• navikin

    Tak jak se vám líbil vždyvítěz Paroubek. Po takovýchlech výlevech, který zcela patří do nedávné totality snad abychom emigrovali. Nebo je šli naházet do Vltavy (ty co se postavili za něj a podporovali ho). Neměl jsem o něm žádné iluze – podle mne patří přesně tam kde vyrostl – do RaJ Pha chválit vítězný únor a udržovat humusácký režim, ale dneska to byl vrchol!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0 0
    • fousmen  

      Stydim se za nej, doufam ze nekam zmizi a uz ho nikdy neuvidim ani v Nevahej a toc.. To co dneska prevedl je fakt ostuda. Kvuli takovym lidem se na me porad par spoluzaku v Rakousku kouka jak na cloveka z totalitniho statu..

      0 0
    • Daan  

      Sel me z toho mraz po zadech. Rok nas presvedcuje ze ON s komunistama nikdy, aby tri hodiny po zverejneni vysledku voleb zacal okamzite mluvit o levicove 101ce… Jsem z toho velmi zklaman, a pokud opravdu dojde na levicovou 101, nebo socany s podporou za*ranejch komacu tak silne zvauji jit delatvenv ramci company. Budou tu pak naprodej dva kanony a byt v praze.

      0 0
      • MlokCZ  

        Ted to nejvic vypada na patovou situaci 100:100. To pokud by nahodou nebyla velka koalice, tak uz zbyva jen mensinova vlada nebo predcasne volby.

        0 0
        • Daan  

          Velkou koalici si nedovedu predstavit, radeji nove volby. Doufam totiz, ze chovani toho samolibyho egoisty s komunistickymi manyry nejake hlasy sebere:-)

          0 0
          • MlokCZ  

            Me by se nelibila ani moc koalice ods+zeleny+kdu i kdyby meli 101+. To uz jsou zase 3 strany, slozite dohody. Ja bych dal vetsinovy system, tam by byla velka sance, ze vitez voleb ma sam vetsinu, navic komunisti by pri vetsinovem nedostali temer zadny mandat.

            0 0
            • Daan  

              Souhlasim, jenze to je bohuzel kdyby… Bursik u me ziskal male nevyznamne plus tim co rekl v reakci na JP, to by mohlo utuzit jejich koalicni moralku, jenze po prerozdeleni zbyvajicich mandatu je to stejne v pr…

              0 0
              • MlokCZ  

                Problem je ze se to pocita po krajich a tam tech necelych mandatu ktery se prerozdeluji je ve vysledku hrozne moc. Kdyby se to pocitalo aspon vse dohromady, tak maj ods+zeleny+kdu nejmin 105.

                0 0
            • pelt  

              No jo… vetsinovy system… to je ta vec, co v USA poslala k moci toho saska, co jeste porad hleda v Iraku zbrane hromadneho niceni? Spis by bylo zajimave, kdyby se politici konecne naucili rozumnym zpusobem spolupracovat a misto barev stranickych knizek resili problemy a hledali vyhovujici reseni. Jenze to je v CR, bohuzel, utopie:(.

              0 0
              • CZiko  

                tady se hledají vyhovující řešení utajení korupce, tunelářství a špinavých praktik obecně:-)

                0 0
              • enjoy  

                i tady na bike-foru..ja bych se na ne nezlobil.vzdyt i my nejsme schopny se dohodnout.jeste ze nas spojuje neco,kvuli cemu bysme nemeli mit duvod se hadat:-)

                0 0
              • Trojci  

                Co to povídáš za nesmysly?

                0 0
                • enjoy  

                  nesmysly? me spis prijde,ze mas jiny nazor nez on.proto jsou to nesmysly? mas zajimave zpusoby jak nekoho upozornit na svuj opacny nazor.

                  0 0
                  • Trojci  

                    Ne, proto ne!

                    Protože to je jako tvrdit, že poměrný systém u nás v roce 1946 poslal k moci komunisty!

                    To je stejně pitomý tvrzení. To není jiný názor, to je kritika žvástu Enjoyi!

                    0 0
                    • Trojci  

                      Neměl bys mě dneska vytáčet – jsem rozmrzelej z toho, že z našich daní půjdou peníze na předčasný volby.

                      0 0
                      • enjoy  

                        jo tak,nemel bych:-).nebo dostanu za usi jako rath:-))

                        0 0
                        • Trojci  

                          Hmm..

                          něco smysluplného na skladě máš?

                          0 0
                          • enjoy  

                            snazim se prizpusobit stylu tveho projevu.se stejnou neuctou,jakou se ty prezentujes proti lidem co smysleji jinak.a pro jistotu upozornuji,nejsem volicem komunistu ani CSSD.abysis ze me taky neutahoval.

                            0 0
                            • Trojci  

                              Utahuju si z tebe kvůli něčemu úplně jinému :o))

                              Zkus hádat!

                              A k tomu vyjadřování.. když je něco blbost, tak to na rovinu řeknu. Nebo snad se chceš o tom „volebním systému“ bavit do hloubky?

                              0 0
                              • enjoy  

                                jo tak,blbost podle tebe:-). a chces se bavit do hloubky o volebnim programu ODS??proc ma tolik podpory v praze a tam kde je nizsi zivotni uroven uz zrovna nevyhravaji?proc vetsina volicu ODS jsou mladi lide?myslis ze lide ve velkych mestech(hlavne praze) a mladi maji tolik rozumu a pochopeni pro vetsinu lidi,kteri neziji v praze a nemaji vsechno pred sebou,nemaji takovou zamestnanost a takovou zivotni uroven?myslis ze vetsine lidi se bude pod ODS zit dobre?

                                0 0
                                • Trojci  

                                  Těm co se dokážou postarat sami o sebe, a nepotřebujou k tomu tuny dávek na všechno možný, rozhodně!

                                  „Sociální“ stát by měl zajistit výhody jen pro ty, kteří se o sebe sami nedokážou postarat (důchodci, invalidové atd.) A neměl by plošně korumpovat vlastní občany a uvádět je do stavu dlouhodobé závislosti na příspěvcích všeho druhu!

                                  Anthony Giddens: moc nad lilmi se získá tak, že se zajistí, aby všichni brali dávky od státu. (A. Giddens je poradcem T. Blaira – otce novodobé III. cesty – vzoru (v něčem) pro naše socany)

                                  Tím se zničí i ten nejmenší zbytek demokracie (polyarchie), kerý nám ještě zbývá!


                                  Poznámka pod čarou.

                                  Možná sis nevšiml, že jsem svou původní vítku směřoval na Pelta a ne na tebe.. Už tu blbinu s tím volebním systémem chápeš?

                                  0 0
                                  • kurýr na bajku  

                                    Pod to se podepisuju !

                                    0 0
                                  • enjoy  

                                    tak to je presne ono.. lidi co se dokazi postarat sami o sebe.. bez to rict na namesti nekam kde maji 20 procentni nezamestanost a lidi tam potupne chodi na smesny rekvalifikacni kurzy.. lidem kterym zbyvaji daleky leta do duchodu,ale presto maji ohromny potize sehant praci.. asi bys bral nohy na ramena. mas nazory vysokoskolskyho studenta na kteryho ceka jeho „velka“ sance.. ja to to neberu,ale vis co.. doufam ze vis.

                                    mozna jsem si nevsiml.. ale vsiml jsem si jak bylo pro tebe nutne na me nekde tam dole poprve zareagovat..

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      …ja TI to neberu.. tam melo byt. ps:jeste jednu vec jsem se naucil.nema cenu ztracet s timhle debatovanim cas.clovek si proste udelal svuj nazor a ten nezmeni.je to jen ztrata casu.bohuzel mi to casto nedojde hned.

                                      0 0
                                    • kurýr na bajku  

                                      no kdyby šlo jen o takový případy jak tu popisuješ, tak ano ! ovšem je to pouze jedna strana mince…

                                      0 0
                                    • Trojci  

                                      Promineš mi to?

                                      0 0
                        • kurýr na bajku  

                          ty dostaneš tak jako tak :-)

                          0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Trojci… neblázni ,–)

                        0 0
                    • enjoy  

                      Trojci.. tady je ted kazdy mistr historie a politiky..

                      0 0
            • senožrout  

              Nahodou, mně se ten „patový výsledek“ voleb docela líbí. Politika by měla být uměním možného a politiky si platíme z daní aby hledali shodu, průsečík, styčné plochy. Předčasné volby nejsou řešení, co když dopadnou stejně nebo podobně. Smyslem vládnutí by nemělo být všechny převálcovat, ale hledat konsenzus. Řekl bych, že pro kultivaci a průhlednost naší politické scény, boj s korupcí atd. je tohle ideální volební výsledek. Chce ale „dospělé“ hráče. Pro většinový volební systém nejsem. Postumně by vytěsnil všechny menšinové proudy ze sněmovny. A v případě dvou zbylých bychom pak lítali od jednoho extrému do extrému druhého s „absolutní mocí“ během volebního období. A třeba by o tom rozhodlo jen pár procent voličů. Za tu zelenou tématiku jsem rád, že v parlamentu bude. Osobně bych vyloučil komunisty a hledal zodpovědně nejlepší perspektivu na příští čtyři roky…

              0 0
              • Trojci  

                Konsenzus bez 12% obyvatel? Tomu se říká trošku jinak.. řekněme „exkluze“.

                Trošku si protiřečíš..

                0 0
                • senožrout  

                  Všechno má své meze… S komunisty tedy NE!

                  0 0
                  • Trojci  

                    Ano, to jistě..

                    Ale způsoby jak se s nimi vypořádat jsou různé! Seriózní je počkat až sami vymřou :)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      nevymrou. Ty nevis ze blbost je vecna?

                      0 0
                      • enjoy  

                        no z hlediska vymirani volicu je na tom bohuzel nejlip ODS.tak mas asi pravdu.

                        0 0
                        • Trojci  

                          Ten nárůst preferencí oproti posledním volbám to dokazuje!

                          :o)))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))))))))))))))))

                          0 0
                          • Trojci  

                            Kucí, taky se vám to roztáhlo do šířky???

                            0 0
                          • enjoy  

                            ted nevim jeslti ti rozumim.. teda jestli si rozumel ty me.

                            0 0
          • pelt  

            Samolibej egoista s komunistickymi manyry – to mluvis o Klausovi?

            0 0
            • Daan  

              Ne, jednoznacne o JP. Na Klause dejme tomu sedi prvni cast, ale druha jenom na JP..... A pratele, ja vam opakuji, opakuji ze ta druha cast dovetku je mnohem, mnohem horsi…

              0 0
      • pelt  

        Mam dojem, ze nerikal nic o tom, ze by chtel udelat levicovou 101 vladu, ale to, ze pri levicove 101 v parlamentu si pravicova vlada nemusi ani skrtnout. Nejspis vraci Santovi na Hrad zpatky jeho vyroky na tema, ze at vyhraje, kdo vyhraje, stejne poveri sestavenim vlady ODS (byt to formuloval ponekud jinak.

        0 0
    • Splinter  

      Su zvědavej na Klause teďka…

      0 0
      • enjoy  

        klaus si na projev nevzal ani kravatu,debilek­.osobne se nemuzu koukat na pana cestnyho predsedu ODS,jak se „snazi“ bejt nestranej.

        0 0
        • Daan  

          Jdu ti kliknout na NE v tvoji ankete

          0 0
          • enjoy  

            utikej:-).kdyz ti to nase odlisne politicke nazory veli..:-)

            0 0
            • Daan  

              Ne, za politicke nazory to neni, ale za tvoje zpusoby. Treba az budes vetsi…

              0 0
              • enjoy  

                byval jsem k nemu mirnejsi..,ale nemuzes mi to mit za zly,proste uz se na nej musim divat moc dlouho.myslim,ze zrovna maly nejsem.

                0 0
                • kusabi  

                  jak si muzes dovolit urazet hlavu statu!!??? to si delas srandu! myslim, ze si prestrelil-a to hodne! precti si neco o ustave, povinnostech a pravech obcana! nebudu te urazet-nejsem CSSD ani komunista, ale tohle je prilis!

                  0 0
                  • enjoy  

                    promin,ale muj respekt ten clovek rozhodne nema!a povinnosti obcana..:-).a co povinnosti prezidenta??ten clovek proste nemuze byt nestranej,nedokaze to proste.neni to pro me prezident a stydim se za nej,staci?

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Proc myslis, ze by vubec nestranej bejt mel? Protoze se tak tvaril Havel?

