• Millhouse

    Kolik je vás tady bikerů-kuřáků? Já hulím tak nějak nárazově. Jsem schopnej nehulit třeba týden a pak BUM, dojedu z biku, skočím na pivo a lup tam pět cigár. Už mě to docela prudí a přemýšlím, jestli prásknout s hulením nebo s bikem :-) Si uvědomuju, že to není normální, ale zajímalo by mě, jak jste na tom vy?

    0 0
    • Lister  

      jestli se nudíš tak si přečti tohle : http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      Zase někdo zatopil na slušný flame :-(

      0 0
    • chupas  

      koureni zabiji a leze do penez. nikdy. za krabicku denne muze byt kazdy rok docela dost komponent :))

      0 0
      • hanz  

        nemůže, tomu věř…protože i když kouříš a přestaneš žádný peníze navíc se neobjěví.

        0 0
        •  

          jenze kdyz prestanes ale prachy za kazdou krabku kterou by sis koupil si das prachy stranou jako kdybys dal kouril tak nasetris dost prachu,

          0 0
          • Lišák  

            Přesně tak, je potřeba si dávat denně ty prach bokem, jinak se to neprojevi! Ale takový Malrbora za 57,– denně, to máš 399,– za týden, to není špatný koupit si každý týden nový lanka, bowdeny, špalky do brzd… :-)

            0 0
            • Lišák  

              Asi sem se překlep, kuřáci ví… Marlbora…

              0 0
              • pegal  

                … Marllboro … :)

                0 0
                • Lišák  

                  njn-však nehulim, tak ty nápisy tak nesleduju :-)

                  0 0
                  • pegal  

                    ja uz taky ne .. :) zrovna neska sem mel takovej sen ze jsem zacal zase kourit, vzbudil jsem se celej spocenej a bylo mi pekne blbe az jsem myslel, ze jsem si ze spani zapalil .. :)

                    0 0
                  • Marry  

                    ja jen sleduji napisi na monopostech F1…jednoho nejmenovaneho tymu z Maranella :-)

                    0 0
            •  

              co lanka, spalky , ale toho chlastu co si za to muzes koupit :D

              0 0
      • Smazaný účet  

        kouril sem 6st let a sem zivej :-) nesmish verit fsemu co ti f TV napovidaj :))

        0 0
      • wbiker  

        Souhlas.

        0 0
    • Raydowe  

      Zivej mozna, ale ako su na tom tvoje plice?

      Ja vidim na spoluziakoch zo akladnej skoly, co im robi s kondickou a plucami fajcenie,a som rad ze som sa k fajceniu nikdy nedostal.

      0 0
    • MattsSpeed  

      boli casy ked som fajcil (cigarety, tabak) aktivne a potom stupne uz iba narazovo, dnes uz vobec. Rozdiel je ten, ze v kopci nefucim ako kardiak a tiez sa mi lepsie dycha, menej bolia priedusky. S tou cigaretkou pri pive, to poznam, to bolo najtazsie a najhorsie :-) ale da sa to prekonat… hm ked si spomeniem, ake to je dat si po tretom pivku jedneho sluka, ten pocit ked sa ti ten bordel dostava do pluc a potom ked nikotin dorazi do hlavy… ach jaj… :-) ale viem to prekonat :-))))))

      0 0
    • Peslezedirou  

      Tak přestaň pít pifka a kouřit. Raději si smotni brčko, ráno ti nebude blbě jak po alkoholu :o)))

      0 0
    • yeuop  

      ..v zivote jsem nemel v hube cigaro a jsem rad :)

      0 0
      • Cejlon  

        No já třeba hulím.Přestal bych a taky že přestanu,ale.­.....je tady to kuřákovo ALE.Nedávno jsem přestal tak na 10 dní,ALE kámoš co s ním jezdím na švih kouří.Zajedem na pivko,on si zapálí v klidu i 3krát,já se na něj dívám.Potom sedíme v hospodě,všichni kámoši kouří jednu od druhé,já se na ně dívám A PŘEMÝŠLÍM. Najednou zjistím,že proto abych nemusel přemýšlet si chci zapálit.Nechci,ALE chci! Vím,že se to dá překonat.Dělá mi problém překonat to dlouhodobě-nějaký měsíc,čtrnáct dní-to je pohoda:-) ALE na podzim začnou hony a to si člověk rád dá na svačince cigárko pro pohodu…atd. Doufám,že mě nebudete směrovat k psychiatrovi,či k lékaři:-))))

        0 0
        • default  

          JJ, znam… …prestat je jednoduchy, tezsi je nezacit. Nekourim uz par let a asi uz nezacnu. Nicmene nekdy ta chut u piva na to cigo proste je (treba i za deset let), s tim se musis smirit… ;-)

          0 0
          • pegal  

            to je to … nejlepsi je nezacinat .. :)

            0 0
            • default  

              JJ, to je sazmorejme pravda, ale vysvetluj to nekomu, komu je – placnu – 16 let… …uvidis co Ti rekne. ;-)

              0 0
              • pegal  

                co 16 … 12!!!

