Jezdíte raději ve skupině nebo sami?

104 nepřečtených
  • mastihuba

    Já se vždycky rád potkám s nějakou skupinou :)

    0 0
    • Lance  

      nejradeji ve dvojko

      0 0
    • cholis  

      sama

      0 0
    • Lister  

      u mě je to úplně jedno, protože i když jezdím ve skupin, tak je vidím maximálně na startu a pak jedu zase sám :o)))))))

      0 0
      • MattsSpeed  

        …jo to znam… a v cili pak uz taky nikdo neni :-)

        0 0
      • Volf  

        To musíš řešit jako já. Žádný jetí okruhu, jen z bodu A do bodu B azpět stejnou trasou. Pak je potkáš alespoň když se vracej.

        0 0
    • Vymi  

      vetsinou sam… zalezi jak jsou na tom s casem kluci z tymu… jinak ve trech… a to je pak hecovacka… :-)))

      0 0
    • fousek  

      No nejradsi jezdim ve vice lidech a pokud mozno kdyz to umej lip nez ja, minimalne ale s 10 a vice m rozestupama

      0 0
      • orca  

        při takovejhle rozestupech máš pocit že s někým jedeš ?? to je jako jet solo .

        0 0
      • Rychlej turista  

        Tak to je asi ta nejhorší varianta. Nevím, jestli z toho máš něco ty, ale určitě je to utrpení pro toho před tebou.

        0 0
        • orca  

          spíše pro toho druhého , z deseti metrů je rázem 15 a pak to třeba secvaknout je nadlidskej výkon a a je to o ničem …

          0 0
        • goofy  

          Proc? Oni urcite nechrti po asfaltu, ale jezdi freeride nebo sjezd… Tam jsou odstupy nutnost.

          0 0
          • Rychlej turista  

            Tak to jsem potom špatně pochopil. Jízdou ve skupině jsem myslel, jako že se jede po silnici. V terénu to až takový význam nemá.

            0 0
            • goofy  

              Proc ne? Dle me je na silnici skupina prave blbost. A v terenu v parte to je taky pohoda (nekdy nutnost). Lepsi nez jezdit sam…

              0 0
              • Rychlej turista  

                Hezky to odsejpá, když na silnici jede balík aspoň trošku vyrovnaných borců :-)

                0 0
                • goofy  

                  Jo, a blokujou celou cestu…

                  0 0
                  • orca  

                    jsi nepochopil že tohle byla formace pro fotografa ??? a nebo jsi ten agresivní motorista co by nejraději kolaře zakázal na silnici ???

                    0 0
                    • enjoy  

                      joo to ja taky takhle jezdim na cervenou abych zapozoval pro radar:-))

                      0 0
                      • orca  

                        a už jsi nějakou pěknou fotečku dostal ??? s věnováním + šekem ???

                        0 0
                    • goofy  

                      Kdyz tu clovek neda tunu smajliku, tak uz je hned ohen na strese…

                      A stejne sem to myslel spis obecne, ze kdyz jede balik ziletkaru, tak jsou zrali tak akorat na sestreleni.

                      0 0
                      • orca  

                        žel problém vidím v malém českém človíčkovi kterej má pocit že žije v největší zemi z největšíma vzdálenostma a tak děsně spěchá a když se mu připlete někdo nedej bože pomalejší do cesty tak ztrácí všechny zábrany a slušnost a rudne a brunátní s každou vteřinou přímo úměrně kterou ho nemůže předjet . žel … :-(

                        0 0
                        • goofy  

                          Ja takovy problem nemam. Ja jsem oproti cyklistum (ano i ziletkarum) slusny, mijim je v dostatecne vzdalenosti, klidne za nima pockam…

                          Ale jak vidim ty bezmozky jak jedou prez skoro celou sirku silnice prvni tridy, kde se bezne prohaneji kamiony rychlosti 100 km/h, tak si jenom rikam, kdy je kery sunda. Nedej boze, kdyz jsem potkal jedno takove stadecko ziletkaru po tme bez svetel. To jsem chtel vyskocit z toho auta a dat jim na drzku. Tehdy jsem mel co delat, abych to ubrzdil. Nemam nic proti slusnym lidem, ale uvedomte si proboha, ze proti autu (natoz kamionu) nemate sanci, tak se snazte nijak nezavazet. Jde o vase zdravi. Ten tipek co vas sunda, si to sice nejspis odsedi, mozna bude mit trauma do konce zivota, ale vy budete pod drnem a uz si stezovat nebudete moct.

