Nejhezčí bike, biker a bikerka z B-F...

299 nepřečtených
  • McBlacky

    tak aby tady nebyla nuda, něco trochu off topic. To jsem zvědav kdo to vyhraje :-)

    0 0
    • McBlacky  

      a hned sem dám svůj tip, přestože vás znám trestuhodně málo nebylo to lehký :-) Biker: Rich Bikerka: Sáva Bike: samozřejmě můj :-)

      0 0
      • Thidney  

        biker – kdokoliv v oranžovým dresu bikerka – dtto bike- jakékoliv oranžové až Vás poznám více budu si moci možná i dovolit konkrétnější hodnocení Psst jenča mě nazval estétem – čímž teď terorizuji kolegy hele, když už se nudíš, co takhle uspořádat pražskej orien?ák? já pomalu polehoučku chystám –1 ročník ve voděradskech bučinách (za Říčanama) už se tam kdysi jel, ale nějak to upadlo v zapomenutí

        0 0
        • MF  

          Ja mam komplet naozajsky holandky dres :)). Cize kratky dres (oranzovy), dlhy dres (tiez oranzvoy) a casovkarsky dres (hadajte akej farby).

          0 0
          • Thidney  

            ksakru na tulipány jsem pozapoměl

            0 0
          • hinault  

            chvalenkar :-) este musis priznat, ze uz davno vysiel z mody, 11 rokov je je 11 rokov, a ze ti boli rukavicky trocha velke :-)

            0 0
            • MF  

              Prdlajs! Z mody vobec nevysiel. Furt vyzera dobre. Rukavice su mi ale velke furt :)) Mimochodom aj ty mas oranzovy dres, takze sa mozes zaradit medzi najkrajsich :))

              0 0
        • Jenca  

          Psst jenča mě nazval estétem – čímž teď terorizuji kolegy

          hej pls povez mi se nejak zname? jsem asi mimo ale vubec si nevybavuju kdo jsi :)

          0 0
          • Thidney  

            uuups promiň mimo jsem já to byl jecnak pracovat a zároveň psát do BF mi nějak nejde. Zřejmě po mě chtěj moc práce…po uzávěrce to bude lepší

            0 0
            • Jenca  

              uf np jen jsem se fakt lek ze nejak hlava nepracuje :)

              0 0
        • BH  

          mam dres i kolo Orbea , je to dost oranzove?

          0 0
        • iva  

          Teda, nikdy jsem si to o sobě nemyslela, ale podle těchto parametrů jsem jasný vítěz! Mimo oranžového kola, dresu, přilby mám i zrzatý přeliv :-)

          0 0
      • rich  

        co potrebujes Blacky? chces aby som Ti nieco kupil na bike? :-)) lenze kto pozna Blackyho musi uznat, ze je to biker-fesaaaaaaak. So Savou suhlas :-)

        0 0
        • McBlacky  

          he he :-) nic, ne fakt jsme se shodli, že jsi největší sekáč a neřeknu ti s kým a už vůbec ti neřekni díky jaký části těla jsi to vyhrál :-)))))))

          0 0
          • rich  

            a ne diky jake casti na biku? :-)) oki prestavam nosit elastaky :-))

            0 0
            • Otaku  

              hele chodis do posilovny? Ja ze kdyz jsem te videl poprve tak sem si rikal „toho nesmim ******“

              0 0
              • rich  

                chodil som pravidelne asi 8 rokov, teraz uz len cez zimu. zacal som sa venovat biku, schudol som a aj v posilke je to skor kondicne.je to nuda a aj ten kult tela ma uz davno presiel :-)) jednoducho neda sa byt zamerany vytrvalostne a mat pri tom zbytocne vela svalov :-))

                0 0
                • Beeda  

                  jasne pod mezi nas chrty, rucicky jak spejlicky:-) B

                  0 0
                  • rich  

                    uz na tom pracujem docielit rovnaky priemer ruky v najsirsom mieste ako maju riditka :-)) tak a mate tam foto :-)) odo mna

                    0 0
                    • lubos  

                      tak gratulujem k titulu missak :o)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      já nic nevidim…

                      0 0
                      • rich  

                        fotka nema vhodne rozmery, tak som bol zamietnuty :-( pracujem na tom…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          se tam ty svaly nevešly asi… :o)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          jestli s tím máš nějaký problémy, mi to pošli emailem, já ti to upravim, možná sem tam menší retuš :-)

                          0 0
                          • rich  

                            mensi retus? :-)) cha uz sa vidim so strbinou medzi zubami :-)) pokus cislo dva :-)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              to by bylo to nejmenší :-) hele máš photoshop? nebo něco podobnýho? ve winows bych to radši nezkoušel, chce to nějakej program, kde zadáš rozměry v pixelech… než to ladit od ruky

                              0 0
                            • McBlacky  

                              jo dobrý, hmm toho je teda vidět :-(

                              0 0
    • lubos  

      Neni to tak offtopic :) Zeby miss bike-fora ?