                      0 0
                      • enjoy  

                        no tusim ze uz se tady nekdo pred tebou ohanel ustavou..tak asi proto. Havel je postava,kterou jsem taky nikdy nehajil.jednou mi na baru sedel clovek,ktery ho znal.bylo to zajimavy poslouchani..

                        0 0
                        • hanz  

                          no mě už sedělo na baru lidí a kolikrát to k poslouchání ani nebylo…nesmíš brát vážně každýho ožralu. Havla sem taky nemusel ale Klaus je pro tudle republiku rozhodně lepší než kterejkoliv jinej politik napříč celým politickým bahnem.

                          0 0
                          • enjoy  

                            ta prvni veta.. bylo to nutny?delas se tu inteligentnim a pak urazis cloveka(nesnaz se byt jako ja:-)),kteryho jsi nikdy nevidel..:-/ pro me jakykoliv predseda politicke strany jednim z nejhorsich kandidatu na prezidenta.ale byt priznivcem ODS,asi by mi to nevadilo,to se priznavam.

                            0 0
                            • hanz  

                              co tu meleš o urážení…sám sem dělal na baru několik let a pořád se živím hospodou…proto si za tím co jsem napsal stojím dvojnásob…máš už schýzu?

                              0 0
                              • enjoy  

                                tak to mas mozna schyzu ty,z ty prace.ja te jenom zadam o to,abysi neurazel cloveka,s kterym jsem si povidal par hodin na baru a nebyl opily,opravdu ne.a nebyl to ani ozrala.zda se ti na tom neco nejasne?

                                0 0
                                • Daan  

                                  Jses najednou nejakej utlocitnej, ale Klausovi do debilku nadavat, v pohode, co?

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    opet jina situace.uz si pripadam jak ve skolce.asi se shodneme,ze na klause byl kazdy za ta leta schopny udelat si vlastni nazor,ne?nerikam ze jsem s nim mluvil osobne,ze ho mam do detailu prectenyho..nic z toho netvrdim,ale co vim,to mi staci.co vi hanz,o tom clovekovi..nic.

                                    0 0
                                • hanz  

                                  joo táák..tak to jsem tě špatně pochopil ale jestli jsem pochopil tak si ho neznal…jak pak můžeš po pár chvílích ho zařadit mezi „důveryhodné“ osoby a jeho informace za pravdivé?

                                  že někdo někde něco povídá..ale zase ruku na srdce..Havel byl umělec, prošel kriminálem atd…u jeho osoby bych se nedivil ničemu.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    musim samozrejme souhlasit,ze v hospode clovek obcas zazije fakt solidni postavicky.a v nocnim baru tuplem.hodne podobnych rozhovoru s ruznymi typky jsem rychle ukoncil(nejdrive jsem je poslouchal:-)),ale zrovna tenhle me zaujal,tot vse.

                                    0 0
                                    • davidak  

                                      tak pověz, cos se dověděl, to by mě fakt zajímalo.

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        bohuzel ani ty se mi nezdas,podle toho jak si to napsal,ze by te to fakt zajimalo:-/ nebudu nic rikat,jsou tu lidi ktery by to neunesli.

                                        0 0
                                        • davidak  

                                          no nevim, jak jsem to měl napsat jinak, ale budiž.

                                          0 0
                  • pelt  

                    On urcite mluvi o Klausovi jako o osobe, ne jako o hlave statu. Hlavu statu svym chovanim nejvic urazi Klaus, jeho ostudne vyroky o obcanske spolecnosti, „soudcokracii“ – to do normalni demokracie nepatri, tak mozna nekam mezi hnede nebo rude diktatory.

                    0 0
                  • dalimil  

                    " jak si muzes dovolit urazet hlavu statu!!??? " to je vtip,ne…

                    0 0
        • hanz  

          celkem typický způsob vyjadřování jedné strany o jiné že…politickou příslušnost nezapřeš.

          0 0
          • enjoy  

            nemam politickou prislusnost.jedine co nezapru jsou antipatie k ODS.nebo to mam brat tak ze kdyz nemam rad ODS,tak budu muset poslouchat(treba od tebe) jak jsem spatny?:-)

            0 0
            • hanz  

              ano :-))

              jde o to že celá parta od cssd založila 99% svý kampaně na očernování ODS, Paroubek veřejně urážel a ted zato že nevyhráli taky může ODS a pudou si nato stěžovat

              proste to tvoje vyjádření o Klausovi (imho jedená slušná volba která tenkrát připadala v uvahu na to křeslo) náramně zapadá do strategie cssd…z toho mi tak nějak přišlo že seš jejich. Já jsem bohužel volit nějak nezvládl ale aby mě tolik nehlodalo svědomí tak jsem odkoupil jeden socanskej a jeden unionistickej hlas pro ODS..co kus to 500…i tak to jde. :-))

              0 0
              • CZiko  

                já jsem špatně četl…

                No jestli s očerňováním druhé strany začala čssd, tak pak nevím kdo jako první začal s bláboly ve stylu „Černá kniha hříchů čssd“ :-)

                0 0
              • enjoy  

                no podivej,priznam rovnou bez muceni,ze nevim jestli jak rikas 99 procent kampane stalo na ocernovani ODS.. pamatuju si ale velmi dobre to,jak vsichni predstavitele ODS proste z principu,vzdy kdyz se je v TV zeptali co si mysli o tom a o tom,tak vzdy rekli ze to CSSD jako vzdy udelala uplne spatne.naprosto iracionalni chovani ODS,kdykoliv a kdekoliv byla rec o CSSD.hlavne zachovat figuru.ale bohuzel vypnout mozek.

                0 0
                • Daan  

                  V prubehu dlouhych osmi let v opozici se neda nic jineho nez poukazovat na chyby vladnouci garnitury. Cerna kniha hrichu cssd, kdo z vas to cetl? A z volebni kampane: kampan cssd zalozena na plytkych heslech typu „chceme, zajistime, dame vice“ apod. aniz bych jednou jedinkrat dozvedel JAK to chtej udelat krom toho ze zvednou dane. A kdyz slo do tuheho, socani naprosto rezignovali na propagaci sveho programu a soustredili se pouze na ocernovani a ucelovou manipulaci s daty Modre sance. Blbcum to ovsem staci, hlavne ze nam pridaj na pastelky. ods – ac je to stalo hodne sil, napadani a osocovani socanu az na male vyjimky se nekonalo, naopak svoji snahu upreli k vysvetleni sveho programu. O komunikacni sile si zrovna nemyslim superlativa, ale alespon INFORMACE jak. Takze bud zijem na jine planete nebo nekdo nechce videt fakta.

                  0 0
                  • enjoy  

                    poukazovat na chyby je fajn.to nezpochybnuju.ja ale,jak si slo vsimnout,mluvil o necem trochu jinem.a sice o napadani cehokoliv.naprosto vseho.jakmile socan neco vypustil z ust,ODSak,uz aniz by to snad jenom chapal,okamzite mlel a mlel a mlel jak je to spatne atd… no je to normalni??vzdyt ja se mohl kdykoliv klidne vsazet co ODSak rekne. a kdyz ty mi tu tvrdis jak je ODS vecna a spravna,jak socani jenom napadaj,tak snad asi fakt musime zit nekde jinde. ps:kampan CSSD..ok,to je proste kampan,takovy to je vzdycky. a cetl jsi ODSackou smlouvu s obcany?me to normalne skoro urazilo.pokud to teda pan topolanek myslel skutecne vazne.

                    0 0
                    • kusabi  

                      ..ja myslel ze poukazovani na chyby je povinnosti OPOZICE!!!

                      0 0
                      • enjoy  

                        a co poukazovani na veci ktere ani chybami nejsou?proste haneni vseho za kazdou cenu.to jsem celou dobu chtel rict,snad uz to slo pochopit.u me timhle ztratila ODS moralni kredit.nerikam ze CSSD je lepsi.a nejhorsi je kalousek:-))

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          A co kdyz to vsechno byly chyby? P.S.: Nez neco reknes, chtel bych ti pripomenout, ze uz na zacatku jsi prozradil, ze jsi zaujaty ;)

                          0 0
                          • enjoy  

                            nez neco reknu..,tak radsi nic rikat nebudu.

                            0 0
              • pelt  

                Kseftovani s hlasama… ty lidi byly prodejny devky.

                0 0
                • hanz  

                  :-) dobrovolně odvolili co se jim zdálo pro ně nejlepší…že to bylo pěťo zato nemůžu

                  0 0
                • Radek Broz  

                  To by se prenesene do jisty miry dalo rict o vsech volicich, kteri se nechali nalakat na nejakou davku, neplaceni skolneho, nebo ,abych byl objektivni, treba Tlustou penezenku:o)

                  0 0
        • Radek Broz  

          Je mozna vic nestranej nez ve svy dobe Havel. Me nejak nevadi, na tu funkci se hodi.

          0 0
          • pelt  

            Poznamenavam si jako vtip roku.

            0 0
      • enjoy  

        a tak uz si kravatu vzal:-) ps:chce nekdo podle klausova projevu pochybovat o jeho politicke prislusnosti?:-) a usmevne bylo i to,jak rekl ze je nam vsem urcite jasne,kdo takove osklive manyry(urazky a napadani atd..) do politiky prinesl.ano je mi to jasne,byla to opozicni ODS.

        0 0
    • enjoy  

      jako nemam rad ODS,ale tohle byl solidni vylev..

      0 0
      • vik  

        Ty jo!!!Tomu rikam poradnej svih! Nevite nahodou, jakou mel pri tom Paroubek tepovku? Ach jo, totalne odpornej, bolsevickej slovnik…Jde z toho az hruza, ze?

        0 0
    • Radek Broz  

      Proste to neustal – neni to takovej tvrdak, jak ze sebe dela. Vychladne, Berlusconi taky vychladl. Je priznacne, ze tyto volby srovnava s unorem '48 – to jeho vystoupeni k tomu moc daleko nemelo. Stejne mu zadna jeho stiznost nebude nic platna.

      Co je mnohem blbejsi, je predbezny vysledek prepocteny na mandaty 100/100 – ukazuje se, ze by se asi o nejakych prvcich vetsinoveho systemu uvazovat melo.

      0 0
      • enjoy  

        kdyby to tak fungovalo a vyhrali socani:-),to by bylo kriku z rad ODS jak je to spatny a stiznosti na predvolebni prubeh by se jenom hrnuly:-D

        0 0
        • filipes  

          Ty jsi fakt chytrej jak antena… jak jsi na to prisel?

          0 0
          • CZiko  

            já bych od nich taky nic jiného nečekal…

            0 0
            • filipes  

              Ja jsem měl na mysli spíš tu jistotu, že by vyhráli socani. ODSáci prohráli už dvakrát, ale takovou hysterii si rozhodně nepamatuji. Možná, až budeš mít za sebou více voleb, tak budeš moci trochu hodnotit.

              0 0
              • enjoy  

                no tyto volby byly,jak uz bylo mnohokrat receno,dulezity.slo o hodne a bylo to videt i na volebni ucasti.cili i emoce byly jiny a byly by takovy i na strane ODS.on jak paroubek tak topolanek se vyzivaji v napadani toho druheho,takze svou jistotu mam. a krom jineho,pokud to nevis,tak ja jsem telepat.zeptej se tady lidi..:-))

                0 0
                • CZiko  

                  na účasti to bylo vidět… když už i můj bratranec dnes ráno po kalbě vstal a šel volit – tak to je co říct:)))

                  0 0
                • filipes  

                  Hele, když už jsi telepat, tak bys taky mohl umět předpovídat budoucnost, což?

                  0 0
                  • enjoy  

                    co potrebujes vedet?:-) ale musim te upozornit,ze to o me rikali lidi tady,takze se mnou maj asi dobry zkusenosti:-).ja sam si to o sobe nemyslim,ovsem vzdycky rad poradim:-)

                    0 0
              • CZiko  

                jjj… no skutečně objektivní hodnocení s jinýma volbama nemám… každopádně, to co se děje tenhle rok se už snad ani nedá komentovat. jsem zvědavý co ještě ti kluci šikovní vymyslí a co se v nejbližších dnech semele:-)

                0 0
        • Radek Broz  

          Nemyslim si to, ale to tezko vyresime.

          0 0
      • pelt  

        jasne – proc nezlikvidovat moznosti malych stran uplne, aby neprekazely?

        0 0
      • RomanH  

        Presne. Na ten projev jsem ziral s otevrenou pusou. Nejprve jsem z nej mel pocit jako z uvztekanyho ditete, pak jsem si rikal, ze to planovane vladnuti s komunisty nemuze myslet vazne. A kdyz pridal ty slova o agentech a prisluhovacich, tak jsem v nem videl Gotwalda. Jestli tohle volice CSSD neodradilo, tak jim nerozumim (ostrov svobody je pry Kuba).

