• Kol.ista

    Tak sem se rozhodl pro novy kola. Stary sem mel rafky Alexrims MX18, naby Marida a nerez obyc draty. Ted uvazuju o rafcich Rigida Taurus, nebo Mavic XM117 disc a draty, to vubec netusim. Co si o tom myslite? Jezdim takove tvrdsi XC. Na vaze az tak nezalezi, spis na tuhosti. Mam 65 Kg

    0 0
    • Kol.ista  

      Poradite prosim?

      0 0
      • gobike  

        http://www.koloshop.cz/index.php?… a uz neotravuj

        0 0
        • Jogador  

          Mavici crossride 06 v černé barvě budou až koncem unora, už jsem se na ně ptal a toto mi bylo zděleno…

          0 0
      • rarášek1  

        A co tak zkusit zapletené např. Mavic. Počkej až se objeví Juli, ten o kolech ví hodně.

        0 0
      • Meesha  

        davaj rodiny pouta, tak musis chvilku pockat… :-) Nebo az se zejtra budou vsichni nudit v praci ;-) Jinak me se libi ty Mavicy vejs.

        0 0
      • rarášek1  

        Pokud máš ICQ tak napiš 280 483 233 nebo volej skype Rarasek466. Včera jsem řešil podobný problém do 02:56 :-)

        0 0
      • dieegoo  

        http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… co tahleta?

        BTW.. taky tomu kulovy rozumim, tak se zeptam… jaky je rozdil v zapletenych kolech co se takhle prodavaj a v tom kdyz si koupim vse zvlast a necham si to nekde zaplest?

        0 0
        • enjoy  

          tak rozdil treba zrovna u techhle by si mel videt na provni pohled,napriklad:-)

          0 0
        • gobike  

          si myslim, ze jsou zbytecne drahy nato, ze tam jsou jen M475tky naby, to uz spis Motexy.

          0 0
        • wbiker  

          Taky se v tom moc neorientuju. Jak se třeba hodnotí náboje? Zrova u těch Crossridů mají napsané //duralové tělo náboje, černé

          • průmyslové ložisko, výměnné . A moc chytrej z toho nejsem.//
          0 0
          • enjoy  

            proste obycejnej naboj s prumyslama.neco jako author nebo cerit,nevim.

            0 0
            • wbiker  

              Já vím, ale je pak třeba nějaký rozdíl mezi těmahle mavicama a složeninou: náby Novatec (taky na průmyslech) – př. + zad. za 1372, ráfky Mavic X221 za 1120 + dráty (DT revolution po 14 Kč) s niplema (po 1,50) celkem za 992. Celkem za 3484,–. No a dalo by se uštřit ještě na těch drátech, kdyby se tam daly ty nejlevnější od Dt po 6 Kč. Bude rozdíl v tuhosti, nebo v čom?

              0 0
              • enjoy  

                no to by me prave taky zajimalo:-),nevidel jsem. rozdil je snad pouze v zapleteni u naboje,ale rozdil,taky netusim:-).budou se lisit v poctu dratu,ale to nemusi vubec znamenat nizsi hmotnost:-).

                0 0
    • Orbis  

      jdi do těch crossridu más je 2 roky (sice ceramic verzi ale jinak sou stejny) maj najeto neco pod 20 000 km a absolutně netknutý, ani jednou necentrovany akorát jednou za půl roky dotáhnu zadní nábu pomocí takovýho plastovýho klíče (pozor měl by bejt součástí dodávky) a jdezdim dál.-) a vypadaj pěkně;)

      0 0
    • Kol.ista  

      No, zapomel sem dodat, ze cenovej strop je 3000. Este kupuju dozadu kotoucovku BB5

      0 0
      • Orbis  

        tak počkej a kups i pak nejaky lepsi, jak uz rikal jogador do 3 se nevejdeš;)

        0 0
    • Jogador  

      Pokud bych skládal, tak do 3000 se na průmyslech asi nevejdeš, jiank ráfky bych dal alexrims TD16 , prostě se mi líbí nejvíc:) Náboj, průmysl asi nejlevnějš point nebo author a dráty nějaký obyč, do 4 by ses mohl vejít:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.