      0 0
      • pitelboy  

        az bude mit kazdy v profilu foto, tak se hned bude hodnotit lip !!!!

        nejhezci bike ma asi – SIRENNA – Norco Team DH 2004

        0 0
    • mosquito  

      fotky uzivatelu jsem moc nezkoumal a v biku mam jasno … moje plecka jasne vede :)))

      mosquito – Mozečkova plečka http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

      0 0
    • fousac  

      si to sem fakt dal.. cumim.. ;)

      ale budiz

      tak nejhezci bajk je samozrejmne moje ruda krysa.. :) (jako je pravda, ze pajikovo norco a-line je hezci, ale ma tu smulu, ze tu s nama na foru neni..)

      nejhezci biker je rozhodopadne rich :) (a ted se provalilo, s kym mj. ze si se na tom shodnul..)

      no a bikerka… to je tezky… z tech 4 tady z fora co znam se fakt tezko vybira… tak to udelam dle tradice volby miss a zhodnotim to podle prvniho pohledu (sava me asi zabije..), dusevni krasu nezahrnujice… takze to je (sorry savo, luko a selmiro) Eila…

      (a pro ostatni damy.. nemely by ste se nam vyhybat a taky se ukazat, at z je priste z ceho vybirat.. :)

      0 0
      • Martyss  

        Neměla by o miss rozhodovat spíš promenáda v plavkách?…je to teda jenom takovej konstruktivní návrh do davu…:-)))

        0 0
      • Luka  

        :) no, odpustim ti to, stejne te nemam rada. :)))

        Bajk: jo, souhlas, norco je norco, ale me se libi...... Beeduv spyder, i kdyz zatim jen na obrazcich.

        Bajker: hm, slozite… bajker mimo forum vim kterej se mi libi, ale tady na foru je to tezky… reknu to jinak, bajkeri, ktery tu mam rada: fous, jenca, beeda, (padlisa jen podle glos) a Vita (ale ted nevim jestli ten je na foru). Chrtici verejnost mi jiste promine, ale s tema co jsem mela tu cest se videt na vyjizdkach, ty jsem videla cca 5 minut, pak zmizeli v prachu.

        Bajkerka: hlas pro Savicku :))

        0 0
        • McBlacky  

          Beedův Spyder je neviditelnej, ted je vidět akorát na startu a pak na bedně :-)

          0 0
        • Darkson  

          pěkná fotka

          0 0
          • Bobo  

            Já už h***o vidím, to vlevo je nějaká erotische pomůcka? Ach to rozlišení, to rozlišení :-)

            0 0
          • rasto  

            a tos jeste nevidel moji :-) hadej, kterej jsem ja

            0 0
            • McBlacky  

              :-) PS: dej si na bika XT kliky tyhle mu ani náhodou neslušej…

              0 0
              • rasto  

                xt kliky: to vis – a zkrachuju :-) vazne: dobry napad. nechce se mi ale tyto vyhazovat. (mam tam isis naboj, nekompatibilni se shimanem) = musel bych resit vic veci…

                0 0
      • SavaH  

        Nevim proč bych Tě měla zabít?

        Bike: Mámina Liberta, že jo Blacky? Promiň Beedo, Tvůj Spider je nádhernej, ale Liberta je Liberta=:o)

        Biker: Schodli jsme se, takže je to jasný – Rich, ale nechci nikoho urazit.

        Bikerka: Těžké soudit, moc jich neznam. LUKA;o)

        Luko, příště na Drtiči – 7 kontrol… aspoň

        0 0
        • Beeda  

          Nojo holky, jenze ja mu nakladam co se do nej vejde, je to kus zeleza. Asi vam ho sverim, u vas bude v dobrych rukou :-)) B.

          0 0
          • SavaH  

            Nemam nic proti. Ale svěř ho mně:) Luka by se o něj špatně starala, ale pst, to jí neříkej.

            0 0
            • Luka  

              Jeeeeeee!!! Vy ste na me zlyyyyy!!!!

              0 0
              • Luka  

                U me by se mu libilo, mame tady Spyderovskeho brasku…

                0 0
                • SavaH  

                  Luko, neplakej… mám návrh. Ponecháš si Spidela, doma vyrobíte malý spiderky a já si pak jednoho odeberu;) Seš pro Beedo?

                  0 0
                  • Beeda  

                    jasan, ram jeste nevymek, loziska nevyschla, 19" staci? :-)

                    0 0
                    • Luka  

                      Jasne ze staci… mame 18" mamku, tvyho 19" tatky a spydercata budou vsech velikosti… velikost je recesivne dedicna, tak z toho muze byt prakticky cokoliv :)

                      0 0
                      • SavaH  

                        Snad to dopadne líp, než páření mýho Canona s jinym. Zatim nic a to je to už 3 neděle:(

                        0 0
                        • Luka  

                          Noo… v tom pripade navrhuji zapomenout na spyderovce, poradne podstrojovat Canonovi a pockat si na mladata tam.. jejej, jeden by se hodil…

                          0 0
                          • Martin  

                            Joj to bude jízda......na kostitřasu. Sqělá pro ty, co mají rádi bolest:-)

                            0 0
    • X-biker  

      To abych sem hodil i fotku svyho milacka :-) ty moji obludy hehe

      0 0
    • kolombo  

      Zrovna jsem se vrátil od zrcadla. Další diskuse je zbytečná. Jsem to jáááááááááááá­ááá !!!!!!