                          Ja myslim, ze to s tim malym ceskym clovickem hodne sedi i na nektere „zavodniky“… Zamyslete se nad sebou. Jde o vase zdravi.

                          0 0
                        • pegal  

                          ty mas teda kolikrat nazory..........

                          0 0
    • RomanH  

      Nejradeji ve male skupince, ale casove mi to nevychazi. Kdyz musi clovek skloubit rodinu s kolem a vyuzit kazdou chvilku, vyrazim dle situace doma.

      0 0
      • TinkTink  

        Uz taky tak…

        0 0
      • karliner  

        na to je ideální se před plánovanou vyjížďkou mírně rozhádat s manželkou :-) pak sizuace k vyjetí vyloženě vybízí…

        0 0
        • Honza z H  

          A po návratu manželka radši ani necekne, ale nesmí se přijet brzy, jinak nová hádka a kolo a tréninkový plán je narušen :-)

          0 0
    • Daf  

      Kdyz trenuju na silnici tak nejradeji ve dvojici, nebo sam. Kdyz jede balik roztahanej pres celou silnici, tak je to o nervy. Vylet v terenu je fajn kdyz je vetsi parta.

      0 0
    • pegal  

      .. sam .. pac mi nikdo nestaci ..

      0 0
    • ddd - andy  

      Silnici a XC podle nalady.. Na FR atd. spis ve vic lidech – horsi je, ze kdyz nekomu zavolam, tak jdou bud do hospopdy, nebo se jim nechce a vymluva ktera me dostala nejvic bylo: S tebou na FR nejedu ty ses moc dobrej… he? :-)

      0 0
    • kafac  

      Jak kdy nekdy jezdim sam, vetsinou ve dvouch, ale nekdy se nas sjede 6 a to je pak hukot :-)

      0 0
    • MARIN  

      Tak v 90% jezdim sam ale nerikam ze rad.

      0 0
    • mike!1  

      Najraději při počtu 2–4 osoby

      0 0
      • alexej  

        Když jedu sám ,tak většimou vypínam a makam!Ale s klukama spíše kecáme a děláme kraviny a většinou se dost riskantně předjíždíme:) Už jsem na to párkrát dojel ,když jsme do sebe narazili,ale ve více lidech je to bomba! Raději jezdím ve skupině!

        0 0
      • rasto  

        taky tak.

        0 0
    • R.1  

      Najradsej vo dvojici

      0 0
    • kajulka2  

      Většinou sám, nikdo se mnou nechce jezdit :(

      0 0
    • Martin  

      Nejradši v malý skupině. 2–5 lidí

      0 0
    • Meesha  

      v tydnu vetsinou sam a o vikendu, kdyz je skupinka tak ve skupince. Oboje ma sve pro i proti :-)

      0 0
    • blue  

      nejradši jezdim sám ve skupince

      0 0
    • Páník  

      sam…kdyz objevuju novy trasy,tak rad.ale obcas bych klidne vyjel ve vic lidech…bohuzel u nas v Bene snad na kole nikdo jinej nejezdi:(

      0 0
    • Martinkaa  

      Sama jezdim, kdyz chci fotit, kdyz chci hledat nove cesty, kdyz mam chut na nejakou srandu a nikomu se nechce – treba pohopsat vsecky schody v Hranicich, dat si nocni lesni svih se zhasnutyma svatlama…:-)) Jinak samozrejme raci jezdim ve skupince :-)

      0 0
      • Marky  

        Nejraději jezdím s mou drahou polovičkou, protože u toho pokecáme a probereme rodinné starosti. V rámci vyplavených endorfínů se zkoro vůbec nehádáme a většinou se na všem shodnem. Horší situace je, když nemá kdo hlídat naše dítko a nebo je nemocné a musíme se střídat. Já přijedu, manžel odjede. V takových situacích je to spíše stres. Nebýt moc dlouho venku a vrátit se brzy domů. „Nedej Bože“, když nemůžem ani jeden, tak za chvíli nerv´ozní poposedávání, dotazy typu, co budem dělat a návrhy, že půjdem čistit kola a tak.. Když jedu sama, tak ráda též fotím a občas si sjedu nějaké schody a trénuju městský terén, abych mohla na bikeu jezdit do práce, co je přes centrum Brna a tam cyklostezka nevede.:-)

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, ja Ti zavidim, ze Vam ma kdo hlidat ditko. My mame babicky daleko, tak jsme to resili vozikem.

