Ceny výživy - kam až jste ochotni zajít?

12 nepřečtených
  • Mamutt

    http://www.eshop.bikezone.cz/index.php?…

    Myslíte, že by to vůbec mohlo mít cenu kupovat? Zdá se mi to jako děs. Fuj. Výběr Nutrendu mají už slušný, ale tohle mě vážně zarazilo.

    0 0
    • Mamutt  

      Tak mě ještě napadá, jestli ta moje „modrá voda“ nebude nakonec Nutrend Reg-Ge Energy Blue. Obsahem látek by to nakopávadlu odppovídalo ;-)

      0 0
    • caker  

      je fakt že za ty prachy to asi nestojí kupovat.to radši jdi do carbon gelu od amina.

      0 0
    • kolombo  

      Já už delší dobu tvrdím, že cena je určená drzostí výrobce a prodejce. Já jezdím na tyčinky ze supermarketu a beru ty kolem 4 Kč. K tomu si dokup PEZ hroznový cukr a ušetřené peníze můžeš investovat do něčeho jiného.

      0 0
      • Mamutt  

        Za sebe doporučím ještě Tatra mlíko. Ale jen na léto, v zimě jsem ho už loupal a konzumoval a la nanuk ;)

        0 0
    • kovar  

      preju vyrobci a prekupnikum, at si to co nejvic hlupaku koupi.

      0 0
    • jihra  

      Pánové, bůček je bůček, co si budem povídat.

      0 0
    • Roman  

      No jo, ale rozdíl proti obyčejným tyčinkám je, že tyto jsou speciální, pro sportovce, jede se na ně mnohem rychleji, jsou vyrobeny pod laboratorním dohledem a zpravidla tuto stravu doporučují 4 ze 3 doktorů v plášti a s brýlemi! :o)

      0 0
    • stanley  

      Je rozdíl, kdy to člověk chce do sebe dostat. Při závodě jsou asi nejlepší gely.Cererální tyčinku nebo něco podobně suchého do sebe asi nikdo nedostane. Na švihu kdy si na to udělám čas je to jedno.Tam i ta cererální tyčinka nebo tatranka jede v pohodě. Stejně nejlepší hamka byly tyčinky ENERGYPACK od BOLIDU z BEROUNA. Za cenu 25–30Kč za 120g tyčinku, která měla všechno co cyklista potřebuje. Dala se krásně nařezat na kousky, které nemazaly zadní kapsu od dresu a dali se skousnout i při závodě. Hohužel už se nedělají. Prý nebyl zájem. Holt reklama dělá svoje!!! Kdo s nima měl zkušenost dejte vědět.

      0 0
    • zubus  

      Ja uz sa ani nerozculujem. Uz som presatl kupovat aj iontaky. Ked som si precital obsah soli na nesytenej budisskej, tak som mal pocit, ze som to niekde videl. A bistu, okrem cukrov, isostar jak vysity. A za 1,5 litra 14,90 Sk. Tak sup s nou do camela, odpada problem cistenie ( cukry tam nie su, takze bakterie sa nemaju coho chytit). A k tomy hroznovy cukor, alebo tycinku.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.