• Marry

    Docela by me zajimalo kolik lidi sem chodi protze se nudi v praci a nema nic jinyho na praci (muj pripad)…a co delate este jinyho ???

    0 0
    • kankrlicek  

      Dneska to odpovídá realitě :)

      0 0
      • Luka  

        Nevim jak u vas, ale tady je v kanclu nuda na chcipnuti a jedina zabava je B-F a obed. Bohuzel ten obed je limitovan 30ti minutami, ale B-F ne :))

        0 0
        • Marry  

          ja mam obed taky limitovanej na 30 min ale vetsinou jsem s nim hotovej tak za 10 min vcetne cesty tam a nazpet. Ta zavodni jidelna tady nevari zrovna specialitky…no ale v nouzi se to da pozrit. Sodexo nedoporucuju zadnymu hodnymu clovekovy…jenom nepratelum :-)

          0 0
      • George.999  

        Pátek pro mě znamená čekání na konec pracovní doby.

        0 0
    • preacher  

      Nuda v Brně i širokém okolí, a tak si jak malej kluk vybírám a skládám kolo podle mých snů i když vím, že na něj nebudu nikdy mít…

      0 0
    • Gospeed  

      Prace mam dost ale mezi tim mam spustene aji B-F a procitam si novinky… a jeste hledam a hledam co dat na soje kolecko pekneho:-) Ale jsou teda dny kdy je B-F jedina spasa z Brnenske nudy:-)

      0 0
    • x-mass  

      Ja se nudim nejen kvuli tomu, ze v praci nic nedelam (uz 2 mesice), ale i kvuli tomu, ze mi porad nechce prijit moje vidlice MX PRO, kterou jsem si obednal. Proste, prace nuda a kolo nepojizdne:(((. Jo a asi jako kazdej blazen do kola, hledam neustale nejake vychytavky na sveho milacka:).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nudite se? Zkuste vesteni:

      http://www.karaman.cz/…ka-koule.swf

      Tak schvalne kdo prijde na to, v cem je trik?:)

      0 0
    • jIrI___  

      Zaměstnavatel ví o tom, že se v práci nudíš?

      0 0
    • ClAyD  

      Sakra co já bych dal za to, abych se v práci nudil:D

      0 0
    • Haruky  

      B-F spása na noční,jinak nemám šanci to v práci zapnout

      0 0
    • maajkee  

      Měl jsi tam dát anketu, aby se to dalo spočítat :) Já se třeba k těm unuděnejm hlásím a nuda je holt mojí pracovní náplní :) Jsem v práci potřeba jen když se něco děje.

      0 0
    • Fuglsang  

      Nudit se práci a ještě si na to stěžovat – to je na facku minimálně.

      0 0
    • siafu  

      v práci máme monitoring PC… takže pustit si třeba B-F nemám odvahu :D

      0 0
      • nox159  

        kdo se boji nesmi na BFko :)

        pokud te prace bavi a je dobre placena tak clovek dela, pokud ho to nebavi a ma ji dobre placenou poridi si net jinde, a pokud ho nebavi a je blbe placena tak je to fuk :D

        0 0
        • siafu  

          tak práce mě baví a ostatní se ukáže časem – popravdě řečeno nutnost absolvovat na 30 pohovorů mi asi dost změnila priority, ale zřejmě bylo potřeba si tím projít, teď si práce vážím :D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.