      0 0
      • wroum  

        kolombo to zase rozlousk. jako vzdy :-)

        0 0
      • enjoy  

        hele ja te videl v televizi…,to sis spletl tema:-) a jinak teda missak je proste rich,to je tak nejak jasny.miss,tak to budu mlcet.a bike,ehm,muj?:-).no dobre,tak libi se mi jisty klein s foxem:-).ale ja bych to rozstipal:-)

        0 0
      • Bobo  

        Nejhezčí je přece Sněhurka ne? Teda hned po mně :-)

        0 0
    • TinkTink  

      Jo…mohlo by se hlasovat v sekci bikes..ze jo..jako ve skole :)

      0 0
    • Daf  

      To je teda tema to cumim :)) Moc lidi tady z fora neznam ale Save davam hlas. Videl jsem ji jen jednou je to pekna holka. No a nejhezci bajk je ten muj kdyz je umytej :)

      0 0
      • admin  

        v nastaveni sem pridal moznaost nahrat svoje FOTO :) videt je pak v detailech usera.

        0 0
        • McBlacky  

          points for you!

          0 0
        • McBlacky  

          TO RICH and SAVAH: je vám jasný, že musíte hodit do profilu fotky, tak at stojej za to :-)

          0 0
        • McBlacky  

          Admin… nějak to nefunguje, ani mě ani Sávě :-( vyberu zdroj, dám nahrát, napíše to update proběhl úspěšně ale u profilu se to neobjeví. Je někde error, nebo se to tam zadá později (kontrola, atd)?

          0 0
          • admin  

            resim muzes me prosim tu fotku poslat mailem

            0 0
            • admin  

              muzete to zkusit znovu?

              0 0
              • McBlacky  

                tak snad teď…

                0 0
              • SavaH  

                Nevypadá to tak. No nic. Na přání některých uživatelů jsem vylovila fotku v plavkách, ale nejspíš z toho žádná promenáda nebude=:o(

                0 0
                • MartinXC  

                  Asi tě něco cenzoruje :-)

                  0 0
                  • SavaH  

                    =;o)

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      Myslim, ze po tehle diskusi se pristup na tvoje stranky aspon zdojnasobi… :-))

                      0 0
                    • Bobo  

                      Hezký ! Jeden hlas pro Sávu.

                      0 0
                    • Beeda  

                      latka hodne vysoko:-))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        vůbec to není nesmělej začátek co?

                        0 0
                        • blue  

                          ona se ma ta fotka pravidelne obmenovat? :-)))) pokud to ma bejt nesmelej zacatek, tak sem teda opravdu zvedavej tak na patou sestou fotku :-))))

                          0 0
                          • McBlacky  

                            když už jsi tady … ty jsi jsel tu skálu pod Kazínem? podle fotek to tak vypadá, my na to pořád nesebrali odvahu :-(

                            0 0
                            • blue  

                              neni to tezky, da se to celkem v pohode

                              0 0
                            • blue  

                              a minulej tejden sem sebral odvahu a konecne sjel i skalu k vodni nadrzi pod meteorologickou stanici na libusi :-)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                a s Redbullem nebo bez :-) jinak gratulace, jsi prostě drtič, i ta fotka z těch lávek vypadá ukrutně…

                                0 0
                                • blue  

                                  dopad z ty preklopky na bok na zem byl taky ukrutnej :-)))

                                  0 0
                              • ddd - andy  

                                Myslis tu co vede kolmo dolu primo na hraz a je zakoncena takovou mensi skockou? A nebo tu co jedes po skale a pak musis zatocit ostre doleva a po traverzu prijedes na tu hraz?

                                0 0
                                • blue  

                                  tu druhou jmenovanou

                                  0 0
                                  • ddd - andy  

                                    I tak klobouk dolu! (PS:kdybys to dal tou prvni skoro bych rek, ze umis jezit na kole… ;-)))

                                    0 0
                                    • blue  

                                      tu ani neznam a nevim o ni… priste to prozkoumam :-)

                                      0 0
                                      • ddd - andy  

                                        Zezhora to asi nenajdes – neni to nijak vyjezdeny.. Ale kdyz budes stat na hrazi, je to primo kolmo nahoru, takze kdyz jsi tak ve trech ctvrtinach toho zkopce muzes to pustit a vlitnes rovnou na hraz na, tu asfaltku.. ale je to trochu prudsi… :-)

                                        0 0
                                        • blue  

                                          predpokladam, ze ty to davas s prstem v nose :-)

                                          0 0
                                          • ddd - andy  

                                            no s prstem v nose ani ne… prsty v tu chvili velmi jemne kontrolujou brzdy.. preci jen jaxem psal: je to trochu prudsi.. :-)

                                            0 0
                          • SavaH  

                            =;o) Jen nevim, jestli by to admin schválil…

                            0 0
                            • blue  

                              ja myslim, ze by nebyl proti :-)))

                              0 0
                              • admin  

                                nebyl :)

                                0 0
                                • MartinXC  

                                  Tak Sávo, go ahead !