                0 0
                • default  

                  No joooo, vono ve 12-ti uz dneska deti hulej i speky, natoz ciga to je fakt! :-(

                  0 0
                • malko  

                  Co 12…si vzpominam na sebe jak jsme hulili za skolou ve 2–3 tride to mi mohlo byt tak 8–9. Nic mene jsem si to parkrat zkusil a nastesti do toho nespadnul. Ale se to koureni projevi az v pozdejsim veku. Jeste si vzpominam jak v 9-te tride na zakladce jsme bezeli 15ti stovku a ja byl uplne vychcipanej a ty nejvetsi kuraci (ti co treba zaroven delali nejakej sport atp.) byli uplne v pohode mezi prvnima. To jsem jeste nejezdil na bajku samo :-) Ale ted jim je kolem 20ti a to uz se fakt zacina na kondici projevovat.

                  0 0
        • pegal  

          To je presne ono … od nikotinu se da odvyknout docela snadno a rychle, na to pomohou i ty zvykacky a bonbony … ale nejhorsi je si odvyknout na ten „pocit si zapalit“ na to ti zadny zvejkacky a sracky tomu podobny nepomuzou … tam uz proste musis chtit sam …

          0 0
          • wroum  

            psychycka zavislost je na prekonani vzdy horsi nez fyzicka.

            0 0
        • Luka  

          V te chvili si musis uvedomit, ze kurak je hadr oproti pasivnimu kurakovi a nadsene vdechovat a radovat se ze to je zadarmo. Jako ja… cca od svych 2let ziju v mlze a mam dojem, ze jsem na tom fyzickou hur nez moje mama co pali jednu za druhou uz 40let. A tak se nevztekam jako nekurak v pritomnosti kuraka, protoze ted uz mi to myslim neublizi tak jako kdyz jsem byla mala… sama nekourim, nesnesu smrad cigaret doma/venku/na zastavach mhd,ale u pivka se to snese.

          0 0
          • wroum  

            taky nenavidim smrad cigaret. dokonce sem kvuli tomu omezil navstevovani restauracnich zarizeni v dobe, kdy nejde sedet na zahradce.

            0 0
            • Lišák  

              Já jsem na tom zrovna tak-hospa musí mít zahrádku a v zimě jenom z „donucení“ :-)

              0 0
              • Lister  

                Hele normální lidi neumřeli, hlásím se do klubu :-)

                0 0
                • cabbage  

                  kde se daj vyzvednout prihlasky?:o)

                  0 0
                  • Cejlon  

                    …nějaká protikuřácká koalice?

                    0 0
                    • kovar  

                      ne protikuřácká, ale protismradová.

                      0 0
                      • Volf  

                        Pokud tam berete i odnaučený kuřáky tak se hlásím taky, protože kuřák pochopí jak cigarety smrdí až ve chvíli kdy přestane.

                        0 0
        • Smazaný účet  

          sive, to bejt tebou si spis kladu otazku: proc vlastne prestavat kourit ?? :))))) to totis taky nevim, sem prestal… a tedka nevim proc vlastne ;-))) dyz mi koureni chutnalo a bavilo me to :-)

          0 0
        • Volf  

          To co píšeš jsem tvrdil taky. Když jsem přestal s aktivním sportem tak jsem oběvil cigarety, zábavy a alkohol. Kouřil jsem od 21 roků a pořád se utěšoval, že stíhám s ostatníma, že to ještě natřu i těm mladším, že to že si ráno občas zakašlu není od cigaret, že se malinko zadejchávám do schodů je tím, že stárnu. No a hlavní důvod proč kouřit byl ten, že to stejně nejde přestat. Pak jsem a dodneška si to pamatuju jednu středu v10 hodin dokouřil poslední cigaretu a nejlepší je, že blbý byly pouze první tři dny. Je fakt, že dodneška vím jak moc chutná první šluk ráno, když cejtím třeba Amforu tak si vybavím jak chutná, ale rozhodně je to natolik slabý, že mě to zpět k cigaretám nedostane. No a dneska se nezadejchávám do schodů, ráno nekašlu, už 4 roky nevím co je to bejt nachlazenej, nechovám se jako Pavlovův pes ve chvíli kdy si někdo vedle mne zapálí no a některý ty mladý kluky dneska proženu ještě víc.

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Se nedivím, v Tvým věku. :-)

        0 0
    • pegal  

      A jeste nekde jsem cetl, ze kdyz si das jeden opecenej parek na ohni tak je to jako kdyz vykouris 200 cigaret … a zrovna vcera jsem mel 4, takze 800 cigaret, to je 4 kartony, jezis to je hrozny … stalo mi to za tu namahu prestat? .. :)

      0 0
      • fousmen  

        tak je taky nesmis kourit ((-: parky jsou k jidlu.. (-:

        0 0
        • Smazaný účet  

          :)))))))))))

          0 0
        •  

          by mozna stalo zato nekde vypsat takovyhle ftipky, kdyby toho clovek cetl vic za sebou tak se musi zakonite dusit smichy, uz pri tom jednom mam co delat abych se nesvalil na zem :)

          0 0
      • Martyss  

        A psali tam někde, jestli ten párek obsahuje třeba také oxid uhelnatý?:-)

        0 0
      • davidak  

        Asi jak na co. Pochybuju, ze se ti usazuje dehet v hrtanu.

        0 0
    •  

      si trošičku pleteš pojmy ja měl vždy za to že se hulí tráva…

      0 0
      • Darkson  

        kouřit se dá všechno možný, ale já si taky pod pojmem hulit představim špeka:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.