• biker007

    tak je nas o jednoho mene.. nas kamarad a skvelej chlapik Standa N.(na bf i b-f pod nickem „bjork“) se bohuzel nevratil z bikovani v okoli Lago di Garda.. tragicky tam po padu z biku zahynul.. stalo se 4.4.2004. Stando, budes naporad jezdit s nama!

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak to je opravdu smutna zprava. Vis vic informaci ze kterych by se ostatni mohli poucit?

      0 0
      • biker007  

        nevim presne kde se to stalo, bylo to prej cca 50km od Lago di garda v regionu Trentino. uzka pesinka, vlevo skala nahoru, vpravo x00m sraz. na biku jeli dva, ten druhej pred nejakou obtiznou pasazi slezl, Standa prej ne.. pak zajel za roh a slyseli ho jen padat.. na miste to mel zasebou.. PROC zrovna pohaje ON!!

        0 0
        • hmm  

          člověk stratí balanc raz dva. Já to jednou zažil a přežil protože to bylo vysoký jen 8 metrů a padal jsem po skále do hlíny. Příště podobný úsek projdu. Bikování je někdy o život…

          0 0
      • LukasX  

        ;o((( to je hodne spatna zprava take se primlouvam o vic informaci, jelikoz se tim smerem chystam v lete.

        0 0
    • Vojtíšek  

      K tomu opravdu není moc, co dodat. Snad jen upřímnou soustrast všem pozůstalým.

      Musím říct, že z téhle zprávy mi zůstavá stále takový nepříjemně mrazivý pocit…

      Chtěl bych věřit, že se snad jedná jen o nějaký nepovedený žertíček Bjorkových kamarádů…:-(

      0 0
    • BlickM  

      To je smutná zpráva.

      Ten nick je mi povědomej, byl z Plzně?

      0 0
    •  

      :,o( To je mi lito. Mozna neni na miste to psat, kdyz jsem zminovaneho neznal, ale neda mi to, jelikoz jsem take temer z Plzne a tak citim jistou spoluucast…

      0 0
    • Caryfuk  

      A *****, se Standou jsem kecal čtrnáct dní před odjezdem a ujistoval ho, ze garda je v pohode. Mel obavy, ze se tam bez celopera z kopce nesveze.Slibovali jsme si, ze spolu nekdy vyrazime na krkavec, protoze jsme se posledni dobou mijeli. Vlastne jsme spolu nikdy na kole nebyli, jen jsme kdysi davno spolu cvicili karate a potkali se az po letech.Kazdy jinak bikove orientovan. Stando, at se ti kola toci dobre i tam nahore. Caryfuk

      0 0
    • Staenly  

      Je mi to taky moc lito…;(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.