• Smazaný účet

    Měl bych dotaz na přítomné dámy. Slečna si chce pořídit volný kra?asy na kolo. Tak bych se jako její dvorní poradce ve věcech bikových chtěl zeptat, jaký máte zkušenosti, zda můžete něco doporučit etc… chce opravdu volný, elas?áky ne, spíš krátký.

    0 0
    • vlk  

      někde jsem viděl i nějakou sukni specielně na kolo.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já vim, sukni nechce, chce kra?asy…

        0 0
          • Smazaný účet  

            Já mám linků dost, cca 10 výrobců, potřeboval bych spíš zkušenosti se střihem, vložkama a tak.

            0 0
            • Luka  

              Hele.. vlozky ja rada od G-sportu a F2. Nevim jak F2 ale G-sport urcite dela i volny kratasy. Vozim bohuzel jen „baletaky“ takze nemam zkushenost s volnyma ani sukynkama. Nemam rada veci co se posunujou nebo vlajou ve vetru. No, asi toliko.

              0 0
            • Eila  

              no nejlepsi je porad zkouset, tady plati sned ze vseho obleceni nejvic ze cosedi jednomu jinej mit nemuze. btw myslim ze nejlepsi na poradne porovnani by byl nejaky veletr. to me napada jestli nahodou nebude podzimni sport prague?

              0 0
      • WSH  

        A nevieš, kde ? Ja som tiež videl dres so sukničkou, chcel by som ho polovičke kúpi?, ale neviem ho zohna?…

        0 0
        • vlk  

          viděljsem ho pouze v časopise už nevím v kterém a v olomouci před rokem až 2 v prodejně co už neexistuje-na náměstí.

          0 0
        • SELMIRA  

          mám sukýnku od Gonso. Koupila jsem ji v Axonu asi za 1700,– Je to pěkný, ale děsně unpraktish. Moc bikovat se v tom nedá. Kra?áky pod sukní se shrnujou a sukně se plete kam nemá… Nelituju, že jí mam, ale je to fakt jen na parádu.

          0 0
          • fousac  

            ty???

            to bych chtel videt… :)

            0 0
          • Eila  

            nejhorsi je jak se sukne zachytava porad za sedlo, kdyz rychle potrebujes stoupnout:-(

            0 0
            • Pavlos  

              Uz vim co pritelkyni nedoporucim:)

              0 0
            • fousac  

              neco malo z historie

              http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

              0 0
            • SELMIRA  

              jo, když chceš jít za sedlo nebo rychle seskočit nebo něco takovýho tak to je problém. Nebo když jedeš a fouká proti tobě vítr, taxe Ti cíp tej sukně zvedá a plete se mez nohy. A při oblíkání/svlíkání se vždycky škrábnu o ty patentky na kra?ákách, co se na ně připíná ta sukně a dres se mi přichytává a trhá o ten suchej zip … :o) Mno, ale jak řikám, dyž jedu jen do krámu nebo vykoupat se k Berounce, a chci bejt za dámu, :o)) tak machrovat se v tom dá. :o) Nebo to ráda nosim bez těch kra?áků, jenom jako sukni.

              0 0
          • WSH  

            Ď. co uz narobim. Tak darcek asi nebude :o(

            0 0
    • BH  

      nejsem dama, ale panske kalhoty tohoto typu jsou vhodne na trasu do 20 km. vnitrni vlozka se hrne,je v tom horko, porad jsou vlastne dvoje kalhoty, vrchni kalhoty brani ve volnem pohybu, nebot jsou nepodajne.To je vlastni zkusenost. U damskych to bude asi podobne.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Echm, volné kra?asy už vozím pár let…

        0 0
      • wroum  

        volny kratasy sou lepsi. mam nemy s oddelitelnou vlozkou. nekdy jezdim s a nekdy bez vlozky. nic se nehrne a ani neprekazi. asi ti nesedely nebo si mel blbou velikost. elastaky sem zkusil ale pripadal sem si jako ptak v igelitovym pytli