                                  0 0
                                • biker007  

                                  Sá-va!, Sá-va! :)

                                  0 0
                                  • SavaH  

                                    Psalo se pravidelně. Ne každou hodinu=;o)

                                    0 0
                                    • blue  

                                      jeeeee… ono to tam vypadlo… ja to tam psal, prisaham, jeste mam v clipboardu kopii… ;-)))

                                      0 0
                                    • biker007  

                                      takze zejtra? uz se tesim!:)

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        hele ta tvoje fotka :-) komu pak jsi to provedl, že by Lance :-)))

                                        doufám že vaše dresy uvidím v sobotu na Tour de Brdy, když to máte za rohem…

                                        0 0
                                        • biker007  

                                          no jo, je to (nebo teda byl..) L.A.:). na jare sem nemel jedno dopoledne co delat tak sem si hral s photoshopem:)

                                          v So tam bude nasich dresu dost (pocitam min 10+). ale ted nam jendoho nadejnyho (nadrbal nas vzdycky vsechny..) juniora pretahli do Fuji Bikeranch:(.. proc me nikdo nikam nepretahuje?:))

                                          ja este nevim jestli pojedu s cislem nebo se jen podivat. pac minulej tejden ve Ct sem boural a mam pod okem 12 stehu.. zejtra du na vyndavani tak uvidim jak na tom budu.. viz www.bikesport-plzen.com/smeti/ja.jpg ..

                                          0 0
                                          • pitelboy  

                                            vo co sis to voko roztrh ????

                                            0 0
                                            • biker007  

                                              o zem.. misto kde znam kazdej kamen i koren, jedu tam min. 2× tejdne.. takova mez-tu sem skocil, pak este jeden hobl-ten byl taky v poho a potom si pamatuju jak sem jen letel.. a pristal sem na bok na louce. je tam vychozena pesina, takze zem tvrda jak beton.. a po ty zemi sem jel tak metr, mozna dva. takze odreny stehno, drbly kratasy, odrenej bok, vykloubenej malicek a to oko.. ani sem tam asi nedal ruce pac sem mel plnou hubu zeme:) a nikde nevysvetlim ze sem nedostal pres hubu:) to fotka je az po 2 dnech, vypadalo to hur.. misto oka jen takova skvira:)

                                              0 0
                                          • Beeda  

                                            Uz se tesime, vidlaci z prahy proti plzenakum:-)) B.

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              pojedeme teda team? a v jakým složení?

                                              0 0
                                              • Beeda  

                                                Sestavy jeste domluvime, jiste je, ze jedes ty s nekym? ja, Pavel Gonda (mozna P. Lacina), Daf, Tomas I, II, a hlavne …letosni Miss Sava...... Zaroven probehne korunovace, drazba treter, a XC kolecko s Miss :-) B.

                                                0 0
                                                • McBlacky  

                                                  já jedu sám, tak se k někomu přidám… Lacina je můj tip na celkovýho winnera, tak uvidíme. Sáva asi nepojede :-(

                                                  0 0
                                                  • Daf  

                                                    Zavod jedu jen ja s brachou. Tomas nas tam pouze zaveze ale bere fotak tak budou aspon fotky. Jestli Beeda pojede v tom nabusenym tymu s Lacinou tak u nas bude volno. Akorat jsem od P50 nesedel na kole takze vubec netusim jestli mi to pojede :)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    dohodneme se tam… Bude mega hafo času protože pořadatel má prezentaci 7–8 ráno a start je až v 10,00. Já dorazim mezi 7,30–7,45. Nemyslím, že by tam bylo ukrutně moc lidí, tak se tam lehce najdem.

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    aha, tak zrovna jsem se díval na seznam přihlášených 580 kousků, hmmm. tak to jsem nečekal. pošlu ti mobil na mail.

                                                    0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    No to bych teda fakt chtel, jet s Lacinou v jednom tymu… :-(

                                                    0 0
                                                  • dave  

                                                    Co ti provedl? Osobně ho neznám, jen tak ze zvědavosti…

                                                    0 0
                                                  • Vojtíšek  

                                                    Koukni do historie. Nebo jestli to bylo ještě na starým foru. Každopádně je mezi cyklisty velmi oblíben :-)

                                                    0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    Tak nejak bych to shrnul.. Mezi cyklisty „velmi obliben“ No a sam s nim mam taky svoje zkusenosti – a pozitivni nejsou..