        0 0
    • filipes  

      Teď už totiž nejde té oranžové bandě STBáků jenom o koryta, ale i začíná jim jít i o krk. Proto taková nervozita a agresivita.

      0 0
      • vik  

        hele, pojdte se bavit treba o bande XTRaku, paroubek je tema na blinkani…

        0 0
        • filipes  

          Máš pravdu, ale když z příjmu teďka platim při nákupu XTRka 75% daní, tak je to bohužel dost relevantni.

          0 0
      • CZiko  

        z toho co jsi napsal mi skoro příjde, jako by kradli pouze socani:)) vždyť v politice jde především o koryta… ať už vládne čssd, ods, nebo někdo jiný:-)

        0 0
        • filipes  

          Korupce je všude, ale to ještě není důvod dát zapravdu STBáckým a mafiánským způsobům. Korupce je i na západě, ale když se na ni přijde, tak politik prostě odstoupí – u nás se to obhajuje a zatlouká ZA KAŽDOU CENU… v tom je velikánský rozdíl.

          0 0
          • CZiko  

            já neřekl, že těm způsobům dávám zapravdu… na naší politické scéně se zkorumpovaným lidem nevyhneš ať volíš ods, čssd, bolševiky, zelené, nebo nevím koho… poslední dobou mám vůbec pocit, že jsou všichni stejní, akorát se dycky oblíknou do jiné barvy…

            U nás se obhajuje a zatlouká za každou cenu – a pro jistotu je natočení např. přijímání úplatku skrytou kamerou trestný čin, aby bylo ještě méně způsobů, jak tomuhle nešvaru čelit… a jak to dokázat:-)

            Si připadám jak v Kocourkově:-)

            0 0
      • dydy  

        tak tak, zacinaji pekne hystercit

        0 0
      • enjoy  

        mel jsem skoro chut okopirovat sem,co napsal hanz pro me:-D

        0 0
        • hanz  

          asi si měl…já to prdím..politickým diskuzím se vyhýbám celou dobu a ted se náchám unést i když je prostě nesnáším.

          0 0
          • vik  

            taky jsem se nechal unest: porad premyslim, jestli je paroubek bajker nebo ziletka:)

            0 0
            • hanz  

              buldozer..to ví přece všici

              0 0
              • CZiko  

                on staví dirty?:-)

                0 0
                • vik  

                  sebrals mi for! nez jsem se vykoktal, tak jsi to tam maznul…hezke!

                  0 0
                  • CZiko  

                    kdo dřív příjde, ten dřív mele:-)

                    0 0
          • filipes  

            Normalne na politiku „seru jak na placatej kámen“, ale když premiér srovná volby s rokem 48 tak to už je pro mě příliš silný kafe.

            0 0
            • vik  

              jo jo, byl to hustoles…ale fakt bacha na nej: kdyz to bude sto na sto a bolsevici s paroubkama budou jako jeden muz, co potom? klaus poveri paroubka?ted se priznejte- kdo jste byl misto u urny na svihu?:)

              0 0
        • filipes  

          Žádný problém. Svoji politickou příslušnost zapírat nechci, komunistická minulost současných oranžových je prostě fakt (ikdyž se snažili využít kontaktů a zkartovat některé dokumenty) a hoodně kriminální činnosti bylo dokázáno a ještě více odhalení nás čeká.

          0 0
          • pelt  

            komunisticka minulost? vzdyt tu ma i pulka tech nejvetsich pravicaku – kam koryto, tam plast.

            0 0
            • filipes  

              Příklady? Třeba první „generace“ socanů si na komunistickou minulosti dávala pozor, ale postupně STBáci vylézají z děr…

              0 0
              • Trojci  

                Jestli to nebude tím, že rok 89 nebyl „revoluce“ ale „reforma“.

                0 0
    • Pinocio  

      Z toho projevu mi běhá mráz po zádech a myslím, že teď už vážně přestřelil…

      0 0
      • CZiko  

        no zvlášť mě dostal jak prý zařval na novináře „Chovali jste se ke mě jako hovada, nebudu se k vám chovat jinak.“ doufám, že jsem to nijak nepředělal… potom co jsem to slyšel jsem byl dvakrát tak rád, že jsem socanům nedal hlas…

        0 0
        • enjoy  

          a jak jmenoval ty novinare,ktery podle nej jsou uplaceny ODS,to bylo neco:-)). osobne na me paroubek pusobi jako clovek ktery driv premysli,nez neco rekne.nevykrikuje hned co ho napadne a premysli.. ze z jeho mysli,po uvaze,vyjde takovejhle projev..:-)

          0 0
          • vik  

            to jo, konkretni vyjmenovavani nepratel…to byla fakt hustoska. je to treba odsoudit, to byl verbalni atentat

            0 0
            • enjoy  

              tak jestli ma fakt pocit(a dokaze to),ze po nem sli ucelove,tak nejsem proti.

              0 0
              • Radek Broz  

                Stejne tak by ODS mohla stekat, ze o nich Mitrofanov v Pravu nenapise hezky sluvko.

                0 0
          • CZiko  

            to už asi udělal ten stres, nervy.. co já vím:-) Že tam nějaké novináře jmenoval ani nevím, jenom jsem slyšel moderátorku, jak citovala tu jeho větu v bedně… Mám z něj podobný pocit, i proto mě to překvapilo – jako politik by se měl v takových situacích umět ovládat. Vlastně mi připoměl malé dítě, když kolem sebe kope, jakmile se mu něco nelíbí…

            0 0
            • vik  

              jestli maji socani jeste krapet rozumu, meli by ho co nejdrive shodit.sice je vytahl sakra nahoru, ale timhle je utapi v hovnech (ehm)

              0 0
            • enjoy  

              me to prislo,ze se mistrne po vzoru ODS vrhl do opozice a pekne po ODSacku si rekl tak jo,od ted si taky troufnu rict cokoliv.a projde mu to.taky proc by ne.ted bude treba v opozici a budeme tohle vidat denne:-)

              0 0
              • CZiko  

                no tak to se máme na co těšit, asi bude veselo:))

                0 0
              • vik  

                jenze je to sto na sto, takze sakra zamotany…a vubec: tady na BF tohle tema nakopli panove navikinove, fousmeni, enjoyove atd. hrozi tu bajkova totalita!!!:))))

                0 0
              • Radek Broz  

                Si myslim, ze se spis uchylil k retorice pododbne te, jakou pouzivaji komuniste na svych mitincich.

                0 0
                • vik  

                  to je bez debat…furt mam pod BF CT24, takze to posloucham porad dokola- Jirka to tezce nezvladl, masakr slova, totacskej slovnik (blink!)

                  0 0
          • Radek Broz  

            Jmenoval treba Komarka – mluvil jsem s nim asi 2 hodiny v takovy docela maly debate, bylo nas tam asi 10. Prozradil hodne, ale koho voli jsme nej nedostali. Ctu jeho komentare hodne dlouho a samozrejme, ze ma spise pravicovy, liberalni nazor, ale do ODS sije taky pomerne casto a nemyslim si, ze ODS voli.

            Steigerwald i mozna ODS voli – to nedokazu rict, ale jeho komentare mi taky pripadaji korektni.

            MF DNES i Lidovky jsou mirne pravicove noviny, ale myslim, ze porad dost objektivni a vyjadrujou to jen v Nazorech – v normalni zpravodajsky casti urcite nikomu nenadrzujou. Stejne tak Pravo je mirne levicove.

            V zahranici byva politicka orientace jednotlivych listu mnohem vyhranenejsi, nevidim na tom nic spatneho.

            ČT byla podle me maximalne korektni, tam bych nedokazal pri sebelepsi vuli najit ani smitko pochybnosti o tom, ze vsem merili stejne.

            Paroubek proste zase ukazal, ze by chtel media nejradsi mit pevne pod kontrolou.

            0 0
            • CZiko  

              k té poslední větě… viz. když se zasloužil o zrušení pořadu Bez obalu, který běžel na ČT1, kde se mu nelíbilo, že ho kritizovali…

              0 0
          • navikin  

            Tak to teda o tvých jasnozřivých schopnostech Enjoy dost pochybuji. To že je J.P. jen šmíra, která umí pouštět hrůzu na podělance ve vlastní partaji a vyžadovat 100% slepou poslušnost za naději že funkcionářům a dosud neprovařeným šibalům udrží, nebo zajistí koryta bylo většině známých jasné po celou jeho premierskou kariéru. Osobně mi není v politice moc lidí sympatických (a už vůbec se v tom neřídím jejich stranickou příslušností), ale tohle je tedy vrchol. A je dobře že to udělal, že otevře snad oči i slepým, že si sám znemožnil spolupracovat s někým jiným než s komanči.

            0 0
          • Pinocio  

            Jen takový věcný dotaz........má Paroubek nějaké důkazy, že ti novináří byli podplacení ods?

            0 0
            • Radek Broz  

              Nema, zatimco novinari maji dukazy o „peti na stole v ceskych“, ketere jsou jaksi ignorovany. (V projevu zminilze se kauza Unipetrol ODS nepovedla)

              0 0
              • Pinocio  

                A že mu nepříjde blbé si takhle otevřít pusu na špacír před celým národem, když předpokládám ví, že lže:-)

                0 0
                • Mamut  

                  Mozno to nevie, Meciarovi som tiez veril, ze to co keca myslel uprimne. Sice myslel blbo, ale uprimne tomu veril. Krasne to bolo vidno, ked „prehral“ volby v 1998. Ten clovek bol skutocne vnutorne presvedceny o zrade naroda, ktoremu chcel dobre. Preto potom tie slavne spevy v televizii.

                  0 0
            • navikin  

              Prosím Tě, jakej důkaz. O většině těch jmenovaných redaktorů říká můj táta (volič ODS) že jdou cíleně proti Klausovi a taky proti ODS. Jsou to snad lidi se svým rozumem a zaslepenci a generalisimové to nechápou, že nepapouškují jejich jedině spávné „myšlenky“

              0 0
            • enjoy  

              tak snad to dokaze..ja netvrdim ze je ma a netvrdil jsem.ale bylo to pro nej dobry,kdyby s nima koukal nastoupit:-)

              0 0
            • CZiko  

              měl v poslední době někdo důkazy k jakémukoliv nařčení? ať už se jednalo o napojení na organizovaný zločin, nebo Paroubkovo údajné zneužívání dětí?? poslední dobou se nedivím už žádnému obvinění… a vlastně jsem zvědavý co si zase kluci ušatí dál vymyslí:))

              0 0
              • Radek Broz  

                No myslim, ze minimalne to, ze se Paroubek styka s lidmi jako Kocka, kteri jsou podezreli z podilu na vrazde (a i kdyz ctime presumci neviny – uprimne, koho z vas z neceho takoveho vysetrovali?;-) Nahodou se to asi nestane), je prinejmensim divne. Tem detem ani sam neverim, to uz mi prijde moc. Myslim, ze spicky socdem mamji spoustu podivnych pratel.

                0 0
                • CZiko  

                  jak už jsem psal předtím… tak co se týče podivných přátel, tak si nedělám iluze, že např. ods je na tom lépe…

                  0 0
                • enjoy  

                  hodne lidi ve vysokych postech myva podivny pratele:-) ale samozrejme ODS je cista,nedovolil bych si rict opak:-))

                  0 0
                  • hanz  

                    no samozřejmě.....:-))

                    0 0
                  • CZiko  

                    …křišťálově čistá…

                    0 0
                    • CZiko  

                      zapoměl jsem >>> :))))

                      0 0
                    • Radek Broz  

                      Kristalove cisty rikal o sobe Gross, mas dost kratkou pamet.

                      0 0
                      • CZiko  

                        nebo spíš malý přehled:))) teď si to fakt nějak nevybavuju…

                        0 0
                        • CZiko  

                          jo ty myslíš to naprosto přehledné a srozumitelné financování jeho bytu?:))

                          0 0
                  • Radek Broz  

                    …jsem presne cekal;-) Netvrdim, ruku do ohne bych za ne asi taky nedal, ale mam proste pocit, ze se to ted ke konci vlady socialistu projevovalo vic – Gross si privedl Pribila, Barkovou, Vika, Paroubek ma ted Dolezela a Kocku. To jsem napsal jen k tomu, ze ty obvineni byla nepodlozena.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ted se mi vratila vzpominka na prispevek nevim koho uz,jak se ODS plne venovala vecny a srozumitelny kampani atd..:-)))

                      0 0
                      • vik  

                        je to asi fakt na generace, nez se daji politici do jakztakz klidu; ale kdovi, jak to frci o volbach venku- to sledovat nestiham. na BF to taky drive dost jiskrilo, ale nejak jsme se vzajemne vychovali, ze? nemame tedy recept?