          0 0
    • jecnak  

      Jak kdy a jak s kym. Na silnici i v terenu mi ale prijde rozumna skupinka do 5 lidi. Pak uz je velke riziko, ze se bude stale stat a lepit, cekat na pomalejsi, opravovat, vzajemne se plest do cesty atd. Na trenink mi prijde rozumny jet max. ve dvou.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Velmi málo jezdím víc jak ve dvou lidech. Občas vyjedu s pražskou tlupou B-F, ale to je spíš jednou za uherák. Raději jezdím sám, nemám rád když musím držet někoho tempo aď už pomalé nebo rychlé a taky si rád vybírám trasu podle sebe, protože nerad poslouchám někoho jiného :) Prostě mám rád svoji pohodičku, zasavit si kdy chci jak chci atd.. Letos to doufám trochu změním a vyrazím s B-F častěji.....

      0 0
      • Smazaný účet  

        Sem na tom podobně, rači si taky jedu jak chci, zastavim kdy chci, v hospodě se zdržim jak dlouho chci, etc… A taky nemusim vstávat o víkendu brzo abych to stih na desátou pod baranďák… :o) Ale zase v grupě bejvá někdy sranda.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jo jo, na bajku musí být pohodička. Žádný stres, hlídání kadence tepů kiláků a nevím ještě čeho.

          BTW,: Jsem si v poslední době všimnul, že se pražská tlupa tedy alespoň lidi co znám nějak moc radikalizují směrem k chrťákům. Padají tu slova, vytrvalostní tepy, pulsmetr, kadence, forma, švih 200 km, laktát? Žijova, to sou věci :)))) Bajkování má plno podob :)

          0 0
      • Peslezedirou  

        P.S. hrozně rád bych jezdil s Ditkou bubenicí, ale tahle holka černá nechce vůbec držet moje tempo, trasu si volí sama a většinou je to spíš freerider a to já zas tolik nemusím, protože je neskutečně rychlá nahoru i dolu :(

        0 0
    • Splinter  

      Podle nálady…:)

      0 0
    • vlk  

      první roky jsem jezdil sám, makal jsem závodil apod, pak jsem začal jezdit s kamošem/kamošema a začal jsem se flákat.Teď už většinou kamoši na to kašlou , já jezdím sám, jezdím méně často a taky se flákám.Jak si člověk jednou zvykne, že jezdí ve skupině, tak mu to pak chybí a samotnému se mu nikam nechce.

      0 0
      • Lister  

        Tak dopladli jsem stejně, ale já se k tomu nedopracoval přes flákání ve skupině ale svojí leností :o)

        Nicméně taky jezdím sám, neznám moc bikerů(když to tak spočítám tak jich nebude víc než 5) a ty co znám so ortodoxní chrti a to mi nesedí.

        0 0
    • Siddha  

      pokud to jde, tak ve skupine, ono takova jarni vikendova najizdeci ctyr, petihodinovka samotnyho cloveka vubec nebavi, ve skupince deseti lidi je to proste supr pohoda, pokecas… a v tydnu, jak kdy, podle toho, jak mi to vychazi, je jasny, ze nekdy chci jet sam a nekdy proste nestihnu sraz ;)

      0 0
    • aortacek  

      Sám, … tady snad nikdo nejezdí a pokud jó, tak bych mu stejně nestačil.

      0 0
    • tom.anek  

      už 2 roky co jsme se odstěhovali jezdím sám ale lepší je to ve více lidech. Jsem přizpůsobívý Vždycky jsem jel s borcama dokud to šlo a pak jsem dojel sám . Pořád lepší než jezdit sám.teď čekám až se potkám s někým kdo je na tom podobně a určitě dám přednost skupině.

      0 0
    • Elwing  

      sama. víc se hecnu a méně se bojím z kopce :)

      0 0
    • Vojtas  

      na delší trasy se mi samotnýmu moc nechce a v takovymhle pocasi se mi nechce nikam, ale na ty delsi jezdime dva, parkrat do mesice, ( ja studuju, on dela :( ), ale radsi jedzim samo ve dvou, jak se moc nevidime tak kecame, takova pohoda to je, sam jezdim kdyz hledam novy trasy nebo kdyz proste dostanu chut si nekam vyjet, ve dvou je to rozhodne lepsi, naky hoodne velky skupiny nemam rad, treba na nakejch akcich, protoze se musi furt na nekoho cekat , ale zas je sranda

      0 0
    • RUMcajs  

      Inu, vetsinou se psem. Jezdim casto na hrane a tak bych rad u sebe mel nekoho blizkeho, az zdechnu naposledy, ale zaroven, aby mi do toho nekecal :-)