                                                    0 0
                                                  • Wiktor  

                                                    Co je tak spatnyho na zasade „nestridam, spurtuju, nedelim se…“??? ;-))

                                                    0 0
                                                  • ddd - andy  

                                                    A nejen to… :-/

                                                    0 0
                                                  • Wiktor  

                                                    Bohuzel… :-((

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    rejpnul bych si, co byste chteli od policajta… ale nebudu je hazet do jednoho pytle :-)))

                                                    historka, jak na nejmenovanym maratonu volal nejdriv poradatelum, aby si zjistil, jaky jsou ceny, jestli se ma prihlasit nebo ne, je taky dobra :-)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    hustý… tyhle problémy bych ale alespon na chvilku taky chtěl mít :-)

                                                    0 0
                                                  • Beeda  

                                                    no ted jim Standik Gr. prida, tak snad bude v pohode :-) PS: a kdyz ho nekdo prespurtuje, nevezme ho pak pendrekem?? B.

                                                    0 0
                                                  • biker007  

                                                    pocka si na nej a da mu pokutu za chybejici zvonek nebo odrazky:)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    v jeho případě spíš tě nekde dojede a dá ti pokutu :-)

                                                    0 0
                                                  • Wiktor  

                                                    Jo, ale nejlepsi pak bylo sledovat, jak ty slibeny ceny z tech poradatelu vymaha… ;-)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    no jestli bude foukat jako ted dva dny a někdo nebude střídat, tak to s ním nedopadne dobře…

                                                    0 0
                                                  • Beeda  

                                                    uf, ja ho znam asi 5 min z kralovic, no ma elite, tak prave proto nevim jak pojedem, a predbezne to domloval kamos.. Jinak, kdyz nebudou kopce tak aspon zima a blato, uz me ten prach nebaviii:-))

                                                    0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Treter???

                                                  0 0
                    • Daf  

                      Savo dobry! :)

                      0 0
                  • McBlacky  

                    cenzurou prošla… to je fakt terror velkej :-)

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  KOukám… kde by asi mohla být fotka v plavkách v plavkách… tady jsou jakési dvě ale příííšerně rozmazaný, to schválně???

                  0 0
      • TinkTink  

        No ale zas nektery bajky vypadaj cisty hur nez spinavy:))…tak si to poradne rozmysli :o))

        0 0
    • dedek55  

      hele o nejkrásnější „něco“ se dělaj soutěže všade a dělá je každej..o)) ale co udělat soutěž o nejhnusnějšího bikera a bikerku ?.o)) to tu ještě nebylo..o)))) to bych zas vyhral asi já..o)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, takovej fousáč po flámu když ho někdo vzbudí už v poledne by ti byl silným konkurentem… :o))

        0 0
      • náčelník  

        Sundám-li helmu a brýle, jsem nucen rezignovat na funkci nejhezčího kluka na B-F :)

        0 0
    • MartinXC  

      To je jasný:

      • nejhezčí biker: je můj skoro dvouletý synek Martínek (ale on se ještě neloguje :-)
      • nejhezčí bikerka: je moje žena Simonka (ta nechává zdejší komuánikaci na mě)
      • nejhezčí bike: mám to dál rozvádět ?

      :-)))

      0 0
      • wroum  

        hele nemas nahodou author EGOIST? :-)

        0 0
        • MartinXC  

          No fuj, z něj bych si nedal ani piliny do sme?áku ve sklepě.

          0 0
          • wroum  

            si delam srandu – podle toho prispevku by to bylo kolo (aspon podle jmena) presne pro tebe, jinak jak rikas – ani piliny do kose :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tak dyž do plavek tak do plavek. Že nejsem srab. Ta voda byla děsně studená, na to upozorňuju! :o)) (Detail nemam, musel bych to přeskenovat.)

      0 0
      • McBlacky  

        vypadáš jak android :-))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          :o)) Jak řikám, byla studená. Tingvoll, Norsko.

          0 0
          • McBlacky  

            zrovna koukám, že bych taky nahodil nějakej brutál, MartinXC se taky nebojí :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak Martin je drsňák!!! :o))))

              0 0
              • MartinXC  

                Pánové, to bylo –9, a večerní přeběh 300m ze sauny do chalupy s několika pády do hlubokého sněhu vedle cesty. :-) Paráda, akorát prsty na nohách mi lehce omrzly

                0 0
            • Vojtíšek  

              brutál to teda není :-( jen tématická.

              Až Admin rozšíří chlívek na 2 fotky, tak přidám něco hodně drsnýho :-)

              0 0
              • McBlacky  

                to ne, já jsem tam tuhle dal hned na začátku, než se to tady malinko přiostřilo, ted hledám něco vhodnějšího, ale dojel jsem na to že nemám skener :-(

                0 0
                • rich  

                  poslal som Ti 2 fotky do mailu, spracuj a vyber, aby som dal zadost reciam, ktore tu o mne siris a upravil nazor ludi do korektnych intencii

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ti to pošlu za chvíli back a budeš si moc vybrat, škoda že ta kloboučková je tak blbej formát :-)

                    0 0
                    • rich  

                      ja blbej format? ten ksich lepsi uz nebude :-)) prave mi oznamili zo 69 ze bike je ready..huraaaa…

                      0 0
                      • McBlacky  

                        ne že je víc na šírku, je to tady restrictnutý na 200*250 pixelů – po vašom pixelov :-) ale jenom ta hlava z tý hospy je dobrá, ale až si ji sem dáš tak se připrav že ti začnou chodit nabídky k sňatku :-))))))))))))))

                        0 0
                        • rich  

                          no to som postreho a zmenosval cez photo editor win. photoshop, quark adobe a ine nepouzivam – mojou parketou je excel a databazky :-))) ako ze iba ta hlava z hospa je dobra? :-)) klobuk je super, ale asi nizke rozlisenie, nem azandalat?