        0 0
        • kovar  

          v cem ? Volné kra?asy jsou podle mých zkušeností možná lepší v tom, že do kapes můžes sbírat třeba šišky a v ochraně před pády, ale nevím, jěště jsem v nich nespadl a ani nespadnu, nebo? je otrava je vozit takže už nevozím – je v nich horko jak sviňa – připomínají mi skleník, vosy, a hlavně zachytávání pořád o cosi, atd.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Kurňa nedebatujte tu o tom co je lepší, já sháním VOLNÝ kra?asy pro slečnu a basta. Elas?áky nechce, nelíbí se jí (mě taky ne), není sportovkyně, maximálně ujela 60 km za den, a basta!!!

            0 0
            • kovar  

              tak si je kup a nepruď, v čem máš problém?

              0 0
              • Smazaný účet  

                ok. nechci prudit, chtěl jsem jen stopnout nesmyslnou xkrát v minulosti opakovanou diskuzi o tom, co je lepší, esli elas?áky nebo volný – kvůli tomu jsem tu diskuzi nezakládal. přečti si prosím první příspěvek a peace.

                0 0
                • kovar  

                  no jo, nic ve zlém. Však rady jsi už dostal na začátku, takže teď už je místo i na nějakou slovní bitvu:-) A tady to přece chodí jako všude jinde mezi lidma, pořád se omílají stejná témata.

                  0 0
            • SELMIRA  

              Ave Al bajkida! Zdravíme severní sekci. Byl ses mrknout v Komersii? Nějaky ty (volný) dámský Nema tam měli co bo. Až někde něco uzřim, tak dám vědět.

              P.S. Ktože neni sportofkyně? Dyk závodí.

              0 0
          • wroum  

            lip se perou, min starnou, pouzitelne s/bez vlozky, dle navodu mozno pouzit i jako plavky, v neposledni rade vypadaj jako civilni kratasy a tak si nepripadam jak na aerobiku s dadou.

            moznost vyndani vlozky je obrovsky plus. kdyz nekam jedu na celej den tak si nemusim brat jiny kalhoty a nemam pocit ze mam pemprs.

            0 0
            • kovar  

              když jedu na kole s elas?áky tak si připadám jako na kole.

              0 0
              • wroum  

                a jedes porad nebo taky nekdy slezes?

                ted vazne: cyklokalhoty sou na to aby se v nich dobre jelo, nepletly se a neprekazely. to splnujou volny i elastaky. ale volny se daj pouzit i jinak.

                este jinak: ja jezdim na kole protoze me to bavi a nosim na kolo veci ktery sou mi pohodlny, nepotrebuju ani elastaky ani drezik na to, abych si pripadal ze jedu na kole (aby okoli videlo jak sem hustej).

                0 0
                • kovar  

                  jo jo, souhlas. Na nic si nehrát, jako si mnozí cyklisti hrají. NA co vozit dresy s nápisem Festina (jak to bylo -zde v odkazu – v tej reportáži z NOVY), když nejsem v teamu, že jo. Mi jsou zase pohodlnější a praktičtější elas?áky, i když se mi nelíbí. Někdo může maskuvat elas?áky volnýma kta?asama na nich, někdo volným trikem částečně Ted¡me napadlo, může vůbec chlap jezdit v terénu bez elas?áků (nebo bez elas?áků pod volnými kra?asy nebo nějakého jiného přítlačného zařízení)? Jauvajs.

                  0 0
                  • wroum  

                    kdyz jezdim s vlozkou tak taj je elastiska ze sitoviny s protiskluzovejma paskama na nohavicich. je to jak bys mel elastaky ale uplne prodysny a na tom ty bikovy nema kratasy. vetsinou jezdim ale bez vlozky (fyzik nisene TI) a nemam problem. prdel si zvykne (po 70 km muzu v pohode jet druhy den). na kole sem skoro kazdy den, takze je to otazka zvyku.

