• K2

    Má někdo tyhle ráfky skladem, za jakou cenu? Dozvěděl jsem se? že Mavic tyhle ráfky přestal vyrábět a dělá místo nich 717, kterou jsou těžší a snad i dražší. Dále mi ještě byly nabízeny diskové DT Swiss. Nejradši bych chtěl ale ty 317, mám s Mavicem dobré skušenosti. Díky za info

    0 0
    • preacher  

      na www.koloshop.cz jsou v nabídce za 1215,– Kč, zkus to ověřit…

      0 0
      • K2  

        Když jsem je tam poptával, tak mi nabídli 717… Pokud někdo víte, že někde jsou , dejte vědět…

        0 0
        • MARIN  

          bikestore trinnity kolokram

          jen se poradne rozhlidnout :)

          0 0
          • K2  

            Problém je ten, že položku mají na webu, ale nejsou schopni dodat, nebo neví, jestli jim ještě někdy dorazí… Sháním černou s 32 děrama

            0 0
    • K2  

      Ví někdo o bike shopu, kde fyzicky mají tyto ráfky? (nejlépe Praha). Černý elox 32 děr. Web shopy mi nedoporučujte, nejsou je schopni sehnat, zatím je nevyškrtli z nabídek. Případně kdo jezdíte 717, nebo DT swiss podělte se o zkušenosti…

      0 0
      • misj  

        zkus se zeptat na www.spyder.cz w nabidce je ma(teda jestli Mavic 317 Disc jsou stejny) a ma docela slusne zasobenej sklad ale radsi tam zavolej protoze jeho komunikace mailem je mizerna

        0 0
    • kpitti  

      Co se týka Mavic a Praha pak se zeptej v Cyklo Kern na JM, kdyz to nemaj tam tak asi uz nikde.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.