Jezdíte na tréninky sami nebo s někym ?

15 nepřečtených
  • hujer ovoce zelenina

    jaxte natom ?

    0 0
    • Dura  

      Jezdim sam. Vzhledem k memu stavu (zenaty, dve male deti) se na kolo nedostanu driv jak v sest vecer a to uz vetsina borcu z okoli je davno doma a ma nohy nahoru. Kdyz nejsou zavody, tak o vikendu vyjizdim brzy rano, abych si rodinky uzil aspon kdyz nemusim do prace. Ze ctyrhodinoveho treninku jsem pak doma kolem devate a cely den je pred nama.

      0 0
      • Bobo  

        Kdyby ses chtěl někdy povozit po asfaltu ve dvou, dej mi vědět. Jsem na tom naprosto stejně a bydlím za rohem. Ale jsem jen hobík, žádný chrt…

        0 0
      • stanley  

        Ahoj, prí tě bolej kolena. Taky jsem si to užil předloni po sjezdu ze sedel po závodě a měsíc jsem to rozdejchával. Teď je to OK a kolena jsou pohodě. Chce to pomalu zatěžovat. Standa

        0 0
    • náčelník  

      Není to trénink, ale výlet. Jezdím sám. Ti, co jezdili se mnou, si pořídili motorky. A někteří je už stihli rozhadrovat.

      0 0
    • Dura  

      To Stanley: Asi mam natazene vazy, jak to hodnoti ostatni v jine diskuzi. Tuhle sezonu si asi uz moc nezazavodim.

      To Bobo: Jezdim takhle jen kdyz nejsou zavody (rijen – brezen). Jezdim asi 2,75 hodiny v tydnu a 3 – 4 hodiny v sobotu a v nedeli.

      0 0
      • Bobo  

        Hm, tak to jsi King. To já na kole strávím toho času asi tak polovinu. Mimochodem, prozradíš, za kolik dáš Jablonné-sedlo na Sucháku, a? se ujistím v tom, jak jsem na tom letos mizerně?

        0 0
        • Dura  

          Jablonne z namesti – sedlo na suchaku jezdim asi za 27 minut. Ale jezdim to jako intervaly na ANP, vetsinou dvakrat, ne naplno.

          0 0
          • Bobo  

            Tušil jsem, že budu letos muset ještě trochu máknout :-). Bude fajn, až budu moct taky říct, že za 27 minut to nejedu naplno.

            0 0
    • MARIN  

      tak z 90% jezdim sam

      0 0
    • jonti  

      taktiez sam. Mam tak divne natrenovane ze mi hodinu a pol ide super a potom mi dojde, na maratony nic moc :) Ked s niekym tak len cez vikend na cestu, cesta sam je dost nuda, mtb sa da.

      0 0
    • fousac  

      co je to trenink???

      0 0
    • giant  

      jezdím sám převážně v týdnu,o víkendech se snažím někoho vytáhnout (jde to těžko)Když už se mi to podaří tak celou cestu poslouchám jak musíme jet opatrně aby to nebo ono,to je pak na nic

      0 0
    • gersa  

      Jezdim z 90% sam..... BTW< neni tu nekdo z Pardubic a prilehlyho okoli, kdo by se prohanel se mnou?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.