Brzdové destičky na Tektro HD-M510 - kompatibilita se Shimano

5 nepřečtených
 • krab007

  Mám na kole tyhle brzdy Tektro Gemini HD-M510 http://www.tektro.com/…rodetail.php?… a destičky už to mají po roce pomalu za sebou. Podle výrobce tam patří desky E10.11, které se u nás poměrně blbě shání. Buď jsou drahé, nebo nejsou skladem. Nevíte někdo, jestli nejsou kompatibilní s něčím od Shimana? Když jsem se díval na Ebay, tak tam měli jedny desky jak pro tyhle Tektra, tak pro Shimano BR-M525. Desky vypadají podle obrázků stejně http://www.kupkolo.cz/…erove_z4810/ Už jsem se ale jednou s destičkama na Ebayi napálil, tak bych nerad zase koupil něco, co tam nepůjde.

  • Erknold  

   Když jsem řešil náhradní destičky do Shimano 395, tak je také pořádně nenajdeš. Šel jsem podle tvaru. Co tam člověk dostane a sedne i díra na závlačku, tak tam asi pasuje. Když neuvažuji materiál. Brzdí to, jak nové, takže tak nějak :)

  • HWSpeedy  

   Kupoval jsem desticky z Ciny misto Shimano B01S a v popisu maji kompatibilitu i s Tektro Gemini for XL516. Maximalne muzu zmerit az prijdou.

   http://www.aliexpress.com/…0675539.html

  • Vilém  

   Sedet by to melo, akorat ty shimano organiky za moc nestoji.

   • krab007  

    A do kterých teda jít? Teď tam mám asi nějaký sintrovaný – nevím, jsou tam od začátku. Pořádně ale brzdí až když se zahřejou po delším brzdění. Radši bych nějaký organiky, ty by měly být jedovatý i za studena.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.