• Blanicka

    Jeste jeden dotaz chtela sem si koupit sensor cyklo sukni, ale nevim jestli je sukne na bike dobra mate nekdo zkusenosti, nechce se me vyhodit 2tis a pak zjistit ze se vtom dost blbe jezdi :) dekuji

    0 0
    • fousac  

      v sukni sem na biku teda jeste nejezdil, ale jestli mas nejakej odkaz na net kde to maj, muzu rozhodit site dal…

      0 0
        • fousac  

          zajimaci… no na sebe bych si to asi nevzal… muj LAICKY nazor: na turistiku nebo crosscountry by to melo bejt v pohode, do tezsiho terenu bych to nezkousel… a budes (asi) muset davat pozor, jak si sednes… kdyz sukni prisednes pod sebe, bude na tebe kazdej protijedouci nejen cyclista koukat a jak se rika lidove (bez urazky): bude ti videt az do krku… no a jeste bych mel strach, aby se to nekde nezachytavalo o sedacku…

          Shrnuti: zkus to a uvidis… :)))

          0 0
          • Blanicka  

            V sukni sou zasity trenky takze do krku me urcite videt nebude :)

            0 0
            • fousac  

              to sem se taky docet… ale jde spis o psychickou zalezitost… muzes mit po tou sukni treba skafandr, ale jak (nastane-li vyse zminena situace) pojede nekdo proti tobe, stejne se nejdriv koukne na … hm … do … ehm … jakou ze mas sedacku…

              0 0
              • Blanicka  

                hmm tak to me ani nenapadlo. jeste si to rozmyslim.

                0 0
                • fousac  

                  je to jenom muj nazor, krapet podlozeny praktickymi pozorovanimi… nehodlam te ani odrazovat, ani do toho hazet jeziskovi widle…

                  0 0
                • fousac  

                  teda pokud si sukni prisednes… kdyz ji budes mit jako ta slecna z ravova odkazu, tak no problem… jenze jak casto clovek zastavuje a tak se jako sesune dopredu ze sedacky, jednu nohu na zem… a pak hura dal a nasunout se zpatky na sedacku… a hle, sukne je prisedla…

                  P.S. stale tu prezentuji moje subjektivni nazory bez osobni prakticke zkusenosti, tudiz muzu taky pekne kecat… ;)))

                  0 0
                  • Blanicka  

                    Asi do ni nakonec stejne pujdu. Nic videt tam neni takze si treba cumilove aspon nabijou :)

                    0 0
                    • dave  

                      Prosim, prosim, kup si jí!! Vypadá to fakt super a je to hodně sexy. Navíc si myslim, že to musí být v parném létě hrozně pohodlný a krásně vzdušný. Takže já jsem jasně pro. P.S. doufám, že tě v ní někde potkám :-). Jakou jezdíš lokalitu??

                      0 0
                      • Blanicka  

                        Asi premluvim pritele at me to koupi jako darecek k vanocum :) Jezdim Ostrava a okoli.

                        0 0
                        • fousac  

                          kapku z ruky, skoda…

                          0 0
                        • dave  

                          Tak to je škoda. Zase se nepokochám. Z Prahy je to malinko mimo, ale určitě do ní jdi. Třeba se pak chytnou i jiné cyklistky :-)

                          0 0
                          • admin  

                            Prosim nepouzivej na refresh F5 nebo refresh na prohlizeci zkus pouzit obnovit.

                            Dekuji.

                            Tento problem asi budu muset co nejrychleji resit :)

                            0 0
    • krtek  

      Nemam s tim skusenost (jsem kluk), ale muzu ti rict ze kdyz to ma nejaka holka tak se mi to velmi libi. (I ta holka se mi pak vic libi) Takze jestli je to pro tebe argument tak pro me budes hezci a pritazlivejsi.

      0 0
    • ravo  

      Takhle vypada cyklosukně ( pro zvědavé pány) http://www.ais-wd.cz/…/artikl1.htm#2p

      Na pohodový ježdění to bude v pohodě, a jak už se tady psalo, ženám to rozhodně sluší:-)

      0 0
    • Karlos009  

      Vozí jí jedná má známá a vypadá opravdu sexy (i když nejen díky té sukni.-)) ale rozhodně jí kup. zase nás ta cyklistika bude o trochu víc bavit!

      0 0
    • krtek  

      Taky jsem byl prekvapenej, asi chybka ve foru. Ctes to admine ? :-)

      0 0
      • admin  

        nadpis se zmenit muze myslite ze to mam zrusit? ze nadpis ma byt porad stejny?

        0 0
        • blue  

          ja myslim, ze v prehledu diskuzi by mel zustat porad stejnej, aby clovek nemel pak hokej, kdyz to nahodou nema treba v bookmarku (i tak z toho pak muze ale bejt zmatenej)…

          uvnitr diskuze bych tomu uz nebranil, poklud se tema malinko odkloni od hlavniho tematu, muze to usnadnit orientaci

          0 0
          • dave  

            Je to fakt, pak se v tom člověk vůbec nevyzná. Předmět by měl být stejný.

            0 0
    • Karlos009  

      Sám nevím jak se mi podařilo změnit ten název příspěvku:-) Tak se omlouvám za způsobený zmatek.

      0 0
    • Joseph de Sax  

      sukně bych se nebál, když jezdíš sama, ale budeš muset na štekle pak dát SPDéčka…

      0 0
      • JakeF  

        Copak člověk asi musel zadat do vyhledávání, aby našel takovýhle 7 let starý vlákno, co? :)

        0 0
        • StuntJ  

          Taky si říkám, co vede chlapa ( asi teda chlapa), kdo ví, aby vykopal takhle staré vlákno o sukních …, to mi hlava nebere

          0 0
    • Mikikuba  

      cyklosukně má na skladě i firma Atex. www.atexsport.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.