                          0 0
                          • lubos  

                            Kokso, ja ta vobec nepoznam! Tu prvu fotku hej, lebo som ju robil. Ale ked si teraz tak spominam, ja vlastne vobec neviem ako vyzeras, lebo cely vylet si mal prilbu , hehe :o)))

                            0 0
                            • blue  

                              klasicky syndrom kamaradu z biku… pak si daj sraz v civilu v hospode a musej se znovu navzajem predstavovat :-))))

                              0 0
                            • rich  

                              hej je to tvoja fotka :-) s vysokou pravdepodobnostou si budes moct osviezit pamat v sobotu, ci uz ako organizator alebo pri zavode. btw ako to vyzera na trati? blato, bahno a blato? ako velmi narocna je 83km trat? pojdem asi uz na biku z pezinka a potom spat a mat v den vinobrania v nohach 120km nebude prave orechove.

                              0 0
                              • Palo TT  

                                Hned sa prehlas na 83. Ked nebude prsat tak sa tam streneme. Minuli rok bola najdlhsia trat okolo 60km. Trat bola dost rychla zvacsa po sirokych lesnych cestach. Teraz na dlhej pridali Limbach. Prevysenie 2000m nie je az take brutalne. Pamatam si, ze som bol hodne vytraseny – nemal som este fula.

                                0 0
                                • rich  

                                  ked mne sa nechce 5hodin trcat v blate, bude kosa, prsat…brrrr…vydrzim vela, ale tato predstava ma desi.este uvidim. naviac ak uvidim z limbachu rodnu viesku neviem ci sa nezlomim :-))))

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    O tom to je :o)) Myslim, ze ten maraton zvladnes bez problemov. Najhorsie by si mal, kebyze trat sa ti lomi okolo domu, mas za sebou 4hodiny v blate a dalsie 3hodiny pred :o) Kosa inac bude. To je iste. V lese bude odhadujem okolo 10 stupnov. Zrejme zamracene, mozno obcas sprchne. Blata ale pocitam vela nebude. Ale vsetko sa moze zmenit.

                                    0 0
                                  • Thorn  

                                    No pozeram, ze mi to rich na 60 km nandal o 1,5 min :-)) Ach jaj, keby som nebol meskal 4 minuty na start… :-)))

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      Preco ste vy dvaja nesli 83km ? :)

                                      0 0
                                      • rich  

                                        fakt som nebol dva tyzdne na biku – az v den maratonu, v pondelok utorok som bojoval s prepukajucim prechladnutim. a ked som zhodnotil pocasie, nemal som nad cim premyslat a nakoniec som urobil len a len dobre..prvu hodinu som myslel, ze otocim, nohy sa nemohli vobec rozhybat. akokolvek som chcel isiel som slimacim tempom.potom to uz islo, ale nemal som sancu „dobehnut“ tych rychlikov vpredu. 10km pred cielom kriza ako prasa, pad v zjazde. Vecer som citil neuveritelnu unavu. Predpokladam, ze z tej sibirskej klimy :-) rano. Regeneroval som burciakom :-) Ale inak to bolo super. Skoda, ze neprislo viac ludi.

                                        0 0
                                        • lubos  

                                          Hmm, ale cas tvojim problemom nezodpoveda :)

                                          0 0
                                          • rich  

                                            cas odpoveda momentalnej kondicii, ak by aj vsetko bolo idealne asi by som nebol ovela lepsi, ale ist na najdlhsiu trat asi by som „zomrel“ :-) a 50min od vitaza je frustrujucich :-)) som myslel, ze do 3,5hodiny som v cieli. no nic este mam rezervy…najlepsie boli tie uvahy ked som poslednu hodinu isiel prakticky sam „kua naco ja potrebujem lepsi bike…takyto vykon…nic si nekupim pokial na to nebude vykonostne…“ jaj a este aby som si prihrial polievocku a mal dalsiu objektivnu vyhovorku na tu mizeriu co som predviedol…14dni bike v servise (jaaaj to uz som hovoril :-)) s radikalnym unikom vzduchu z vidle a po dvoch hodinach idem zase v predklone ako debil a pruzim 0,0nic mm, kedze sa to zase zos***lo…

                                            0 0
                                          • rich  

                                            inak by som sa mal zacat vyskytovat snad castejsie s bikom na slovensku – kamarat zacal jazdit a chodi pravidelne autom a kupujeme nosice. takze snad este nieco pojazdime. som zistil, ze este vobec tie MKarpaty nepoznam. Take malicke babie leto by bodlo :-)

                                            0 0
                                            • lubos  

                                              Dufam aj ja, ze bude babie leto. Taky oktober. Chcem prejazdit od Baby dalej nejake veci. Ale najprv sa musim vyliecit z nejakeho tiahleho zapalu. Tak zavolame este Pala z TT a bude :)

                                              0 0
                                              • rich  

                                                presne – od baby dalej, najma za Pilou som este vobec nesiel, nemam ani tie zvaznice v oku

                                                0 0
                                      • Thorn  

                                        tento rok to bola s bikom bieda, tolko (80 km) v terene a v maratonskom tempe som tento rok ani nesiel, takze som neriskoval.

