to vsichni chrapete? Noc je mladaaaa

      0 0
      • Daf  

        SPV pumpicka od Manitou je s nejmensim rozsahem co jsem videl. Je do 175 PSI.

        0 0
      • davidak  

        Mám strejnou zkušenost jako Daf, mám pumpu Manitou a díky upouštěcímu tlačítku jde vidle natlakovat poměrně přesně.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Marzocchi pumpu jsem nikde neviděl a je myslím zbytečný ji shánět. Já mam Giyo, stupnice snad do 300 psů a upouštěcím čudlíkem to taky snadno nastavim na kolik chci. Není potřeba mít zrovna dělení po 1 psovi. Moje má snad po 5. Tím upouštěním se dá trefit tak ±pes. To spíš bych si dal pozor aby vzduch neunikal při odpojování.

      0 0
      • mastihuba  

        tu mám taky a ok. ale některý pumpičky nejsou zdaleka tak citlivý. Známýmu se při cca 25 nehne rafika z nuly.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.