                        0 0
                    • CZiko  

                      no k tomu lze jen říci ono staré moudro: „Na každém šprochu pravdy trochu“ já bych to obohatil: „…ne-li ještě o něco víc“ :))

                      0 0
                • pelt  

                  Jestli myslis to obvineni ze zneuzivani – ona tomu urcite spousta lidi uveri, to se muzes vsadit. A i kdyz se mu podari dokazat, ze nic takoveho nikdy nedelal, tak za 4 dny do voleb nemel sanci. Takze pokud to NENI pravda, pak to bylo jasne zmanipulovani volicu a podpasovy tah – a to bez ohledu na to, na koho to slo.

                  Mimochodem, kdybyste sli resit nekam do parlamentu prorustani mafie do statni spravy/politiky – udelali byste to 4 dny pred volbama, abyste to resili s lidmi, kteri tam nejspis za par dnu nebudou, nebo byste neco takoveho resili az po volbach s „nove koste dobre mete“? To nacasovani je prinejmensim podezrele, byt chci verit tomu, ze to byla nahoda.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Zase bych volice nepodcenoval do ty miry, ze mu nekdo nedal hlas kvuli tomu, ze tesne pred volbama uveril zneuzivani deti – ta zprava stejne moc vyrazan nebyla a pochybuju, ze ji vetsi cast volicu CSSD vubez zachytila. I kdyby, zcela urcite takovych lidi nebylo 160 000;-)

                    0 0
                    • pelt  

                      Hele, dost me prekvapilo, kdyz jsem zjistil, ze jsou lidi, kteri si z cele te veci odnesli jen a pouze rovnici Paroubek = pedofil… typicky znudene maminy na materske, kterymi zrovna mlati ty matersky pudy…

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        No, tak to mozna nejaky minimalni efekt melo… I kdyz kolik tehle matek na materksy pujde misto krafani s ostatnima matkama k volbam;-)

                        0 0
                  • filipes  

                    Kauzu vyeskalovali socani, kdyz odvolali tiskovou mluvci UOOZ a pokusili se zastavit detektivy od vysetrovani. Na rozuzleni toho zneuzivani jsem sam zvedav – Paroubek s tim prisel docela pozde pote, co se mu zprava dostala do ruky – to mi prijde ponekud podezrele… pokud je tam jasne napsano to, proti cemu se Paroubek branil, tak nevidim duvod se nebranit par hodin po zverejneni zpravy. Smrdi mi to znevazovanim obsahu cele zpravy, ale uvidime jak se to bude vyvijet.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Jeste bych dodal, ze tlacili na statni zastupce, at s tim okamzite zacnou neco delat.

                      0 0
                  • pepek  

                    To je právě to, že tady se pořád řeší: kdo to prozradil a kdy, ale podstata se neřeší ani nestíhá. V civilizovaných zemích by asi celý náš parlament už seděl, nebo si aspoň už v politice neškrtl.

                    0 0
              • Mamut  

                Pokial viem, tak Kubice sprava bola kompilat overenych faktov a neoverenych nalezov. Konkretne texty o zneuzivani deti nasli u Mrazka doma, po jeho smrti. Proste si Mrazek pripravoval bombicky na JP. Evidentna kravina. Keby JP v jeho tele este s niekym sulozil, tak ho rovno klepne.

                Blbe je to, ze to potom hodne v ociach verejnosti naburalo aj zvysok spravy, kde su veci potvrdene z niekolkych roznych stran.

                Co sa tyka nacasovania, tak podla nazoru roznych ludi (politologovia, Kubice sam a ini) neslo o 4 dni pred volbami, ale o 14 dni po zacati vysetrovania detektivov za doslova parkorunovu blbost. Takze si to CSSD rozvrtali sami, mali s tym este vydrzal 2 tyzdne po vyhratych volbach.

                0 0
          • pelt  

            Novinari, novinari… to je v nekterych platcich docela zvlastni ukaz… videl jsem nekde vedle sebe clanek z Rudeho prava o Milade Horakove a z Mlade Fronty o Paroubkovi – styl a bezobsaznost argumentace naprosto stejne – Paroubek byl spatny, protoze je Paroubek, Horakova si zaslouzila provaz, protoze je Horakova – jediny kousek argumentu, nic…

            Tohle neni novinarina, to je politicka agitace a propaganda, zostuzeni cele profese.

            0 0
    • Vrci  

      Když dítěti berou hračku tak vztekle kope kolem sebe.

      0 0
      • Radek Broz  

        Vis, ze me napadlo doslova to samy, kdyz jsem na to koukal?

        0 0
        • CZiko  

          a já už to psal o trochu víc nahoře:)))) „Vlastně mi připoměl malé dítě, když kolem sebe kope, jakmile se mu něco nelíbí…“

          0 0
      • vik  

        uz mne to neba…jedu ted do prahy na svih (mam to z jh docela daleko, ale na tohle to obetuju), zajdu za jirkou a pojedeme se projet…budem stridat, kecat o politice a o zivote, budeme pit z jednoho kejmlu…

        0 0
        • CZiko  

          jn, taky jedu do USA za Georgem… říkal že pořádá barbecue. Ale co už – příští sobotu stejně nemám co na práci:))

          0 0
          • vik  

            ty jo, jestli se pristi tyden jirka ze statu stahuje z iraku a jirka od nas odstupuje ze vsech funkci, tak vite, kde hledat zdroje, jasny?

            0 0
      • enjoy  

        on je topolanek uplne to samy decko..:-).nebo z nemate pocit,ze ma taky moc rad?:-).osobne jsem zvedavy na jeho projevy cca za rok.jestli se napadne nebudou podobat vyroku paroubka,ovsem samzrejme z pravicova.

        0 0
        • vik  

          kazdej jsme vice ci mene decka, kdyz dotaneme na prdel, ne? to je jasny. ale je to sakra premier cr, a takhle zvanit, to fakt nejde. je to chlapik padesatych let, coz je neprijatelne!!!tak!

          0 0
          • enjoy  

            dneskem se stal opozicnim politikem(za prvy mu to sdelili vysledky voleb a za druhy je mu to jasny,kdyz je na hrade klaus),uz se proste pri projevu nebral a nevyjadroval jako premier.

            0 0
            • Mamut  

              Nadhlad u JP dosial nevidany.

              0 0
        • Radek Broz  

          Kazdy, kdo jde do politiky, ma do urcite miry rad moc.

          Takhle zpochybnovat vysledky voleb a obvinovat vsechny kolem ze spiknuti, by ale premier rozhodne delat nemel. Mel normalne svesit hlavu, prohodit neco o tom, ze maji sice vic hlasu nez minule, ale ze proste volici rohodli takhle, poblahoprat vitezi a stahnout se na 4 roky do opozice. Stejne to vypada na predcasne volby na podzim, pro ktery si timhle rozhodne budovat dobrou pozici netzacal, ale to je jeho problem.

          0 0
          • enjoy  

            no rozhodne si myslim,ze ten jeho projev byl masakr,to rikam.ale na druhou stranu se ho snazim chapat,nebo aspon prijit na kloub tomu,proc neslo jak rikas svesit hlavu a poblahoprat.. v politice se dejou takovy veci a svinstva,ze proste asi nemohl a hrozne ho nasralo pocinani ODS.taky bys asi nezustal v klidu,kdybys dostal takovou masaz.

            0 0
            • Radek Broz  

              Ja si fakt nemyslim, ze by je ODS nejak zasadne ocernovala a novinari byli podplaceni. Jestli se na to dokazes podivat alespon trochu nestranne, tak uznej, ze socialisti uplne na vsechno rikali „za vsechno muze ODS“ (zejmena u Ratha jsem za cely jeho pusobeni jeste nevidel snad na nic jinou odpoved;-) ) neustale se ohaneli „zlodeji a tunelari“ a i cela jejich kampan ODS minus byla zalozena jen na shazovani protivnika.

              Lidi na to neslyseli tak, jak si Paroubbek predstavoval a neunesl to.

              Na to, ze to nerikal v uplnym afektu z oatra, ale mel to predem pripraveny, to bylo hooodne velky slapnuti vedle.

              0 0
              • Radek Broz  

                …z Patra …i kdyz asi dokonce S patra;-)

                0 0
        • Trojci  

          Enjoyi, tyhle řeči mi připadají vážně směšný..

          Ale mysli si a říkej si co chceš!

          0 0
    • Trojci  

      Jako stále studující politolog si troufám říci, že do půl roku máme nové volby.

      0 0
      • vik  

        souhlas- je to fakt patovka. ledaze by jirka odstoupil, a vznikla by velka…

        0 0
        • Radek Broz  

          Ta mozna vznikne, ale do tech voleb… Rozhodne ale neprospeje pravici, pravicovi volici jsou na paktovani se socialisty alergicti.

          0 0
          • Trojci  

            Já bych dokonce řekl, že předčasné volby by mohly přinést přesvědčivější vítězství pravice.. ale lidé velmi brzy zapomínají.

            Kdo si ještě pamatuje Grosse? A to je to půl roku..

            0 0
            • Radek Broz  

              No prave – Gross uz je minulost (i kdyz kuponova privatizace je strasak stale;-).

              Tezko rict.

              0 0
              • Trojci  

                Hmm a přitom kde bysme bez ní byli, že?

                Ty podniky co žádný zahraniční investor nechtěl, se nějak „prodat“ musely.

                0 0
      • Radek Broz  

        Klidne si troufnu udelat prognozu jejich terminu;-)

        0 0
      • CZiko  

        tak to je super… budu druhovolič:))

        0 0
        • Radek Broz  

          Treba se zkusenostmi prijde rozum.

          0 0
          • Trojci  

            Třeba s rozumem přijde chuť volit pravici :o)) (myšleno obecně)

            0 0
            • enjoy  

              prekvapuje me casta pritomnost naproste netolerance k volicum levice:-).charakteristicky to pravicovy jev-panove maji patent na rozum:-D

              0 0
              • hanz  

                no to co mám kolem sebe já jakožto voliče levice bys taky netoleroval. a není to tím že sem se dozvěděl že budou volit cssd, netoleroval jsem je jako lidi, ne jako voliče oranžových.

                0 0
                • hanz  

                  jo samozřejmě to neznamená že je to všude stejný…rozhodně nemužou bejt všichni jejich voliči jako ti tři co znám já…to by tadle republika prostě fungovat nemohla.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Podle me by se jich dalo takhle „presvedcit“ pomerne dost.

                    0 0
          • kurýr na bajku  

            co je to za čurá*a, ten PELT ???

            0 0
          • CZiko  

            a tohle jsem si zasloužil čím?

            0 0
      • navikin  

        Jako nestudující nepolitolog doufám taky. 100:100 nic jiného by dát nemělo. Pokud ovšem Dalík s Večerkem nezapracují na nějakém levičákovi, nebo jestli neslíbí Paroubek s Kočkou a Přibylem 5 v českých na stolech někomu od Zelených, nebo povinné náboženství ve škole Křesťanům. Proto jsem psal, že je na jednu stranu dobře za ty jeho (J.P.) výlevy – snad se nikdo nedá koupit.

        0 0
        • Trojci  

          Já myslím, že ten jeho výlev se socanům vymstí. Až do teď jsem měl strach, že zlanaří zelený – teď mám strach podstatně menší :o))

          0 0
          • Radek Broz  

            V tomle naprosto souhlasim, Bursik vyjimecne prijemne prekvapil. Bohuzel se jim to nevymsti u lidi, to by se predcasne volby museli konat v horizontu dni.

            0 0
            • Trojci  

              Smutná pravda :/

              Člověče, myslíš, že ty 4% hlasů co „chybí“ komunistům vězí u socanů?

              0 0
              • Trojci  

                A nebo že komunisté konečně vymírají?

                0 0
              • Radek Broz  

                Ja bych rekl, ze jo. Cast tech volicu se podle me mezi nima tak prelejva, jde to vypozorovat i na preferencich – kdyz byl problem s Grosse, komunistum rostly. Podle me si cast komunistickejch mimo to skalni jadro uvedomila, ze aby porazili ODS, potrebuji dostat CSSD na prvni misto a podporili ji. Velka cast z tech 4% se imho takhle prelila, i kdyz vliv na to ma asi i to, ze se volby prezentovaly jako stret ODS a CSSD a osattni strany se dostaly do potzadi.