                                        0 0
                                    • rich  

                                      som zacinal z posledneho miesta, kedze som cislo priviazal v momente vystrelu a potom ma aj pesi turisti tusim predbehli :-))

                                      0 0
                                      • Thorn  

                                        Hehe – no ja som na startovu ciaru dosiel 4 minuty po vystrele – kde nikto, tu nikto, len nejaki zo 2-ja organizatori mi ukazali, kade sa islo :-)))

                                        0 0
                        • rich  

                          oki dal som na tvoju radu a je tam hlava z hospy :-)))

                          0 0
                • Thidney  

                  vidiš já mám v práci i doma skenerů hafo, ale fotky kde bych se vyskytoval já nebo mé kolo jaxi neexistují..ko­vářova kobyla../sorry kováři/ tak jsem tam lupnul alespoň hezkej obrázek od honzy šilpocha

                  0 0
              • Bobo  

                Teda je to blbý, ale nejsem schopnej najít žádný přiměřený foto, kterým bych mezi vás zapad. Teď snad jedině bacha, aby ty vaše fotky v plavkách neviděl okresní hygienik, aby to fórum třeba nezavřel ;-)

                0 0
                • MartinXC  

                  Neboj, až soutěž skončí, dám si tam zase civilní fotku ;-)

                  0 0
                  • Bobo  

                    To je v klidu, spíš já pořídím nějakej hustej portrét. To je zase téma, úplně mě ta debata vtáhla, dneska jsem ještě neudělal ani ?uk.

                    0 0
                    • Jenda  

                      tak ja se pridavam do souteze vyhlasene dedkem555 o nejvetsiho humusaka bike-fora:-)

                      0 0
              • mastihuba  

                Nádherná reklama na žízeň. Tohoto fota je sem škoda. To patří do reklamního oddělení v Plzeňských pivovarech. :)))

                0 0
      • dave lister  

        z b-f znam bohuzel jen jednoho cloveka, takze:

        • flier ma hezci kolo, ale
        • hezci jsem ja;-)
        0 0
        • Smazaný účet  

          Hmmm, čoveče, k listerovi máš daleko… neměl by ses přejmenovat na eso rimmer? :o)

          0 0
          • dave lister  

            dik:-( to potesi;-) dredy by mi v praci nejspis bohuzel neprosly…

            0 0
            • Smazaný účet  

              ale jinak ti do voblečení nekecaj? měsíc starý trenky, triko sloužící jako přehled jídel za posledních půl roku, to jim neva? tak co jim pak vadí na dredech? :o)))

              0 0
              • dave lister  

                skoro… akorát jako přehled jídel za poslední dobu mi slouží kravata;-)

                0 0
      • Smazaný účet  

        Tak, dost bylo plavek, dávám civil. NAšel jsem dokonce pár hambatých, ale ty zůstanou skryty v hloubi archivu. :o)

        0 0
    • martt  

      Vitazom som samozrejme ja! Ale iba pokial sa bude sutazit o najtlstejsieho bikera.

      Aktualnu plavkovu fotku som pridal, ak budu blbe komentare, tak ju zase stiahnem :-)

      0 0
      • lubos  

        kde to ma prehazku ?

        0 0
        • martt  

          z biku nemam fotku v plavkach :-) Takze namiesto prehazky je finka.

          0 0
          • Smazaný účet  

            finku ani švédku ani žádnou jinou obyvatelku skandinávie tam nevidim…

            0 0
            • lubos  

              kuš, za blbe komentare se fotka smaze :)

              0 0
            • martt  

              finka je taka plutvicka vzadu na doske. Ak ju odlomis, dojazdil si. To Ti pisem, lebo je fakt mozne, ze cisty cyklista to nevie.

              0 0
    • Karaya  

      Chtelo by to aby si fotku pridal Pepa_z_depa :-)

      0 0
    • McBlacky  

      To Blue: čekal jsem kdy něco podobnýho přijde :-) dobrý, tos musel pak v 18 dát řidičák levou zadní :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, kdyby eště vystrčil jiný prstík, bylo by to dokonalý. :o))

        0 0
      • blue  

        moje nejoblibenejsi fotka z detstvi :-))) tatuv starej zavodni zigulik :-)

        0 0
    • JohnLee  

      Tak to se teste az prijdu domu a dam tam svoji fotku…hehehehe…:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Taxem přidal jeden ďábelský bajk, který jsem kdysi asi dva dny používal. Vskutku úžasné poježdění. :o))

      0 0
      • gomolka  

        … po duševní stránce jsem určitě překrásnej, na „skořápce“ přece nezálezí … viz moje foto … a jinak nádhernej byl můj Apache, než mi jej ukradli … nový kolečko co jsem si pořídil brzy taky představím (SCHWINN MOAB SPORT) … ale bajkerek moc osobně neznám … tak nevím, která je nejkrásnější ?! :o)))

        0 0
      • mastihuba  

        jsem přidal svůj první bajk.

