Nějakej bikeshop v okolí Jesenice?

26 nepřečtených
  • Verdi

    Poraďte, kam bych mohl jezdit servisovat svý kolo. Jsem z Jesenice u Prahy, je tu někde blízko nějakej důvěryhodnej bajkšop?

    0 0
    • Verdi  

      …jo a ještě nějakou pěknou terénní stezku pro MTB (lesem/polní cestou) v okolí?

      0 0
    • vicmac  

      Je tam obchudek hned vedle toho kasina tam. zdar.

      jo jinak dobre se jezdi smer Psary, pak dolu pres Záhořany přes brody až dolu k řece.

      zdar

      0 0
    • dave lister  

      a taky není špatný ze Psár po červené nahoru na „Rene“, pak dal (nevim po jaké značce, koukni do mapy) na Jilove a/nebo na Kamenny privoz, podel Sazavy do Davle a pak podel Zahoranskeho potoka jak psal Vicmac zpatky do Psar treba…

      0 0
      • fousac  

        jj.. ta je vyborna i kdyz do kopce… :)

        no a pak se pokracuje na kamenny privoz, tusim taky cervena, z kamenaku po cerveny podel sazavy do pikovic, prejet lavku a hura podel vody do davle a z davle zahoransky udoli az do psar… nadhernej okruh..

        0 0
        • dave lister  

          a pak mne jeste napada, pokud se clovek nechce kodrcat po navigaci, tak z pikovic nahoru k trati a pak jeste porad nahoru a kopec (a vesnici – tusim Petrov) zas dolu k zahoranskymu potoku. taky tam vede nejaka turisticka znacka, jen vedet jaka;-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Až nahoru zelená a potom červená do Záhořanského údolí nebo žlutá do Jílového (moc pěkná).

            0 0
      • vicmac  

        Jo jasne, tato trasa je taky dobrá.

        zdar V.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Nebo od Reného po žluté a modré (a asi i červené)přes Kamenici do Velkých Popovic a po žluté přes Jirčany zpět.

        Mějte se

        0 0
        • dalimil  

          do Popovic je dobrej sjezdík po louce přes Radimovice,zpátky nahoru se mi po pivácích nechce :-(

          0 0
    • Cllaude  

      vynikajici kram je v pruhonicich (to nemas tak daleko), hned u zamku, samej klein a santacruc hmmmm C

      0 0
      • dalimil  

        Já jsem taky z Jesenice,kam jezdíš ?

        0 0
        • AMG  

          Já jsem zase ze Psár, ale kolo mám týden a nic neumim – učim se. Od René dolu do Psár je to super, už jsem to ždímal 3× – fakt super, je to sjezd asi 1,7km ale bydlím tu druhým rokem a kolo mám týden, takže trasy taky neznám. Koupil jsem si mapu Author, ale nic moc.

          0 0
          • dalimil  

            vymakal jsem cestu z Práglu až do Jesenice po polňačkách a z Jesenice do požárských lesů zadem taky mimo silnice.Z bike shopem v Jesenici zkušenost nemám. Tak dáme někdy společnej pojezd :-)

            0 0
    • Glum  

      Z vlastni letity zkusenosti bych doporucil Velointest v Hodkovickach (alespon na slozitejsi veci). Jestli je to ale dost blizko, nevim…

      0 0
      • dalimil  

        hodokovičky jsou blízko,kousek je komersia u černýho koně v Modřanech,další je bike servis na obchodním náměstí v Modřanech

        0 0
    • Clodman  

      Jsem tam před nedávnem byl a něco s kolama jsem viděl hned na začátku města u nějakýho obchoďáku, snad Meinl nebo Kaufland, vim že tam měli vystavený Kellyse

      0 0
      • AMG  

        Jo, je to orig. dealer KELLY´S. Těší mě, že říkáš naší Jeseničce město – zní to drsně :-))))

        0 0
        • dalimil  

          Praha u Jesenice,pozor na to !

          0 0
          • AMG  

            :-)))))

            0 0
          • Clodman  

            Mimochodem máte úplně super základní školu, přenocovávali jsme tam v tělocvičně a luxus na hajzliku a ve sprchách jak v hotelu, všechna čest

            0 0
            • dalimil  

              Ano,no tak mě sejří že už nejsem školou povinný.Zato máme průtah přímo centrem vísky,to taky neni marný :-)

              0 0
              • Smepet  

                Ahoj chlapi, ja jsem z Jesenice a perfekni kolecko na kolo je do Psar, pak pres Brody do Vraneho n. Vltavou , na Zbraslav a lesem do Brezan a zpet do Jesenice. MOzna bychom se mohli nekdy projet spolu. Taky to neni spatny pres les v Osnici do Pruhonic, potom na Hostivar, Roztyly, Kunratice a pres jahodove plantaze do Vestce a zpet do Jesenice.

                0 0
                • dalimil  

                  přes plantáže jezdim z Prahy,to je dobrá cesta mimo hlavní.Taky se dá doject na Točnou na letiště na pivko,nebo pěknou cestou do Popovic na kozla :)

                  0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.