      P.S. ve vyjezdech diktuje on, ja zase ve sjezdech

      0 0
    • black.horse  

      na hopsání zásadně nikdy sám… jinak jezdím většinou sám s mp3 na uších, ale radši jezdím v menší skupince 2–5lidí, ale spíš záleží s kým člověk jede a jakým tempem, prostě to člověka musí bavit:-)

      0 0
    • wlk  

      já jezdím nejraději ve dvou až třech, když nás pak jede víc, tak se to stejně strhne na posedávání u skoro každé odpočinkové stanice, kde točí pivo nebo kofču :o) a to pak toho nic moc nenajedem, ale má to taky svý kouzlo :-))

      0 0
    • Eila  

      sama max. ve dvou, moje tempo, moje zastravky a tak…

      0 0
    • Komi  

      Nejraději ve dvojici nebo trojici, ale když nikdo není, tak jedu i sám ;-)

      0 0
    • Darkson  

      nejlepčejší je to v málo lidech na podobný výkonostní úrovni. ve vetší skupince už je biking spíš společenská událost. občas potřebuju vyjet aspoň na 4 hoďky sám a vyčistit si hlavu…klidně bych hned vyrazil;

      0 0
    • jihra  

      Ideální je 2–3 lidi. Rád taky jezdím i sám, ale všeho s mírou. Loni jsem si dal týden na kole po vlastech českých, jel jsem sám cca 700 km, a už jsem měl absťák, že jsem neměl s kým pořádně pokecat.

      0 0
    • Twisp  

      nejradeji ve dvou trech lidech.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Většinou jezdím sám, protože není s kým. Ale ještě ještě fungovaly úterky a čtvrtky s Vikim & v Sokolově a to bývalo hodně dobré: bikeri.cz/clan­ky/105/viki-20–26-cervna

      0 0
    • ZuzicK  

      Čím víc lidí, tím větší sranda.. ale ne zas třeba 15-ti člená grupa :) Sama jezdim vyjímečně, se v lese bojim :)

      0 0
    • enjoy  

      kdyz jsem jezdil vic,tak jsem vzdycky radsi jezdil s lidma.dneska mi vubec nevadi jet sam,protoze honit uz se fakt nenecham,ikdyz sam se taky neflakam,tak v parte se jede vzdycky kudla.tot taky moudro pro ty,kteri by chteli prvne vyrazit s prazskou partou:-)

      0 0
    • Tomcat  

      Někdy sam jindy „gang na vejletě“ , jde o to co se pojede a jak se pojede.

      0 0
    • vlkouš  

      Raději ve dvou a více hlavně na horákovi, prakticky bohužel spíš sám.

      0 0
    • Corbett  

      Převážně jezdím sám a proto se rád svezu ve skupině stejně postižených lidí jako já.

      0 0
    • MlokCZ  

      Já jezdím občas sám, občas ve dvou, ve třech a občas nás jede hafo. Nejradši jezdím ve víc lidech a když se zrovna sejdem cca stejně výkonný nebo když nás jede fakt hodně, protože pak se to po cestě vždy rozdělí do více cca stejně výkonných skupinek a všichni jsou spokojený s tempem a čeká se vždy po delším úseku v hospodě.

      Jinak někdy mám problémy, že nestačim, což je ale lepší než když je brzda někdo jiný, protože si vždy jedu svoje tempo a nenechám se utavit a někdy zase jede někdo, kdo je i výrazně pomalejší než já – to bývají tedy většinou pouze méně výkonné ženy (což je ale zrovna manželka a jedna její kamarádka, které jezdí poměrně často, tak to není ojedinělý jev), středně výkonně ženy už mi většinou stačí a ty výkonnější mi už v pohodě taky ujedou.

      0 0
    • Blade  

      Až na výjimky jezdím sám. Né, že by mě to teda nějak přivádělo do extáze, ale je to lepší, než jezdit s někým kdo se táhne 50m za vámi a vy se ani zdaleka nepřiblížíte svýmu aerobnímu prahu. Nejrači jezdím ve více lidech (ale to je velice zřídka), kteří sou na tom výkonostně jako já, nebo líp, tam se člověk aspoň pořádně hecne a nemůže se vymlouvat na to, že se mu nechce, jako když jede sám.