        0 0
    • Eila  

      ja nevim o cem se tu bavime, nejkrasnejsi kolo mam prece ja:)

      0 0
    • blue.sun  

      Můj hlas získává Eila a její Cube…

      0 0
      • Eila  

        dik;)

        0 0
        • jimmy63  

          davam boda,doufam ze mi za to pri pristi vyjizdce zas odmemnis nejekym padem:)!?

          0 0
          • Eila  

            rozhodne jo, uz premyslim v kterym pangejtu zase skoncim:)

            0 0
        • Wiktor  

          Neco mi rika, ze tohohle CUBA vidam pomerne casto u nas za barakem na Lochotine… ;-)

          0 0
        • blue.sun  

          BTW, nafo?te s Blackem taky něco z dirtu, a? se můžu pokochat tím, jak lítáš:)) A stejně jednou spadneš!!

          0 0
    • biker007  

      zive sem nevidel zadnou zenskou odsud, ale podle fotek halsuju pro Eilu:) pokukam ze je ze „skoro Plzen“.. japato ze sem ji eset nikde nepotkal.. bikerek zas tak moc tady v okoli neni..

      0 0
      • jimmy63  

        hele,j.r. ches domluvit rande:)(no problema:)??

        0 0
        • biker007  

          Ne, to nebude treba.. nerikej ze je taky z toho.. no jak se menuje ta osada kde prebejvas:))

          0 0
          • jimmy63  

            ja ti dam osadu:)!!za osadu ted jezdi strny:)!!primo s myho vydlakova ne,ale kousek od-rekneme za jednou horou a malym řečištěm:)!!

            0 0
            • Eila  

              jinymy slovy jeste vetsi dira:)

              0 0
              • biker007  

                tak za devatero rekami a devatero horami.. este rekni ze te tam hlida nejakej drak:)

                0 0
                • jimmy63  

                  ten uz chcipnul hlady,ale lisky tu davaji dobrou noc:)jestli chces videt jak to vypada v ceskym venkove(zapadakove) prijed se podivat-ale pozor!!staros­ta(fuhrer)vybi­ra tucny vstupny:)!!

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Sem dysi měl slečnu z plzně a u nich v rodině slovo „zapadákov“ znamenalo „okres Plzeň-jih“. Platí to i v tomto případě? :o) BTW já tam mam taky příbuzný, takže bez urážky… :o)

                    0 0
                    • fousac  

                      nechci bonzovat, ale hlasit se to musi..

                      plati.. ;)))

                      0 0
                      • jimmy63  

                        ja sem na slova zapadakov,vidlakov a horsi zvyklej takze dobry:)jojo,je to plzen jih!!

                        0 0
                        • Eila  

                          m koukam ze tady se beze me brzo dozvite odkud ze to vladstne jsem a moje „skoroplzen“ bude prozrazena:)

                          0 0
                          • jimmy63  

                            chcete nekdo adresu:)??mam ji prasknout:)??ne,to bych nejhezci bikerce z-f neoudelal:)!!

                            0 0
                            • Eila  

                              ja vim, ze udelal:) tak klidne napis nadrazi u zavor:)

                              0 0
        • Eila  

          jak jsi to myslel? no problema?:)

          0 0
          • jimmy63  

            no problema,jako ze te znam a nejspis bych to dokazal domluvit:)

            0 0
    • martt  

      tak aj ja som nasadil do profilu cyklisticku fotku ked som vdaka synovi (vtedy este iba 15 rocnemu) a manzelke vyhral rodinnu stafetu v MTB XC.

      0 0
    • fousac  

      co decka, udelame dalsi rocnik?? ;o)))))

      0 0
    • MattsSpeed  

      to mi pripomina, nieco ako miss republiky, miss mesta, miss univerzity… brrr… :-(

      0 0
    • Peslezedirou  

      Oki další ročník..........

      Bike : 1)SC Superlight 2) Can.Prophet 3) SC Heckler

      Biker : se nebudu hádat…ten co jezdí SC SuperEgoist

      Bikerka : Bee

      0 0
      • fousac  

        si se nejak dal na vcelicky… :o))))

        udelame separatni thread, at v tom nejni hokej..

        0 0
      • cabbage  

        bike: 1) nekde je tu SC Blur v cerny anodizaci…

        0 0
    • JMT  

      nejhezci biker je fousac :-) s kol se mi jich libi vic, ale namatkou treba speedster raceho faceho nebo martinxc klein holka??? (dyby to nebyla moje segra taky bych dal hlas tnt :-)

      0 0
    • lenochod  

      no už se těším na přehlídku, myslím že i některý fota budou úsměvný

      0 0
    • climber  

      Climber hlasuje pro Climbera.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.