Silničáři,jezdíte sami nebo raději ve skupině?

4 nepřečtené
  • PT

    Mě by zajímalo,jaký trénink vám vyhovuje víc a na jak dlouhé trasy se vydáváte.

    0 0
    • Daf  

      Nejsem sice silnicar ale 80% km odtrenuju na silnici. Urcite jezdim radeji ve skupine ovsem je treba aby byla vykonostne vyrovnana, protoze neustale cekani na nekoho je docela neprijemne a to uz je lepsi jezdit sam. No ale pokud se jedu jen tak projet tak mi to nevadi. V sezone jezdim treningy kolem 130km a nejcasteji se pohybuji mezi 100–170km.

      0 0
    • polo  

      Ve skupině ten trenink samozřejmě líp odsejpá, 120-cítku objedeš jako nic. Sám nejezdím skoro nikdy víc než 90.

      0 0
    • krtek  

      Prijemnejsi je samozrejme jezdit ve skupine, ale nemam zadny znamy ktery by byli srovnatelny se mnou. Bud celou cestu tahnu ja, a nebo kdyz jsem se jednou vypravil s nadupanym telocvikarem tak jsem nestihal takze jsem se celou dobu vezl. Ani jedno mi nepripadalo vhodny, takze vetsinou jezdim sam. Beru samozrejme kdyz chce clovek neco natrenovat a jede na doraz. Jiny je kdyz clovek vyjede s partou jen na vyjizdku kdy jde hlavne o pohodu a ocumovani krajiny. To pak clovek klidne jede 20km/h a vyborne relaxuje.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.