• notakale

    Kvuli nemoci a pak skole jsem mesic a pul nejezdil, dneska po prve asi 50km usek. Driv jsem to mel ale prumerne 28km/h pri prum. 140 tepech, dneska 24km/h pri 148 tepech? Je to normalni, mi se to zda nejaky moc velky rozdil.. Pritom klidova tepovka mi za ten mesic a pul spadla z 48 na 47 :)

    0 0
    • Daf  

      Je to asi normalni. Me staci kdyz na kole nejsem 4–5 dni a tepovku mam vys nez v dobe, kdy pravidelne trenuji s odpocinkem max. 2dny.

      0 0
    • J.A.V.  

      Jo to je normální. Zvláš? pokud to porováváš s nějakou formou na vrcholu sezóny. Pokud máš dobrej vytvralostní základ dostaneš se do toho celkem rychle, ovšem zrovna teď není období kdy by člověk měl začít drtit nějaký intenzity (pokud teda nejsi závodní lyžař). Můžeš tu pauzu brát jako odpočinek na konci sezóny a teď začít pomalu točit kilometry. Jediné co je teď důležité je hlídat si TF a točit hodiny. Nějaký průměry, intervaly atd. to má smysl řešit až tak od března.

      0 0
    • lubos  

      normalni, pravidelnim jezdenim se vratis zpatky.

      0 0
      • rich  

        ty si sa nam dnes akosi prebral z letargie! :-))

        0 0
    • jimmy63  

      bud rad:)!!ja po takovej pauze tech 50 ani neujedu:)!!

      0 0
    • forest  

      to je v klidu, ja si valim sunky uz od zacatku listodu – natazene koleni vazy (z orientaku) a orteza na 4 tejdny – uz to zacinam rozhybavat, boli to furt jak predtim (ted se bojim jakkehokoli pohybu, abych se nezranil…), takze nejakou tepovku neres pokud ti telo slouzi!

      0 0
    • os  

      Je to naprosto noumální…Buď rád, že už můžeš jezdit, mne už 2 měsíce bolí šíleně záda a doktoři zatím neví proč…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.