                0 0
                • Trojci  

                  To mě napadlo taky, ale nevím, jestli jsou jejich voliči tak inteligentní..

                  :o))

                  Leda že by to někdo napsal do Haló novin!

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    „ale nevím, jestli jsou jejich voliči tak inteligentní“ o tom jsem premejslel taky, prislo mi to na ne jako moc sofistikovana uvaha;-) ALe myslim, ze nejaka skupina komunistu je schopna to pochopit – ted si nepredstavujme, ze je voli jen pomateni starici, kteri ani poradne netusi, ze uz vlastne nemusi.

                    BTW: Kdyz i tady vsichni levicaci neustale omylaji Mackovu facku – myslis, ze bez ni by meli o ten jeden mandat vic? Me by zajimalo, co tim Macek sledoval.

                    0 0
                    • Trojci  

                      Mě právě taky ne.. proto jsem mlčel..

                      0 0
                      • Trojci  

                        Vždyť to řekl – vyřízení si osobních účtů!

                        Rath o něm napsal do novin, že si prý vzal svou ženu kvůli pěnězům.

                        To si myslím je důvod pro víc než jednu „hospodskou“ facku!

                        0 0
                        • enjoy  

                          no prave o to jde,stalo to za vic.a hlavne to udelat jinak.stacilo by poklepat na rameno,pak hroznou pumelici az by mu uklitly cvicky a bylo by. nejdriv kdyz jsem to videl a nebyl jsem sam(v praci),tak mu vsichni fandili..,ale postupne kdyz jsme nad tim zacali premyslet,tak to od nebylo vubec hrdinsky.

                          0 0
                          • Trojci  

                            Moh to udělat líp.. máš pravdu!

                            0 0
                            • enjoy  

                              mohl. spravedlnosti by bylo ucineno za dost a macek by mel vetsi problemy nez jenom prestupek.

                              0 0
                        • kurýr na bajku  

                          To je bez diskuze !!!

                          „kámoš“ mi teď řek, že moje Terka je jráva, taxem vstal a zlomil sem mu žebro… což by bylo jako pochopitelný, ale nebyl sem k zastavení i když už hajal a to nechápu…

                          já takovej klidnej člověk…

                          0 0
                          • Trojci  

                            Kurýre!

                            Ty vrahu!

                            0 0
                          • kurýr na bajku  

                            j-k

                            0 0
                            • Trojci  

                              Čím si nu zlomil to žebro?

                              Jeho nohou?

                              0 0
                              • kurýr na bajku  

                                čim bys mu jako cyklista zlomil žebro ???

                                ááá modří už vědí :-)

                                0 0
                                • Trojci  

                                  Odmontobal bych Blacka – ten je těžkej jako KYJ!

                                  0 0
                                  • kurýr na bajku  

                                    jednodušší je sundat nohu z pedálu ,–)

                                    0 0
                                    • Trojci  

                                      Ale méně originální :))

                                      0 0
                                      • kurýr na bajku  

                                        Každopádně to netrvá tak dlouho…

                                        Co se práce týče, tak mám známý z Mostu, kteří nelenili a za tou prací do Prahy přijeli, ačkoliv to nebyli žádní študentíci…

                                        toť ode mne dnes vše…

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          jj,vsichni k nam do prahy.to je recept:-))

                                          0 0
                                          • kurýr na bajku  

                                            dyš tady může bejt tolik Slováků a Ukrajinců…

                                            …jako v Irsku

                                            0 0
                                            • enjoy  

                                              o ukrajincich mi vubec nemluv.ale stejnak si nejsem jiste ze by nasi lidi delali to co ukrajinci.ikdyz i oni uz se docela odnaucili makat.

                                              0 0
                                              • Trojci  

                                                Jestli vás to zajímá, tak Ukrajinec tu dostane jenom takovou práci, o jako nemá žádnej Čech zájem.. Mluvím o legálních pracujících samozřejmě..

                                                Takže díky bohu za ně! Platí daně..

                                                vono se to rýmuje :))

                                                0 0
                                                • kurýr na bajku  

                                                  Jaxto myslel ? Jako že žádnej čech nechce dělat kurýra ? Navíc slováků je ve všech oborech dost. Moje Tereza je ing. a pracuje v odborným nakladatelství v Nekázance a ze 30ti lidí sou pražáci jen 3, takže pokud bych todle měl řešit, tak bych se musel zbláznit.

                                                  0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Je to v nějakým zákoně.. nejsem právník, tak tohle přesně nevím..

                                                    Ale je to pravda. Pokud má o nějaké volné pracovní místo zájem Čech a Slovák (Rumun…), musí vzít firma Čecha.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Jo, zákoník práce, zákaz diskrimenace na základě pohlaví, věku, víry, sexuální orientace, náboženství a národnosti.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Budeš žalovat třeba Němce (Francouze, Angličany, Rakušany…), že nepřipustí plné otevření svého trhu pracovních příležitostí? Proč bychom to potom měli dělat my?

                                                    Také vidím rozdíl mezi národností a občanstvím: ti lidé tu jsou jako „gastarbeitři“ a tudíž nejsou plnoprávnými občany této země.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    to si to vykladas trosku jinak.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Jenže mi (republika) svůj trh práce otevřeli a proto musíme (zaměstnavatelé) brát každého z EU nebo s povolením k pobytu.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    //Zaměstnávání cizinců

                                                    Zaměstnavatelé mohou na základě povolení úřadu práce získávat zaměstnance ze zahraničí na volná pracovní místa, na která nelze přijmout uchazeče o zaměstnání. Za zaměstnance ze zahraničí (cizince) se podle zákona nebude považovat občan EU ani jeho rodinný příslušník. Jejich práva a nároky podle zákona o zaměstnanosti se budou posuzovat jako u občanů ČR-uchazečů o zaměstnání.

                                                    Znamená to, že oproti občanům států, které nejsou členy EU, jde o odlišnou právní úpravu spočívající např. v tom, že k výkonu práce na území ČR nebudou muset mít povolení k zaměstnání od úřadu práce. Současně se do zákona o zaměstnanosti zapracovává čl. 39 Smlouvy o založení ES, který umožňuje volný pohyb pracovníků uvnitř Společenství a dává např. možnost ucházet se o zaměstnání nebo pobývat v některém z členských států za účelem výkonu zaměstnání. Stejné právní postavení vyplývá i pro rodinné příslušníky občana členského státu EU, kteří sami nejsou občany členského státu EU.

                                                    Nová úprava odstraňuje nedostatek, podle něhož zaměstnavatel nemá povinnost informovat příslušný úřad práce o ukončení pracovního poměru cizince (občan mimo členské státy EU) před uplynutím doby povolení, na kterou bylo vydáno. I když platnost povolení k zaměstnávání ze zákona zaniká, nemohou nastat zákonné důsledky ve vztahu k právu pobytu cizince na území ČR, není-li tato skutečnost příslušným orgánům známa. Důsledkem toho je zvyšující se možnost nelegálního zaměstnávání.

                                                    Cizinci pro nástup do zaměstnání ve většině případů potřebují povolení k zaměstnání, které je podkladem pro vydání povolení k pobytu a povolení k pobytu. Tento systém zůstává. Obě povolení musejí být platná nejen při vzniku pracovněprávního vztahu, ale po celou dobu jeho trvání.//

                                                    Takže v případě Slováků jsem se mýlil – v případě občanů nečlenský zemí EU jsem měl pravdu.

                                                    Stačí to takhle?

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Zapomněl jsem odcitovat zdroj – tedy: pravniradce.ih­ned.cz/1–10077460–14665570-F00000_d-f1

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Ale to neznamená, že když má o stejné místo zájem Rumun a Čech, že firma musí vzít Čecha. To znamená, že pokud chceš vzít Rumuna musíš mít povolení od ÚP, když už to povolení máš, můžeš vzít rumuna, i kdyby před továrnou stálo 20 Čechů a chtělo tu práci.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Přečetl sis to?

                                                    Zaměstnavatelé mohou na základě povolení úřadu práce získávat zaměstnance ze zahraničí na volná pracovní místa, na která nelze přijmout uchazeče o zaměstnání.

                                                    podle mě to zní jasně a srozumitelně.

                                                    povolení + volné místo (uchazeč o zaměstnání – Čech..)

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Já být velmi stručný a já doufám, že ty to pochopit.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Já to pochopil tak, že pokud viší nabídka na práci na ÚP tři měsíce a místo neni obsazeno (ne že o něj nikdo nemá zájem), tak ÚP vydá povolení, toto místo obsadit cizincem. Pokud je toto povolení vydáno (má právní moc), je možné cizince přijmout i kdyby se občan EU našel. Pokud se postaví v Nošovicích automobilka, kdo bude dělat řiditele? Čech?

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    No, teď jsi to už pochopil dobře. Pokud se na ÚP nenajde nikdo, kdo by tu práci chtěl dělat, tak to místo dají cizinci (mimo EU).

                                                    A to se dnes a denně děje, protože Češi si díky štědré podpoře v nezaměstnanosti prostě hřbety nesedřou..

                                                    Já to vidím u nás v Plzni – je tu 30 000 zahraničních pracovníků (počítám i Slováky). Jsou tu jen díky tomu, že se nenajde 30 000 nezaměs­tnanejch Čechů, co by tu chtěli dělat za tak směšný peníze na lince..

                                                    To jsem přeci tvrdil od počátku (akorát jsem to zmotal s těma lidma z EU).

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    a myslíš, že se nenajde žádný čech, který by chtěl dělat ve vedení automobilky? důležitá je jen doba neobsazenosti pracovního místa, ne důvod toho neobsazení.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    V tom textu to stojí jasně. Nechci o tom s tebou polemizovat.

                                                    Nevím co doho ještě pleteš vedení automobilky. To je „já o voze – ty o koze“.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Ano je to tam jasně. Není tam ale, že pokud se na jedno místo hlásí nerezident z EU a čech, tak má čech přednost. Je tam pouze, že pokud není povolení zaměstnant cizince, tak je zaměstnant nejde, ale pokud to povolení je tak jsou si všichni uchazeči rovni bez ohledu na národnost.

                                                    Dle zákona samozřejmě.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Jasně že to tam takhle nemůže být napsáno – musí to být v určité míře obecnosti. Praktický podobu to ale má takovou, již jsem zmiňoval.

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Jsem vzdycky myslel, ze to je „gangsta-arbeiter“.

                                                    0 0
                                                  • Trojci  

                                                    Já to klidně zopakuju. Ti lidé tady platí daně a to mimochodem a mimojiné znamená, že živí pěknej pár českejch důchodců (na který bysme jinak museli dělat mi ostatní) – já jsem tedy rád.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    Jo to je dobře, jenže každá mince má dvě strany. Pokud si platí sociální pojištění dostatečně dlouho, vzniká mu nárok na český důchod.

                                                    0 0
                                                  • Vrci  

                                                    ideální je cizinec cca 35 let dvě zdravé děti kolem 15 a hypotéka a v genech dispozice k fatální mrtvici v 60 – 65.

                                                    0 0
                        • dancing dog  

                          No jo, ale on si jí fakt vzal kůli prachům. macek byl vždycky nýmand, příživník, co žil zpeněz jiných, pokud tedy něco zrovna neukradl. Je masobob, snob žijící v luxusu, nakterém namá žádnou zásluhu a je to též ten typický zloděj ze začátku transformace, jedenz těch, kterým se tu tak dobře za Klausa dařilo.. a jako zubař bylprý také mizernej

                          0 0
                          • enjoy  

                            bacha na usta,tady jsi v reviru ODS:-DD

                            0 0
                            • Trojci  

                              sssssssssssss­sssssssssssssssssssss

                              nedráždi hada bosou nohou!

                              0 0
                              • enjoy  

                                hadi!:-)).lip bych ODS neoznacil:-))

                                0 0
                    • navikin  

                      Myslím, že Macek se chtěl jenom pochlapit aby byl zajímavý do žurnálů. Přitom si ho mohl vychutnat při tom moderování a asi víceméně s podporou širokého publika. Jednal ale jako bezmozek a podle mne tím modrým ptákům ublížil. A výzvy vedení strany, že by měl kvůli tomu vystoupit – to teda přehnali (snad se chtěli podobat J.P.?).

                      0 0
                      • Trojci  

                        Bohužel.. já se divím, že když Paroubek furt dokola mlel o tom, že je to politicky motivované, tak že mu nikdo neřekl, že si asi stojí na vedení..

