• Moom

    CO rikate na brzdy Tektro Gemini Hydraulic? Sli byste do nich? Diky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ne.

      0 0
      • Robbie  

        Proc? Taky me to zajima, je to na RM Torrent 2003. Prave zvazuji objednani toho RM Tsunami 2003 a mam obavy z brzd Hardware, tak premyslim o Torrentu…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          a co GTíčko? :) Protoze jedny brzdy uz mam a starosti s nima, az az. Fakt sem je nejezdil, ale nerek bych ze budou nejak extra brzdit, pak taky nahradni dily nebo jenom blbe desticky se budou blbe shanet. Na kole je mozna muzes zkusit (co ti taky zbyva), ale samostatne asi nebudou konkurence schopne ani cenou :(

          0 0
          • Robbie  

            GTcko zatim nic, a navic zacinam pochybovat, ze si vubec nekdy vyberu novy kolo :-)

            0 0
      • TinkTink  

        Spravne…NE…akorat ze vic radikalne :) – nahradni dily nesezenes zadny…a to si na starym foru kdosi stezoval ze mu tecou ci co…no ja je montoval – skrtaj…a celkove jejich stavba je ohyzdna – kdo si mysli, ze 525 jsou tezky, tak oproti tomudle jsou lehky (a i kotouce sou hnusny jak svet…)…proste blbej kousek…

        0 0
        • Robbie  

          Diky, kapalinove blizence tedy nebrat.

          0 0
          • ota  

            už jsem se tu ptal,co do do těhle příšer nalít..fakt nikdo neví?

            0 0
            • TinkTink  

              bohuzel…todle fakt nevim (ja to nastesti nemusel nikdy servisovat…)

              0 0
              • ota  

                docela mě chytá vztek,kdyľ vidím,jak se to u Rockmachinů dál vesele montuje na nová kola..Mě mailem přiznali celkem bezelstně,ľe je to zmetek,ale v Asii jim reklamaci neuznali…no,co ted·taky s tím,jak toho máme vagon,ľe?Třeba někomu nabídnou jako od¹kodné Hayesy za sníľenou cenu,jak nabízeli mě.Asi by se na tom musel nejdřív někdo dolámat,aby to vzali na sebe…Zajímavé je ,kolika lidem prostě vypadla při brľdění hadička ze zadního třmene..!

                0 0
                • TinkTink  

                  Dobry no – ty Hayesy jsi mozna mel vzit nebo si dej vecka…todle fakt neni moc dobra brzda…

                  0 0
                  • Bulda  

                    fakt nikdo neví, co se do toho leje? na netu sem našel taky h… předpokládám brzdovka, kde by se takovej šrot zmoh na olej, ale člověk nikdy neví dík

                    0 0
                    • Rolei  

                      A tobě z toho nic nevyteklo? olej od DOT by snad poznat šel ne? A jako základní orientace by to mohlo stačit :-)

                      0 0
                      • Bulda  

                        aby pak díky tý „základní“ orientaci nebyly ty brzdy úplně na h… na vyhození

                        0 0
                    • ota  

                      je v tom olej.samozřejmě,na netu nic.t.j.vše zjiš?ovat metodou pokus-omyl.kdysi jsem se tu pokoušel o totéž,ani "zavedené firmy"nereagovaly:-)…Užil jsem si s nima svoje,až s Goldfreny to začlo brzdit.Čím víc bordelu,prachu,tím víc učinkují.já tam dal obyč."řídký"hy­dr.olej Paramo,něco drahého je na ně škoda.

                      0 0
                      • croscountry  

                        Keď tu tak čítam tie príspevky, tak jediné čo ma napadá je, že ak by sa k nim človek náhodou dostal, najrozumnejšie je ich hneď vyhodi?.

                        0 0
    • fousmen  

      znam kluka co si je koupil a „fungovaly“ tak 2 mesice.. pak skoro prestaly brzdit a uz nikdy nezacaly.. ((-:

      0 0
      • ota  

        ¨jen tak samy o sobě?zničeho nic?obě najednou?snad se"něco" muselo stát,ne?já je teda neobhajuji,ale o užitečnosti informace typu"kámoš říkal ,že jeho kámoš…"nebo "nejezdil jsem je,ale prostě je nechci.."nebo "mají škaredý kotouč.."pochybuju. Taky bych mohl říct zprávu podobného ražení :-)-např o klukovi,co z kola sundává Hope a kupuje Hayes,protože brzdí až po zahřátí(asi jako ty Enjoyovy),nemá na to nervy-a věřit se tomu nechce,nezkusí -li biker sám.Mimochodem,přes­ně tuhle vlastnost mají ty Tektra Gemini taky,když jedu z Beskydských kopců,zahřejí se a chytnou se.Proč,nevím­.Myslím,že majitelů bude dost,ale nejspíše z řad "spokojených uživatelů "Rock machinů,na jiných kolech jsem je neviděl

        0 0
        • fousmen  

          Jezdil jsem na tom a je to fakt bida.. Nejdriv mu prestala brzdit jedna a po case druha.. Mimochodem je zkousel komplet odmastit – bez ucinku.. Vymena kapaliny i desticek pomohly na chvilku.. Jo a kamos myho strejdy znamyho rikal ze se mu nelibi design brzdovych pacek takze bych je nechtel.

          0 0
          • Bulda  

            vymena kapaliny? no jestli tam ma bejt olej, tak se nedivim, ze to nepomohlo, brzdovka rozlepta tesneni a....... konec

            0 0
            • fousmen  

              olej neni kapalina?

              0 0
              • Bulda  

                aaaa, pan fyzik, uznavam, ze je, ale z tohoto hlediska je to i vzduch, tady se bavime o brzdach, takze sem myslel, ze sice pises kapalina, ale myslis brzdova kapalina

                0 0
                • kovar  

                  fyzika: vzduch není kapalina nýbrž tekutina, kapalinou je jen, když je zkapalněný.

                  0 0
                  • fousmen  

                    jezis zas tak to nerozvadejte panove.. (-: ja do fyziky nedelam.. (((-: mel jsem napsat olej..

                    0 0
                    • Bulda  

                      jen se nechci seknout, abych nemusel kupovat novy brzdy v horsim pripade aby si kamos nerozbil hubu, tak sem se chtel ujistit that´s all

                      0 0
            • fousmen  

              proste menil tekutinu, ktera se tam ma lejt.. (((-:

              0 0
      • vlk  

        Tak a? je mu v bikerským nebi dobře.Upřímnou soustrast :o)-ten smejlík se sem nějak nehodí

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.