                    0 0
                    • kovar  

                      neměl jsem na mysli vložku a prdel :-)

                      0 0
                      • wroum  

                        :-) to sem pochopil ze myslis 8== ale s tou elstickou vlozkou jek sem psal je to stejny jako s tema elastakama – nic neklimba. vetsinou stejne nosim na kolo slipy, v tomhle pripade je to bezpecnejsi.

                        0 0
                  • lubos  

                    Muze :). Jezdil jsem tak (ne moc, tak 2000tisic km rocne) nekolik let. Na pevnaku.

                    0 0
                • Uža  

                  wroum: To preci nemyslis vazne s tim dodatkem v zavorce!? Rad bych vedel, jestli tady nekdo z BF vozi dres a klasicky cyklogate jenom proto, aby ukazal okoli, ze je hustej. Nezlob se, ale zda se mi, ze jsi dost prestrelil. (Víc diplomaticky uz to rict nedokazu.) Ja teda osobne jezdim v dresu, protoze saje pot, ma kapsy, neplanda za jizdy. Tohle vsechno mi bavlneny triko od Vietnamcu fakt nezajisti.

                  To bys mohl taky rict, ze uplne nejhorsi zpusob jak ukazovat okoli, jak jsem hustej je noseni prilby.

                  0 0
                  • wroum  

                    prekrucujes. s tou helmou to nemyslys vazne, vid? nemyslel sem ze vsichni ale je jich vic nez tech ktery si to koupej kvuli designu a vlastnosti materialu je nezajimaj.

                    0 0
                    • Uža  

                      Neprekrucuju. Kdyz si prectes, co si napsal, tak to tam je. Nic ve zlym… S tou helmou jsem to samozrejme hodne nadsadil, aby sis uvedomil cos napsal. Hele, tak treba proc vozime rukavice v lete,i kdyz je horko? Abychom machrovali? Ne, aby nas neboleli ruce a taky jako ochranu dlani pri pripadnem padu. A k tomu designu – dresy se sijou s funkciho matrose, takze je to veci vkusu kazdeho soudruha, popr. komu fandi,.. Co ja vim kdo jak vybira pri nakupu dresu. Nicmene (podotykam, ze jsem naivni idealista):-) si myslim, ze pro vetsinu lidi tady na BF je prvotni ta funkce. Mimochodem, volny kratasy se mi na bika libi mnohem nez klasika, ale nemam je. Protoze si myslim, ze nemuzou bejt prodysnejsi nez klasika, mam obavy ze budou prekazet,…

                      0 0
                      • Uža  

                        Tyyy brdo! Ted jsem si teprve precet, ze jezdis volny kratasy bez vlozky a jeste k tomu 70 km!!! Tak to si fakt neumim predstavit! To bych svy prdelce neudelal!:-)

                        0 0
                        • wroum  

                          prdelka nema problem. problem ma az kdyz se zacne parit, coz trva bez vlozky podstatne dele. od te doby co jezdim bez vlozky sem nemel vlka. navic kdyz jedes z kopce tak ti pod ty volny kratasy krasne fouka a to je labuzo

                          0 0
                        • lubos  

                          Ja jsem jezdil pres 100km vylety, volne teplaky, a nemel jsem problem.

                          0 0
                          • kovar  

                            NA silnici bez elastaku nebo jiných přítlačných gatí (slipy) to ještě jde, a v terénu vlastně také, ve stoje. Vsedě je to horší než dobrá trefa fotbalovým balónem.

                            0 0
                            • wroum  

                              jezdim dost a todle se me este nestalo. navic mam dost komfortni kolo na xc a na fr mam spis takovej gauc. jednou sem si dal do kuli ze sem nemoh chvily komunikovat – drop, du za zadni kolo, zem se blizi, strasna rana, sem moc vzadu, pneumatika se blizi, pneumatika se stretla s kulema a bylo vymalovano. zabrzdil sem a flaknul sebou na bok. nepomoh by ani suspenzor.

