• MartinS

    Letos se opět chystáme se na dovolenou na L. di Garda do Torble, hlavní aktivitou bude windsurfing, ale nyní bereme sebou i kola. Dá se někde u nás koupit cykloprůvodce nebo mapy? Nebo odkaz na web?Děkuji

    0 0
    • Bea  

      Mapy na http://www.kiwick.cz, pruvodce asi tamtez. Dobre mapy jsou Tabacco, ale ktere cislo mapy se konkretne tyka Gardy nevim.

      0 0
    • biker007  

      nejlepsi bikovej pruvodce pro Gardu je Moser Bike Guide, gardy se tykaji 2 dily. jenze jeden stoji asi tak 30 euro… ale pokud umis nemecky tak na http://www.mtb-news.de/…mdisplay.php?f=11 je toho hafo. treba thread „Der schoenste Singeltrail“ nebo zadej inteligentni dotaz do tamejsiho vyhledavani. najdes snad vsechny mozny trasy.. nebo v nejhorsim zagoogluj.. pokud mas trasu predem v hlave, tak staci i mapa 1:50.000. jinac obzvlast na garde bych si kazdou trasu nasel na netu popr. pruvodci. ono napr. v mapach Kompass (jinak sem s nima ale spokojenej) maji oznaceni pro cesty doporuceny pro kola. ale neni tam obtiznost, takze nepoznas jestli je to 3m sotolinova dalnice nebo nahoru „tlacit/nest“ a dolu HC sjezdik.. jinak souhlas s tim, ze Tabbacco sou asi lepsi nez Kompass, ale u nas se mi je nepovedlo sehnat. a kupovat mapy az na miste se mi nikdy nechce. ted koukam ze je maji v tom Kiwi,takze neni asi co resit.. jo ohledne tabbacca sem cetl, ze mapy 1:50.000 sou udajne na starym mapovym podkladu, 1:25.000 sou o dost lepsi (aktualnejsi)

      0 0
    • BB  

      dost dobrej web je http://www.kreuzberg.cz/…/update.html

      0 0
    • brouk  

      Letos mají v infocentrech v Torbole i v Rivě zdarma docela zajimavé informační brožurky pro bikery i s trasama a mapkama. Neco jsme objeli, nebyl to sice žadný hardcore, ale jako základní informace to docela šlo.

      0 0
      • myki  

        Přesně tak, nemusíš vůbec nic kupovat, zajdi do infocentra v Torbole, na konci po levé straně, maj tam toho spousty a ve výborný kvalitě.

        0 0
    • stanas  

      Minuly tyden jsem se tam odsud vratil. Pulka cervna je nejlepsi doba na bikovani. Jeste neni moc turistu, ale je dlouho videt. Bohuzel jsem si uzil jen dva dny. Pak jsem se na Tremalzzu vymlel a musel jsem to zabalit :-(

      0 0
      • rich  

        pravdepodobne pojdem na 3–4 dni na Gardu koncom srpna a potm dalej smerom po pobrezi trosku cestovat – ako je to s pozicovnou bikov…ceny, modely, moznosti, rezervacia, stav… viete mi niekto poradit? pisal som do troch a ani z jednej mi neodpovedali.­.taliani… rad by som siel so svojim ale 1) pojdem letecky 2) co potom s bikom ked chcem ist dalej niekde na juh? mate nejake tipy? vdaka

        0 0
    • Staenly  

      Kdybys treba chtel, tak v cervenci tam jedu a od cestovky dostanu kopii mapy teto oblasti, tak bych ti to potom mohl naskenovat…

      0 0
      • MartinS  

        Děkuji za nabídku, ale odjíždím za 3 dny

        0 0
        • figur  

          Byl jsem tam před dvěma týdny.Dporučuje se ma Tobasco (nebo tak nějak) 1:25000.Orientace je tam docela problematická – ta mapa by to mohla usnadnit.

          0 0
          • biker007  

            myslels asi Tabacco,ze jo? :) ja jen zby nekdo nechtel v kramu mapu Tabasco nebo tak neco;)

            0 0
          • DW6  

            jedem tam s partou lidi(cca 30),tak se tesim.ale berem silnicky.bylo tam pocasi v pohode?

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Byl tam před dvěma týdny a třemi lety… ;o) Ale šéf hlásí, že u něho doma (skoro u Gardy) je pěkně. :-)

              0 0
            • JIRA  

              Třeba se to změnilo, ale na kole se nesmělo jezdit do tunelů a tak si člověk po silnici okolo jezera moc nezajezdil a nahoru na Ledro už vůbec ne.

              0 0
              • rb  

                K Ledru se da dojet mimo tunel..

                0 0
                • JIRA  

                  Po silnici? Když jsem tam byl naposledy, tak už se musela přelézat ta brána a cesta to moc na silničku nebyla.

                  0 0
                  • Geralt  

                    Mas recht, via ponale je po silnici jen z pulky…zakaz je zrusen, sjezd dolu po ni v plne rychlosti za ranniho chladu a vychazejiciho slunce patri k mym nejlepsim zazitkum na biku.

                    0 0
            • biker007  

              no kolem gardy bych to na silnicku moc nevidel. smerem na ledro je tunel kam se nesmi ( a ani bych tam nejel, ma asi 8km) a jinde je dost provoz…na silnicku je v alpach mnoho lepsich mist. na gardu patri bike:)!

              0 0
              • DW6  

                no,my jedem do Brenzone.byl jsem tam pred dvema lety a jeli jsme na Ledro i kolem jezera:cca 180km.chtel jsem jinam,ale nebyl odvoz,tak alespon neco,i presto se tesim.

                0 0
    • cabadaj  

      Letos na Gardu odjíždíme 15.července a abych pravdu řekl, moc se těším. Sice místní kopce jsou opravdu pořádně náročné, ale je to něco na co Biker do smrti nezapomene. Pravidelně sleduji tento web ( pouze webkamera ).

      www.naegele.de/…ardasee.html

      0 0
    • Loner  

      Možná už to tady je, v infocentru map. průvodce na bike zadara, vem si ale výškoměr, návratové osbočky z tras nejsou tak jak jsi zvyklý perfektně značené – navíc na trasách zůsstává různě staré i zapomenuté značení dřecvěná dešrička s vypáleným a už špatně čitelným cílem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.