      0 0
    • cabbage  

      sám jezdim jen krátký výlety a nebo když hledám nový pěšinky – to by mi vadilo neustálý remcání, že se pořát vracíme, motáme atd..

      jinak mam radši menší skupinku, kde nejsou moc propastný rozdíly ve výkonosti.

      ovšem proti společenským událostem 10–20–30 lidí taky nic nemam:-)

      0 0
    • wendak  

      asi jak kdy, většinou jezdím sám, když se ale sejdem, tak si člověk víc dovolí, protože je víc vyhecovanej a má někoho, kdo ho když bude nejhůř oživí, když jedu sám, je to taky super, to většinou objevuju nový cesty a pak je v tlupě dáváme a je asi větší sranda a je to možná lepší, ale na samotu jsem si tak nějak zvykl, protože dělám na šichty a to moc bajkerů nedělá, alespoň z těch co znám. rději ale jezdím ve skupině, častěji sám :))

      0 0
    • Thomasek  

      vetšinou sám .. a se sluchátky na uších

      0 0
    • Vojtas  

      nejradsi ve vice, ale vic jak ve dvou sem mockrat nejel, ale loni bych vyjizdky ve dvou spocital na prstech jedny ruky :(, se stestim bych pouzil i cast druhy :( Bohuzel jezdim vetsinou sam, casto se sluchatkama.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Když to jde, tak ve skupině. I když většinou trénuju sám. Ve skupině se pobavím a není to taková nuda, můžu se vyhecovat tak, jak bych to sám nedokázal a spoustu dalších kladů. Zase na druhou stranu se musím vázat na ostatní, například při defektu … ;))

      0 0
    • Martinaa  

      tak ja taky patřim k tý většině, co jezdí samy, ale současně mezi ty, kteří by občas nějakou tu společnost uvítali…Problém je najít někoho podobný výkonnosti. Ale myslim si, že ve více lidech je fakt větší zábava… pak se sama divim, co všechno sjedu a vyjedu – prostě větší parta na mě má dobrej vliv:)

      0 0
    • IGIsoft  

      Sakra neni tady nějaká holka z Prahy, která by se občas na tom biku ráda projela? :D

      0 0
      • Martinaa  

        takovejch tady je :D… tak udělej nějakou vyjížďku a uvidíš, kolik se nás najde:DDD

        0 0
    • pegas  

      ..kdyz chci vypnout,objevit nove trasy,dostat ze sebe stres tak jezdim sam…kdyz jedu na celej den tak vetsinou skupinku 3,4 lidicek…jinak jezdim rad s pritelkyni a tempem se ji podridim,nebot na kole travime spolecny cas..vetsinou tedy volim lidi podle nalady..

      0 0
    • Gorgov  

      ve skupině

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Nejraději bikuju v malé skupině. Většinou ale jezdím sama. Jízdu s někým, kdo při hodně odlišný výkonnosti přizpůsobí rychlost, beru jako příjemné zpestření. Před dvěma lety, když jsem s kolem začínala, jsem radši párkrát nevyjela než jet samotná. Nerada jezdím byť ve skupině, ale opodál sama. :-)

      0 0
      • Luka  

        kdyz dohnat te kdyz se rozjedes je docela fuska… takze pak jsem vzadu ja a ty si povidas s habibem vpredu na obzoru :))) doufam ze letos bez predsudku a bez sileneho chrceni dame par spolocnych vyletu!!!

        0 0
    • Vymi  

      ono ve skupine musi biker brat ohled na sve kamarady a bikery. zvolit spravnou techniku jizdy aby stacili jini a taky dbat na vetsi bezpecnost!!! Kdyz jedes sam je to jine… jen neco je stejne bezpecnost!!!

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja ve skupine kolem tech 4 bych jezdil nejradeji, ale prevazne jezdim sam…max ve dvou

      0 0
    • SELMIRA  

      někdy tak a jindy onak /to podle situace/ :o))

      0 0
      • bogic  

        Nejradeji sam. Muzu si jet svoje tempo a jeste si u toho pekne urovnam myslenky.

        0 0
    • bizzon  

      Mám sen. Ve skupině – dvojčlené – s Terezou Huříkovou :-)

      0 0
    • vlkouš  

      Každý má svoje pro i proti. Když skupina, tak ale 2 – 3 kámoše. Ve víc lidech je to cyklozájezd. Teď jezdim spíš sám. Zvyknul jsem si. V.

      0 0
    • Chaingang  

      jak kdy…zimní najíždění je lepší v malé skupince,líp to ubíhá.Naopak když potřebuju jet intenzity,jedu sám a nemusím se ohlížet na nikoho dalšího.Pohodovy vyjíždky jedině ve větší skupině.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.