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Asi tak – politicky motivovane by to bylo tak v pripade, ze by za to Macek dostal od socanu 5 v ceskych;-)

                          0 0
        • Radek Broz  

          Kluci Kockovi predelaji letajici labute na biopohon a ona se Kuchtova rada prida;-)

          0 0
          • Kotěnočkin  

            Hele, ať ti tam Jenda nepošle posla… Nebral bych si do úst boží jméno nadarmo, klici jsou teď dost nervózní. Jinak s tvými názory tady v diskuzi celkem souhlasím.

            0 0
      • dada  

        ledaze ledaze…daj tri pokusy trikrat to neprojde tak budou novy volby…zname sice experimenty ala opoziční smlouva jenže vítězové voleb vědí že paroubek si to prosral tim svym vylevem tak proč by dělali kompromisy…le­daže…by měli přeci jen černy svědomí a věděli že za těch pár měsíců co zbývaj do voleb by se na ně toho provalilo víc než by chtěli…to by pak asi pro ně bylo rozumější se dohodnout a vládnout tak nějak pospolu, v klidánku, že? :)

        0 0
    • Vrci  

      Mě by víc zajímalo, co na to zbytek vedení ČSSD. Za paroubkem stáli jen Sobotka a Škromach. To se od toho ostatní distancovali a připravují změnu předsedy pro velkou koalici nebo šli už spát.

      0 0
      • Radek Broz  

        Me by taky strasne zajimalo, jestli to je nejakej kolektivni nazor…

        0 0
        • Vrci  

          Na to narážim, všechna dosavadní prohlášení vypadala jako fotografování na základní škole, ale tady jen tahle trojka

          0 0
      • enjoy  

        co jsemtak videl tak tam bylo docela narvano a moc mista uz tam nebylo:-).a ti co stali vedle,vystrkovali ksichty co to slo,aby byli s paroubkem na fotce:-).otazka je,jestli toho pak nelitovali:-D

        0 0
        • Trojci  

          Já se Sobotkovi divím. Je to jeden z mála slušnejch socanů. A v současnosti je to předseda strany, ne?

          0 0
          • navikin  

            Obojí snad jenom byl, už teda není ani jedno!

            0 0
          • Vrci  

            Ve skriptech to ještě asi neni, ale je jen místopředseda

            0 0
          • Radek Broz  

            No slusnej on sice mozna je, ale na post ministra financi by to chtelo spis slusnyho ekonoma;-)

            0 0
            • Trojci  

              Ale mohlo to bejt horší :o))

              0 0
        • kurýr na bajku  

          :-DDDD

          0 0
      • Mamut  

        Sranda bola, ze v momente, ked hovoril „…agenti a prisluhovaci…“ sa jeho zenska otocila dozadu na Sobotku alebo Skromacha a smiala sa. Asi neberie hlavu rodiny dostatocne vazne. Asi je prisluhovacom ODS.

        0 0
    • dancing dog  

      Do rána dostane Paroubek vzteky infarkt,Topolánek vypadne z

      okna, když to při oslavě přežene s chlastem, kalouska si veme čert, Bursíkovi urazí hlavu utržená vrtule z větrný elektrárny a Filipa umlátí rozzuřený důchodci na Letný. To bude zas víkend.

      0 0
    • Radek Broz  

      Pro odlehceni: kecy.roumen.cz/cssdq­.jpg (sorry rasto, aleza to, ze jsou si podobni ODS urcite nemuze;-)

      0 0
    • luke777  

      cekam jak dopadnou zaloby co podal paroubek na topolanka, me opravdu prijde nechutne aby se ve ctvrtek ci v patek objevila zprava ze zneuziva nezletile deti, kdo asi zatim stoji ze?sledoval sem debatu s Vaclavem moravcem, bursik mlel o nicem ods spokojena ze nahazela spinu, kalousek pricmrndaval topolankovi, stejne to dopadne ze za rok znova.

      0 0
      • -b-n-x-  

        hele, kde jsou ty zpravy o tom zneuzivani? ja to jeste nevidel a nevim o cem je rec.

        0 0
          • filipes  

            Zajimave je to „objeveni zpravy“ den pred volbama. Uz nevim kde jsem cetl, ze ve zprave predane Kubicem se pise, ze u Mrazka byly nalezeny pisemnosti zminujici se o tom, ze Paroubek zneuzil tu a tu slecnu. Reakci Paroubka bylo podat tresnti oznameni na Topolanka – to je totalni absurdita, jenom predvolebni stekot a pokus znevazit obvineni z korupce vyplyvajici ze zpravy. Dalsi vec je, ze zprava byla predana na zacatku tydne, ale ze obsahuje „obvineni“ ze zneuzivani nezletilych Paroubek zjistil az den pred volbami…z Parou­bkovi strany je to jenom ucelova dezinformace, aby mohl napadat politicke oponenty.

            0 0
    • enjoy  

      bych mel jedno bikovy tema.ted jsem videl topolanka na CT1,jak sedi na kole a povida ze jeden tyden za rok jezdi na kole.ma u me podtrznou jednicku!:-D ps:pohled na jeho posez na biku byl zdrcujici:-)).nee ja ho fakt nesnasim:-))

      0 0
      • Radek Broz  

        Ano, podle toho volme, kdo ma vest zemi – kdo ma na kole lepsi posez!

        0 0
        • enjoy  

          to je tvuj nazor:-)

          0 0
        • enjoy  

          a tak se taky hned necil,kdyz mel posez jako by jezdil 4X no:-) :-D

          0 0
        • Smazaný účet  

          Bursík jezdí dokonce na celopéru. ;o)

          0 0
    • wroum  

      neprekvapil, ****** jeden upocenej.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Paroubek těsnou prohru ČSSD neunesl a měl se držet přísloví Trpělivost růže přináší. Díky jeho plamenému prohlášení si uškodil i u voličů ČSSD :o(

      ODS volby mistrně zvládla zachovala klid a zvítězila. Kdo stojí za aférama kolem ČSSD, které se vyrojily těsně před volbama můžem jen spekulovat a i o tom jestli volby aféry výrazně ovlivnily. Osobně si myslím, že nějaké ESO měl Topolánek ukryté v rukávu.

      Zeleňáci byli ruka v ruce už před volbama s ODS a tak mě na Bursíkovi nic nepřekvapuje. Nevěřím mu ani nos mezi očima.

      KDU-ČSL černo prdelníci, no comment snad jen přeju Kalouskovi seskok padákem z velké výšky.

      KSČM no comment.

      Další volby za čtyři roky se bez mé účasti na 100% obejdou…je to taková zvláštní taškařice.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pondělky na B-F jsou zábavný, nebudu psát co si myslím o některých diskutujících. Jen mě napadlo jaký je rozdíl když řeknu, že Klaus je debílek a Paroubek ********???? Paroubka nějak zvlášť nemusím, ale když tady někdo tohle o něm napíše, tak je to ok. V případě, že někdo něco řekne v případě Enjoe o Klausovi tak se můžete .....Přijde mi to uplně stejné, troška tolerance a úcty by neškodila…

      0 0
      • BH  

        rozdíl? No, to druhe je zcela jiste pravdivy vyrok a to prvni je vyrok nepravdivy viz."debilita [lat.], nejlehčí stupeň slabomyslnosti; je charakterizovaný postižením vyšších psychyckých funkcí, např. neschopností tvořivého myšlení, pomalou chápavostí. " Jinak Enjoy se tu v ramci cele diskuse projevoval jako nazorove ponekud pomyleny jedinec, ale neni sam, v CR je jich bohuzel skoro 33%( tedy tech z rad volicu)

        0 0
        • Peslezedirou  

          troška tolerance a úcty by neuškodila........

          0 0
        • Peslezedirou  

          Jestli tě to zajímá tak já si o panu prezidentovi myslím, že je to arogantní namyšlený kašpárek o nic víc lepší než Paroubek. 33% pomylených jedinců? To jsou skoro dva miliony? Dál to komentovat nebudu…

          0 0
        • rasto  

          a nejsi pomyleny jedinec nahodou Ty? jak bohuzel?? copak chces aby jsme si byli vsichni rovni i v nazoru? tj. aby nikdo svymi nazory nevycnival?? Tobe chybi doba minula, kdy se nesmelo hlasat nic jine nez se „nekomu“ libilo, ze??!

          0 0
          • BH  

            to byl povzdech ,pro me urcite bohuzel,ale ze bych tvrdil , ze vsichni musi mit stejny nazor? to jsem si fakt nevsiml.Pri stavajicim pomeru hlasu priznivcu pavice a levice je odpoved na otazku, kdo vlastne vycniva slozita, neli neresitelna nemyslis?

            0 0
            • rasto  

              mno, ja pochopil, ze jsi z toho spatny, ze 33% cechu (tedy volicu) volilo socany. a proto jsem reagoval tak, jak jsem reagoval. nemuzes preci nadavat/ lamat hul nad nekym, kdo sympatizuje se socanama. kdyz jsem spatne pochopil Tvuj komentar ve 14:00:00, sorry ;-) zacinam byt na zdejsi politicke debaty mirne precitlively :-)

              0 0
              • BH  

                stejne je to ale divne, ze nekdo ve veku 23 let?(enjoy) tak vehementne obhajuje stranu takoveho typu jako jsou socani.U tebe to i chapu nebot podle tve vizaze bych te zaradil na nejakeho statniho zamestnance ci neco podobneho (nebo se mylim?)

                0 0
                • pepino  

                  Koho bys volil v USA? Demokraty nebo republikány?******* je,že komančové levici tak zprofanovali,že keždej hned ví-levice=komunis­mus.No voni si za to socani taky zčásti můžou sami.Jinak kdyby tu vládla neomezeně jedna strana,bylo by to dobře?Co vyvádí dneska církev kvůli debilní Šifře, a to nemá zdaleka takovou moc jako ve středověku,nebo jako islám.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Ja Republikany. I Demokrate maji k CSSD ale daleko skoro jak ODS;-)

                    0 0
                • pepino  

                  No vono jestli bude většinovej volební systém,tak si 4 roky vlády vždycky jedný strany užijem.Budem jak pokusný králíčci v terárku:-)

                  0 0
                • Vrci  

                  znáš to: Kdo nebyl v mládí levičák nemá srdce, komu to vydrželo do stáří nemá rozum.

                  0 0
                • rasto  

                  nevidim duvod proc by enjoy nemel hajit socany, pokud ma alespon trochu socialni mysleni. co je na tom divne?? ne vsichni jsme egoiste, kteri podporuji individualizmus na ukor spolecnosti ;-) btw, nepracuji pro statni spravu. pracuju ve velke soukrome spolecnosti.

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Jistě že, zadlužme stát až za hrob !

                    0 0
                    • enjoy  

                      nerikam ze to je normalni,ale kdyz budu mluvit jako socanskej ministr financi,tak jiny vyspely zeme myvaji dluhy mnohem vetsi..

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Chapu, ze nas ministr financi tomu jako pravnik moc rozumet nemuze. Kdyz by ministr financi socialisticke Francie skocil z okna, Sobotka to udela taky.

                        0 0
                        • enjoy  

                          a ODS by si mohla vzit za svy,praktiky sebevrazednejch atentatniku.. to bylo taky fajn.ale mohli by to teda praktikovat nekde na opustenym poli.

                          0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Ve Švédsku taky vyždímali stát sociální politikou až k neunosný mezi, takže to teď museli začít dělat trochu jinak. Je prostě jasný, že takle to dělat nejde. BTW: proti Paroubkovi dnes demonstrovali na VENCLU i socani.

                        0 0
                        • enjoy  

                          njn,ty socani ktery protestovali budou tak akorat krysy podvratny,co videli sanci,jak neco provist..,kdyz paroubek neni uplne ve forme.tak to teda vidim ja,o ty demonstraci nic nevim.

                          0 0
                          • hanz  

                            nebudou to spíš přisluhovači a agenti modrý diktatůry?…já bych to viděl tak…ale oni je brzo čssd svýma čistkama dostanou, neboj.

                            0 0
                    • rasto  

                      nevidim duvod, proc by pristi generace nemely splacet napr. dalnice, ktere jim postavime. vzdyt z tech dalnic budou profitovat hlavne pristi generace!! a jestli Ti vadi zadluzovani ve forme tunelu, experimentu v podobe kuponove privatizace ci 500 mld v bankach, tak to me taky!!

                      0 0
                      • hanz  

                        muhehe..jaký dálnice prosímtě…dyt nejsou schopný opravit ani tu která tu už je..natož stavět nový.....