                              0 0
                              • blue  

                                tak tohle je moje nejvetsi cyklisticka nocni mura :-))))

                                0 0
                                • wroum  

                                  stane se. fistuli nemluvim. chodit muzu a ustroji funguje bez nasledku. stanou se horsi veci, ale prijemny to taky neni. :-)

                                  0 0
                            • lubos  

                              Hmm .. jediny problem jsem mel, ze se mi vzadu porad sesmykovali. Jinak zadnej problem. To bude sedlem, nebo taky mozna jsem mel pomerne vyhovujici siti.

                              0 0
                      • wroum  

                        prebral sis to tak jak sis to prebrat chtel. asi ses poznal :-) dresy se sijou z funkcniho matrose, ale nejen dresy. je to muj osobni pocit, ale kdyz vidim nekoho na biku „oznackovaneho“ – co hadr to napis, prijde mi jako cikani v karline co chodej v dresu s napisem RONALDO. Proc? protoze to funguje? bude hrat lip fotbal? uplne miluju pocit kdyz nekam jedu v kratasech a „bavlnenym tricku od vetnamcu“ kdejakej kaspar v dresu ani neodpovi na pozdrav. proc? nemam dres? nejsem tedy biker? a ja mu pak dam na prdel do kopce i z kopce. protoze ma problem pres ten svuj pupek narvanej v dresu drzet riditka, ale hlavne ze ma ten zkurvenej dres. nerikam ze u vsech ale u hodne bikeru je to poza, pocit prestize. zalezi na tobe kam se zaradis.

                        0 0
                        • Dumbo  

                          napriklad ja: musim sa priznat ja som si kupil dres mongoose len z estetickeho hladiska :-) no ked som vnom zacal jazdit prisiel som nato ze je to lepsie ako bavlna… ked som jazdil v bavlne tak mi odpovedali na pozdrav ale bolo to akoby z povinnosti… a teraz ked sa na nejakej trase zastavim na chate na nejaku tu fazulovu :-) este len vojdem a pocut slova ako nazdar, cau a tak… ked mas na sebe dres si ako jeden znich :-))))

                          0 0
                          • blue  

                            to mam spis opacnej problem… kdyz vidim lecktery bikery, jak se chovaj, tak radsi nechci byt jednim z nich…

                            0 0
                          • wroum  

                            ja si vzdycky myslel ze bikery spojuje kolo a ne barevny hadry. asi nechci byt jeden z nich. dres si vezmu az pojedu zavody (jestli se k tomu dokopu a nebudu linej), jinak ani nahodou.

                            mezi DH, dirt fr… se lidi zdravej zcela normalne a je jedno jestli ses do pul tela a mas rozervany dziny nebo kalhoty za 4tis od foxe. zadna poza zadny skatulkovani podle hadru.

                            samozrejme sou i vyjimky na obou stranach

                            0 0
    • Tehu  

      pritelkyne ma ted asi tydeni zkusenost s endura hummvee http://www.cyklopoint.cz/…-lite-2786d/ a je z nich max nadsena, pohodlne, vzdusne, na dotek prijemne.

      0 0
      • pepek  

        V roce 2010 odstartoval koncept maloobchodních sítě prodejen Cyklo Point – z toho je poměrně jasné, že v roce 2004 u nich ještě nic nekoupí.

        0 0
        • Medunka  

          a co jako

          Slečna byla spokojená a Tehu se rozhod, že se o tudle její zkušenost podělí a vyhledal si vlákno s tématem.

          0 0
          • Tehu  

            heh z chlapskeho hlediska prihlizet k te zenske vybiravosti jsem doufal ze nekomu usetrim nervy :-D

            a mladsi vlakno jsem nenasel :-D

            0 0
    • Toutou  

      Pokud se na to aspoň trochu dá koukat, platí rovnice SLEČNA = UPNUTÉ.

      Můžete to zamknout.

      0 0
      • Richi  

        No pokud upnuté a dá se na to trochu koukat, tak už bude mamina, takže ze slečny spíše dávno mladá paní.

        Nicméně, i u maminy či mladé paní platí rovnice, že když je to hezký tak se na to dá koukat. :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.