• Dura

    Vedete si treninkovy denik? Zapisujete si nekam sve vykony? Na papir? Do PC? Pouzivate program koupeny, nebo jste si ho vytvorili sami?

    0 0
    • blue.sun  

      Vedu si ho ve velmi zjednodušený podobě. Mám v Excelu takový ty základní údaje jako vzdálenost, doba jízdy, průměr, maximálka a trasa. Ty trasy znám já zpaměti, ale nikomu jinýmu by to nic neřeklo.

      0 0
    • mAk  

      No sesmolil sem něco na náš webík a tam to solíme, bohužel nás není v oddíle moc a tak sice sem měl v plánu nějaký srovnávací statistiky ale spíš je udělám jen v rámci jůzra abys viděl kolik si najezdil v jednotlivejch měsících a podobně… Taky mě napadá pár rozšíření a zajímavý budou taky výsledky po sezoně, třeba kolik si dal piv za vyjížďky a tak (((c;

      0 0
    • Thorn  

      Do vcelku premakaneho Excelovskeho sheetu.

      0 0
    • riku  

      Ideální je kapesní počítač (PDA) – pro PalmOS existuje několik freewarových prográmků.

      0 0
    • Jumo  

      No dennik som si zalozil v roku 1993 do zositu A5. Pocitac som vtedy nemal a tak pokracujem dodnes bez neho co je podla mna len vyhoda. Pokial idem niekam na dovolenku, ale na chatu, tak by bolo blbe tahat so sebou pocitac (hoci dalo by sa to napisat na papier a potom to doma prepisat do PC). Beriem si moj zosit (za tu dobu som ich vypisal 2 a teraz pisem do tretieho (su to take celkom tlste zosity, takze sa tam toho dost zmesti. Moj zapis vyzera nasledovne:

      • datum, a cas kedy som vyrazil
      • TRASA – popis trasy – zachytne a hlavne body trasy
      • cas navratu
      • Dlzka trasy (TRP) – pripadne kto bol so mnou
      • AVS, MAX, STP, DST

      Za tie roky som z tymto zapisovanim maximalne spokojny.

      0 0
      • Thorn  

        No – chcel by som vidiet nejaku detailnejsiu statistiku nad takto zadanymi datami :-

        0 0
    • J.A.V.  

      Používám SW od Polaru co byl u tepáku (ono vlastně ten sw byl velmi pádný argument při volbě). Je to vychytanost absolutní.

      Předtím jsem používal SW Tréninkový deník od Mazura, a byl jsem s ním celkem spokojenej. Měl sice nějaký mouchy, ale když si člověk vychytal na čem to padá bylo to ok. A úplně před tím jsem používal tabulku v excelu ale tam jsem byl línej dělat si ty nejrůznější grafy – a bez nich to není ono.

      0 0
      • Lada1  

        Jo taky mam. staci dopsat neco do poznamky a je to. clovek se nemusi vubec starat o nejaky input udaju a jenom z toho cerpa informace ve velice dobre forme.

        0 0
      • tom@s  

        to asi neni freeware, že?

        0 0
        • J.A.V.  

          Ten Polar SW? No jak se to vezme. Je tou soucast toho tepaku, ke kazdemu tepaku od Polaru (co umi komunikovat s PC) ho dostanes, a bez nej to stejne asi nebude ono. Ze stranek www.polar.fi da stahnou demoverze.

          Ten Mazuruv SW byl puvodne asi delanej jako k prodeji, ale pak se na to vykvajcl takze se da stahnout zdarma. Odkaz je na Koprivnickem rozcestniku.

          0 0
        • Lada1  

          no free neni, ale samotny je na nic.Jak bys do neho daltoval tisice udaju rucne, teda pokud bys je vubec mel, to asi ne ,ze ? Je to proste soft k Polar computerum. Bez toho je na nic. Pokud bys mel zajem tak je na polar.fi nejaka demoverze.

          0 0
    • Siddha  

      v zime sem zacal, pak se mi posrala Sigma a pak se mi uplne prestalo chtit, takze nepisu nic.

      0 0
    • RapMan  

      Do excelu opisuju hodnoty ze sigmy BC 1600, jizdu si vetsinou stopuju, tak se mi pocita i efektivita… :)

      0 0
    • gersa  

      Pouzivam Excel, do ktereho si zapisuju datum, delku, cas a prumer. Rozdeleny na mesice. Casem chci jeste dodelat grafy, ale nejak se k tomu nemam Nechteli by jste se o svoje vytvory podelit? Dik predem. Muj je tady:http://sweb.cz/…ilometry.xls

      0 0
    • Dura  

      Ja jsem si vyrobil denik v databazi Access. http://www.sweb.cz/m.mrklovsky/.

      0 0
      • cabbage  

        trenimkovy denik? to bych nemoh, dostal bych depku ze o prazdninach vubec nejezdim :-(((((

        0 0
    • Volf  

      Na PC. Napsal jsem si sám takovej malej prográmek, ale rozhodně o není tréninkový plán. Spíš si píšu trasu, kolik km, čas, prostě to co vyčtu z computeru. Mám udělaný kontrolní trasy na kterejch si kontroluju svoji výkonnost asi 8 let zpátky a porovnávám. Je to ale jen pro zajímavost.

      0 0
    • pavelr  

      Do plánovacího kalendáře si zapisuji trasu, km, u silničky ještě čas a průměr. Do excelu si pak přepisuji km/měsíc/druh kola, km/rok, výměny řetězů a pláš?ů, nákupy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.