                        0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Vadí mi že jedna strana hledá cestu pro snížení schodku a druhá strana tady háže tak nereálným argumentem jako je zdravotnictví zdarma. Takle už ty dálnice ani nepostavíme. Kdo jakkoliv obhajuje sociální politiku, tak ji buď obhajuje ve stylu „po nás potopa“, anebo nemá vůbec ponětí o státních financích.

                        0 0
                      • RomanH  

                        Ty jsi vazne blazen :o)

                        0 0
                      • Radim_2  

                        Bavme se Rasto třeba o středočeském kraji odkud oba jsme, ukaž mi kolik tu od roku 98 je kilometrů nové dálnice asi tři z velké dobré do pavlova a celkem v celé republice asi osmdesát kilometrů. No to jsou tedy vzledem ke schodku státního rozpočtu ty nejdražší kilometry dálnic co znám a jak vypadají ostatní silnice, jel už jsi letos vůbec někam autem.

                        0 0
                      • kovar  

                        a budou příští generace dálnice vůbec potřebovat?

                        0 0
                      • Radek Broz  

                        Hodne dobry vtip – podivej se napred, kolik jde z rozpoctu do infrastruktury a kolik prozere Skromachovo ministerstvo. Jinak se zadluzovanim kvuli infrastrukture bych klidne souhlasil.

                        Kuponova privatizace je u nas chapana jako synonymum pro kradez, ale ze vsech postkomunistickych zemi jsme dopadli daleko nejlepe.

                        0 0
                        • kovar  

                          propaganda

                          0 0
                        • rasto  

                          ale ze vsech postkomunistickych zemi jsme dopadli daleko nejlepe mno, tomu snad ani Ty sam neveris! :-))

                          0 0
                          • wroum  

                            OK, kdo dopadnul lip?

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              „Jakto, kdyz je tu kapitalismus tolik let, ze je jen sedm vyspelych kapitalistickych statu? Ha?“ „Jmenujte mi jeden jedinej socialistickej­.“ :)

                              0 0
                              • kurýr na bajku  

                                Čína a Francie

                                0 0
                                • Manas  

                                  Cina tezi z obrovske a levne pracovni sily a Francie – no comment. Zkus si tam jet do mesta MHD, kdyz budes mit stesti tak netrefis stavku :-)

                                  0 0
                                • cabbage  

                                  spíš Němacko, ale to je dost na hraně. Čínu bych vyřadil, tam pojem socialismus neznaj…

                                  0 0
                          • Radek Broz  

                            Tomu „veri“ vetsina ekonomu. Chapu, ze do socialisticke propagande o „spalene zemi, zlodejich a tunelarich“ to nezapada, ale je to tak.

                            0 0
                      • Radim_2  

                        To všechno už tu bylo, po druhé svět. válce dostalo německo i anglie obrovské půjčky na obnovu po válce, němci peníze investovali tak že se poražené německo zvedlo na hospodařský zázrak evropy. Britové to všechno rozházeli v sociáních experimentech a důchodech. Obojí dnes dávají ekonomové za příklad, jak lze využít investice. Já bych si prosím přál, kdyby ta britská varianta u nás už skončila.

                        0 0
                      • wroum  

                        přeju rychlé uzdraveni.

                        0 0
                      • luboa  

                        Já si myslim ze licence na provozování banky uděluje ČNB,která je podle mě nezávislá na politickém uskupení v zemi.Tek nevim proč to pořád háziš na minulé vlády

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Protoze kdyz za Klausovy vlady prselo, mohl za to prece on, ne?;-)

                          0 0
                          • hanz  

                            ty to nevíš?…šak ods může aj za paroubkovu bradavici…čssd zvažuje podat na ně kuli tomu žalobu. :-)))

                            0 0
                        • rasto  

                          kdopak nastavuje pravni prostredi ve state? CNB????

                          0 0
                          • luboa  

                            S tebou uz je to fakt zbytecny.Bez radsi jezdit

                            0 0
                            • kurýr na bajku  

                              Jezdí pouze in-line, takže buďme rádi, že je doma ;-)

                              0 0
                              • enjoy  

                                ty jo kdyz jsme u tech in-linu.. to zase bylo,vcera na CYKLOSTEZCE na ladronce.

                                0 0
                                • kurýr na bajku  

                                  BTW: inliners maj už konečně vlastní časák. Konečně něco čemu chlapci z VELA rozuměj !

                                  0 0
          • kurýr na bajku  

            Měl bys možná víc přemýšlet, než něco napíšeš. Pokud vim tak v době minulé vládla strana se kterou se Paroubek spojí. Navíc se s tim nikdy netajil, takže ty dva miliony lidí volili vědomě komanče a to mne zaráží.

            0 0
        • kurýr na bajku  

          sám bych to líp nenapsal…

          0 0
    • stařík  

      Napadlo vás někdy, že po mnoho staletí až i tisíce let nikdo nikoho nevolil, lid měl panovníka ( vladaře ) a ten jakej se narodil a jak ho vychovali, takovej byl. Vladaři se ruzně měnily bez sebemenšího zásahu lidu. A zajímavý je, že společnost takhle fungovala hodně dlouho ( prakticky od nepaměti ) a nejen v Evropě.

      0 0
      • CZiko  

        takže se máme vrátit k feudalismu? který naší zemi přinese neuvěřitelnou prosperitu? :))))

        0 0
        • stařík  

          To jsem nenapsal, ale myslel jsem to tak, že se někomu zdá ohromně tragický, když mu chvíli vládne někdo, s kým nesouhlasí. A ono, jak je vidět z historie, to zas taková trágedie není ( pokud tě tedy zrovna nepověsej aj. libůstky ).Jinak s pepínem ( viz níže ) v podstatě souhlasím.

          0 0
          • CZiko  

            máš pravdu… není žádná tragédie, když se všichni lidé v potu tváře dřeli na poli s drábem za zády, aby se šlechta s modrou krví mohla přežírat a vést války… pohodka:-)

            Tím nechci říct, že když bude vládnout jedna strana, tak že to bude tragédie:-)jenom reaguju na tu pohodovou historii:-)

            0 0
            • CZiko  

              i když, jak si to teď čtu, tak se možná až tolik nezměnilo, jenom té svobody je více:-)

              0 0
          • kurýr na bajku  

            To je stejnak unreal, protože nikde v evropě nemá panovník žádnou politickou moc. Nemá proto význam o tom vůbec diskutovat.

            0 0
            • Vrci  

              Vatikán?

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Doufám, že nemáš na mysli toho pána z hitlerjungen, protože krále tam nevedou, ne ?

                0 0
                • Vrci  

                  Je to panovník, který má absolutní politickou moc ve svém státě a nezanedbatelný vliv na státy ostatní. Církev je klasická shora řízená mocenská struktura.

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Církev je ale taky přežitek, kterej napáchal v historii víc škody než užitku. Nechci se tim nikoho dotknout, ale všichni víme co sme viděli, nebo četli. BTW: nevim jak dalece je ITALSKÝ parlament schopen ovlivnit jakékoliv dění ve VATIKÁNU, ale pokud máš pravdu, tak furt to není absolutní moc dědená z otce na syna.

                    0 0
                    • Vrci  

                      nijak, jde o dva subjekty mezinárodního práva jejich vztah je upraven tzv. Lateránskými smlouvami.

                      oficiálně to je absolutistická teokratická monarchie.

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Jj, byl sem nedávno u nás na theologický fakultě na konzertě GAIA MESIAH, takže doufám vim o čem tady mluvíš ;-)

                        0 0
      • pepino  

        Ano,to je nejlepší systém-osvícený monarcha.Pokud není osvícený,je to ten největší *******.

        0 0
        • náčelník  

          To je cesta do pekel. Kdo určí, který je osvícený?

          0 0
          • TinkTink  

            Historici :-D

            0 0
            • náčelník  

              Historik nejsem, tak mě napadá snad jedině Pinochet. Ten dokázal ochránit Chile před komunistama. Jinak nevím.

              0 0
              • pepino  

                Pinochet? Osvícenej? Dobrej fór.Ale měl rád stadiony,pravda,asi fotbalista:-)

                0 0
              • pepino  

                Když už,tak Josef II a Maruš Terezojc,mam dojem.

                0 0
              • pepino  

                Ale vlastně máš recht. Hitler to dokázal podobným způsobem taky.Halelujah:-)

                0 0
                • náčelník  

                  Dle tvého věku soudím, že je tvůj pohled na Pinocheta deformován tím, co do tebe cpali ve škole. Já byl na tom taky tak, než jsem se dostal k objektivnějším informacím.

                  Osvícený diktátor je samozřejně utopie.

                  0 0
                  • pepino  

                    Zajímavý.Stejný informace jsem dostal i v dnešní době na ČT2.Ale, pravda, na netu jsem se dostal třeba k informacím,že plynové komory vůbec neexistovaly, dokonce to bylo podpořeno „odbornou“ zprávou. Hoď mi,prosím tě, odkaz, na prameny, pojednávající o Pinochetovi jako lidumilovi a o neexistenci likvidování jeho odpůrců,dík. Při tvém věku 1 roku věz, že všechno, co se před revolucí učilo, nemuselo nutně být zkresleno:-)

                    0 0
                    • pepino  

                      Resp. shrnuto:člověk,kte­rej zachránil zemi od komunistů tím, že mučil,věznil a popravoval x-tisíc svých odpůrců, padá na úroveň těch komunistů a už vůbec se mi nevybavi ve spojitosti s pojmem „osvícený monarcha“. Howgh a Slunce v uších:-)

                      0 0
                    • náčelník  

                      Link žádný neznám a hledat ho ani nebudu. Před nějakým časem jsem o tom četl pár článků v seriózních novinách jako např. LN. Je nutno vědět, co Pinochetovu puči předcházelo – Allende byl naprosto slabý a bezmocný prezident, zemi sužovala hyperinflace, množily se případy násilného vyvlastňování majetku bez jakékoli zákonné opory, obyvatelstvo se nelegálně ozbrojovalo a do země se stahovaly ozbrojené bandy mezinárodních profesionálních revolucionářů. Reálně zemi hrozila občanská válka, která, pokud by jí Pinochet pučem nezabránil, by si vyžádala mnohem více obětí, než je dnes připisováno Pinochetovi. Tohle mi ve škole tenkrát nikdo neřekl. Pinochet samozřejmě žádný osvícený diktátor není (a nikdo jím být nemůže), ale je nutno jeho jednání hodnotit ve všech souvislostech. Zajímavý je přístup EU – Pinocheta by nejraději uškrtila, zatímco se velmi vstřícně chová ke Castrovi a s Kaddáfím se dokonce poplácává. V jednom komentáři jsem četl, že Pinochet udělal tu chybu, že se na stará kolena vzdal moci :)

                      0 0
          • pepino  

            No dyk to tam píšu.

            0 0
    • wroum  

      POZOR!

      0 0
      • pos3k  

        :-)

        0 0
      • rasto  

        good :-)

        0 0
        • wroum  

          moc se nesmej a koukej mazat na moravu!

          0 0
          • hanz  

            fakt se stydím že jsem z moravy…konkretně ve zlíně to teda vyhrala modrá ale celkově hnus…bejt z Ostravska tak si tady asi změním hanbou nick na Hanz_Praha

            0 0
            • wroum  

              :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Náhodou, tušim že ve Zlínském kraji jste odstavili Antoláka… to je záslužný čin, i když je místo něj nějakej jinej.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Ve Zlíně vyhrála ODS, protože tam dobře lidi vědi, jak přijít k penězům a že ten kdo jim ty peníze dá nemusí bejt dycky jen stát. Zvyšování dávek není jediná cesta.

                0 0
            • kovar  

              soucítím s tebou, fakt:-)

              0 0
      • rasto  

        pokud vim, Paroubek se za svuj projev omluvil. to Ti ale nevadi, ze? :-/

        0 0
        • JJ  

          To je podobny jako kdyz bude vrah rikat: Jee, pardon ze sem ho zabil.. Ja to tak nemyslel

          0 0
        • kurýr na bajku  

          …no, omluvil ??? Na některých věcech trvá neustále a navíc je to člověk s komunistickou minulostí, takže nemá ve vládě co pohledávat. Ovšem je fakt, že ČSSD je taky strana s komunistickou minulostí i současností a jejich voliči to neřešej.

          0 0
          • rasto  

            je to člověk s komunistickou minulostí, takže nemá ve vládě co pohledávat mluvis o Tlustem?? nebo jsi chtel neco naznacit o Topolankovi, ktery vystudoval vojenskou skolu? (na ni se v mem mladi dostali studenti, kteri meli kovane rodiny az do 5. kolena (nebo nejvetsi blbci). a co teprve v 70ch letech, kdy studoval Topolanek!! :-)

            0 0
        • Vrci  

          omluvil se za formu ne obsah

          0 0
        • Radek Broz  

          viz Vrci… Navic nezapomnel panu Steigerwaldovi i tak pekne pohrozit.

          0 0
    • Radim_2  

      Podle ústavy nemůže být premier současně předsedou sněmovny. Paroubek si to ale nemyslí, u něj už se začínájí evidentně projevovat příznaky kultu osobnosti. Málo se vidí člověk s tak nenasytnou touhou po moci. Bojím se, že druhý únor 1948 na nás čeká a už docela brzy.

      0 0
      • Radim_2  

        Taky tu někdo říkal že se nechce spojit s komunisty a co je tedy ten návrh aby ho prezident pověřil sestavením vlády, s kým pak, nebo s čí podporou ji asi dá dohromady.

        0 0
        • rasto  

          rikal, ze nebude vladnout s komunistama. (tj. kscm nebude ve vlade). o podpore ve snemovne nepadlo ani slovo.

          0 0
          • Radek Broz  

            A ty jsi fakt ochoten tohle pripustit? Me uz to prijde hodne za hranici toho, jak moc by se zlocinecka organizace mela podilet na moci.

            0 0
            • kovar  

              bych se ani moc nedivil, kdyby komouši (nebo nějaký komouš) podpořili vládu ODS :-)

              0 0
              • Radek Broz  

                Tak to bych se divil hodne.

                0 0
                • kovar  

                  to chápu

                  0 0
                  • dalimil  

                    viz volba prezidenta…

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      No jestli myslis, ze podporit v tajne volbe Klause proti Zemanovi (ze ktereho zjevne bylo na bliti i nekterym komunistum) a otevrene se prihlasit k vlade „tridniho nepritele“ je to same, tak se v tom asi fakt moc neorientujes (plati i na kovare;-)

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        Hele už to tak nežer/te. Stejně co to tady předvádíte jsou jen hospodský kecičky. Si myslíte, že snad něco změníte, chjo nebo, že se něco zásadně změní. Volby byly jen taková taškařice s předem napsanýma notičkama a my se pak tady rozčilujem :)) Na jednu stranu jsem rád, že takle můžem svobodně diskutovat, bez toho abychom se pak něčeho/někoho báli. Dřív to taková samozřejmost nebyla.

                        BTW: stejně si myslím, že člověk byl štastný do té doby než objevil politiku. Pač politika spíš rozděluje. Škoda, že je člověk tvor politický :o(

                        P.S. sem se rozepsal co? V práci je hrozný vedro, tak není nalada dělat.

                        0 0
                        • náčelník  

                          „Volby byly jen taková taškařice s předem napsanýma notičkama“ – toto je učebnicový příklad hospodských keciček.

                          0 0
                          • kovar  

                            křišťálově čistý příklad hospodských keců je celý tento theádr.

                            0 0
                          • Peslezedirou  

                            Ano ano, kecy kecy kecičky......Dobře víš, žě není důležité kdo koho volil, ale to jak se volební lístky spočítají :o)

                            0 0
                      • kovar  

                        víme, nejlíp se v tom orientuješ přece ty:-)) No ale uvidíme, byla by to dobrá prča.

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Vidět komouše blejt ze Zemana? :)) To bych raději neviděl…:)

                          0 0
                • rasto  

                  mno, mozna se to stane realitou Topolanek k podpore vlady komunistama: „Voda stoupá, loď se potápí. Patová situace vede k tomu – a říkám to jako spekulaci, vůbec to tak být nemusí – že komunisté budou mít svůj výbor i svého místopředsedu. Že se mi to nelíbí, je jedna věc, že to tak může dopadnout, je věc druhá,“ přiznal Topolánek.

                  • nebude to vadit zelenym?? (byli proti ucasti ve vlade socanu s podporou kscm!!);
                  • nebude to vadit Klausovi???????
                  • zadne protesty na ulicich, zadne rinceni klicku, zadne demonstrace pred Topolankovym bytem na Hradcanske???
                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Dráždíš hady bosou nohou, viď? :o)

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Me by to treba vadilo.

                    Zeleni to omylaji celou dobu, takze by ted asi couvnout nemohli, takze to nepovazuji za realne.

                    0 0
            • rasto  

              mno, ta doba, kdy by jsme meli byt straseni byvalym rezimem je daaavno pryc ;-) nekolik protiargumentu:

              • kdyby jsme to meli vzit do dusledku, s fasounama kolaborovali pravicaci;
              • v USA delali pravicaci taky hezke zverstva proti levicakum. (s nasima komancema se nezadaj);
              • existujou pojistky, aby se to tady nezvrtlo (EU atd);

              takze osobne nic proti vlade podporovane komancemi nemam. bylo by mi ale milejsi, kdyby se totalne oprostili od sve minulosti. kdyz to ale neucinili doted, myslim, ze 17 let od revoluce by jim nemela byt propagandisticky nasazovana psi hlava.

              0 0
              • Radim_2  

                Jo jo oprostit se od minulosti, distancovat se. Včera jsem si ještě byl zkopat nějákého toho polit. vězně a pak obuškem trochu potrénovat na nějákém chartistovy a dnes? Dnes už jsem přece férovej demokrat. Prostě řeknu promiňte a je to vyřízený, že jo. Jak pro koho rasto, jak pro koho.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Hele komouš je taky člověk :o) Občas jedu trmavají s Miloušem Jakešem, takovej hodnej malej dědeček, zdá se mi celkem hodnej a neškodnej, ten nikomu nemohl ublížít :)

                  0 0
                • pepino  

                  Jen tak mě napadlo, nedistancovala se od minulosti církev?:-) (tim se nezastávam komančů,chraň Bůh,teda chraň příroda:-))

                  0 0
                  • pos3k  

                    vrazi, by nas meli odskodnit za Husa, nejlepe Hradem :-)

                    0 0
          • Radim_2  

            A jaký je v tom rozdíl! Paroubek evidentně kormidlo ČSSD otáčí stále více doleva, obě strany tak mají svůj program čím dál tím podobnější, to je snad každému soudnému jasné. A kdy s komoušema pujdou do vlády je už jen otázka času. To jsem hluchý já nebo ty když posloucháme Paroubkovy vize v TV.

            0 0
            • Radim_2  

              A realně vládnout neznamená post nějákého ministra, ale mít dostatek hlasů ve sněmovně a v tom už jsou dávno KSČM i ČSSD za jedno.

              0 0
    • rasto  
      neco pro Radka Broze ;-)

      Ihned.cz: Praha, 13. 7. 2006 – rozhovor s Topolánkem Důležité nyní je, jak se zachovají komunisté. Zcela evidentně to bez jejich participace na zvolení orgánů sněmovny nepůjde. Myslím, že to všichni pochopili. Pochopila to média, pochopila to snad i veřejnost.

      novinky.cz: 1.5. 2006 11:54 – 15:51 Aktualizováno

      PRAHA – Topolánek řekl, že ve společnosti se pomalu „začíná vytrácet povědomí, co znamenal komunismus“. „Jsme tu, abychom komunisty zahnali zpět do děr,“ řekl publiku emotivně Topolánek. Ten dále uvedl, že jeho strana bude i po volbách razit vůči KSČM tvrdý kurs.

      co, Radku, pochopils to? ja tedy ne!! osobne, byt volicem ods, mel bych Topolanka za zaprodance! :-/

      0 0
      • Radek Broz  

        Proc me apriori podsouvas, ze s tim musim souhlasit?

        Kdyz uz se ta strana nezakazala a jeji predstavitele nepotrestali (a v tomhle bych byl hodne prisny), mela by se drzet za kazdych okolnosti v izolaci.

        Ono by to slo, kdyby se socialni demokracie chovala alespon malinko rozume a nesnazila se z nejakych zahadnych duvodu komunisty vynest na svetlo.

        To, ze s nimi chce jednat ptrezident, se mi taky nelibi.

        Navic vytrhavas z kontextu – topolanek mluvil o komunistovi na postu mistopredsedy snemovny, coz bylo i ted a bohuzel to asi jinak nejde… Myslim, ze se tyhle posty stejne precenujou, mistopredseda obcas v podstate vyvyolava lidi podle poradi a maximalne si to obcas muze okorenit nejakou hlaskou.

        Tak jako tak tim nadsenej samozrejme nejsem, ale porad lepsi nez vytizstvi socdem, kteri by s nima byli v podstate v koalici.

        0 0
        • rasto  

          mno, vzpomel jsem si na Tebe, protoze s Tebou jsem zde mel nejzhavejsi politicke debaty ;-) nic osobniho. a mel jsem Te zafixovaneho jako velkeho zastance „reforem“ ODS a jejich dalsich kroku. btw, na nasi debate se mi libil fakt, ze jsme se neurazeli ;-) i kdyz jsme se nepresvedcili o pravde toho druheho.

          ad Ono by to slo, kdyby se socialni demokracie chovala alespon malinko rozume: mas na mysli nulovou toleranci? :-)) nebo se bavime o neprijatelnosti (pro socany) vladniho programu 3koalice?

          0 0
          • Vrci  

            rozumné chování: každá strana v parlamentu navrhne svého kandidáta na předsedu, proběhnou tajné volby, kde každý poslanec bude volit. Protože nikdo zvolen nebude, dva nejsilnější postoupí do druhého kola a znovu bude každý poslanec volit. Žádné přihlašování a ukazování neodevzdaných lístků po volbě, kandidát s většinou odevzdaných hlasů bere vše. Pak ať se Topolánek předvede při hlasování o důvěře vládě, pak druhý a možná třetí pokus dle ústavy.

            0 0
          • Radek Broz  

            Nulova tolerance je mytus – mrkni se na vystupy hlasovani, kolikrat ods hlasovala spolu s cssd – budes prekvapenej.

            Pod rozumnym chovanim si predstavuju to, co Vrci + nemuseli by za kazdou cenu zkouset vymamit nejake posty pro sve komunisticke pratele.

            0 0
      • Radek Broz  

        Keca a stejne prilezitost nedostane.

        0 0
      • Meesha  

        nj prohral, ale od korejtka se mu evidentne nechce

        0 0
        • Peslezedirou  

          Připomíná mi mě ve školce, taky když mi vzali oblíbenou oranžovou tatrovku, taky jsem se vztekal…:o)

          0 0
          • Meesha  

            souhlasim. oranzova byla nej! A este takova ta starsi s tim dlouhym cumakem!

            0 0
    • hmi  

      …a jako myslis ze soudruzi z ODS sou lepsi jo?;)

      0 0
      • petebike  

        rozhodne lepsi nez ten „mega ****“ co mluvi ted na CT24

        0 0
        • hmi  

          ja to nechytam, kdo tam mluvi?;)

          0 0
          • petebike  

            v tu dobu tam byl poslanec Paroubek

            0 0
            • hmi  

              to je hustej typek;)

              0 0
        • rasto  

          jj, prave domluvil jeste jeden ko.ot. na ct24. snazil se rict, ze to, ze neziskal podporu v parlamentu, nema byt prohrou :-)

          0 0
          • Radek Broz  

            No pockej si, jak se bude vztekat ten vas, az zjisti, ze ho sestavenim vlady nikdo nepoveri;-)

            0 0
            • rasto  

              aaa tusil jsem, ze se ozves :-) uvidime, po letosnich volbach je to vabank. se mi nelibi, jakym zpusobem ods volby vyhrala. programem to urcite nebylo :-/ proto nechci pripustit myslenku, ze by na meli vladnout.

              0 0
            • kovar  

              jen ať se vzteká. Je samozřejmé, že čestný předseda ho nepověří, protože co kdyby náhodou třeba uspěl? :-)

              0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0
    • roman 3D  

      jsem si děla průzkum v mém bydlišti komu bych dal svůj hlas v komunálních volbách,

      mám pár podmínek:

      • nesmí to být nikdo ze slepence
      • nesmí to být politický dinosaurus
      • nesmí to být žádný přeběhlík či politický turista

      No a vyšlo mě, že k volbám jít nemůžu, nikdo nezbyl

      0 0
      • Vilém  

        Tak nejak mi bylo hned jasny, ktery pacient toto vyhrabal.

        2 0
      • MirosPikos  

        Můžeš kandidovat a dát hlas sobě :-)

        1 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce