• gobike

    Cau chytraci, hele koupil si nekdo dneska taky jako ja ty tretry co vnucujou v Lidlu? Jel jsem v nich jednou a docela me ovladla spokojenost nad dobrym kupem:) Jako nekupte to za tu cenu, ze? Tak kdo se odvazil? Piste pomluvy a chvalu..

    0 0
    • rb  

      Bych aj kupil,ale u nas byly čtvery a ani jedny se spravnou velikosti…

      0 0
    • Dijck  

      To vyzera ako spesl taho – turisticke tretry:)

      0 0
      • mar_tin1  

        mas nieco proti taho tretram? btw reagoval si presne ako ja na rovnaky prispevok v inom threade :-)

        0 0
    • UCHI  

      Manželka si je dnes koupila a naprostá spokojenost. Doma má 3 měsíce staré addidasky kterí stály trikrát tolik co Lídlovky a tvrdí že ty made in LIDL jsou lepší. Koukal jsem na ně když jsem jí tam dával kufry(u bot nejsou v balení) a materiál fakt poctivej.

      0 0
      • TinkTink  

        …kufry nemohou byt v baleni s botama, to by prodejce musel byt jasnovidec, aby vedel co mas za pedaly :o)…

        0 0
        • Marky  

          Tak to není pravda, asi je prodejce Addidas jasnovidec. Kufry na SPD tam byly…:-).

          0 0
          • wroum  

            to je nejaky divny. kufry sou vzdy k pedalum a ne k botam. teda aspon ja sem mel kufry vzdy u pedalu a nikdy u bot.

            0 0
          • martt  

            mam dvoje adidasy a kufry k nim neboli.

            0 0
          • lidumil  

            Sem ještě nikdy nedostal kufry k botám, ale vždycky byly u pedálů, jak MTB tak na silnici.

            0 0
          • Peslezedirou  

            Taky jsem k ádám kufry nedostal, ale k ádám by měli dávat alespoň delší šrouby. Špatně se pak shánějí :o(

            0 0
          • Gorgov  

            to je nesmysl, asi ses splet :)

            0 0
    • Lister  

      tak mám jedny doma, ale ještě jsem je nejel, ale sedí dobře, podrážka tuhá až moc, design ujde, takže myslím, že budu spokojený :o)

      Jsem se díval, že na příště chystají trekový boty, se Sympetexovou membránou, výstelkou Coolmax, a podrážkou Vibran za nějakých 12 stovek, no nekupto :o))))))

      0 0
    • prodi  

      Všechny levné boty (i od Vietnamců nebo Lidlu) vypadaj pěkně, zezačátku máš v nich dobrej pocit, časem ti povolí, nedrží tvar, rozpadaj se…bohužel

      0 0
      • Vojtas  

        mam uz nekolik let boty z lidlu do haly a nemuzu si stezovat, tak ze to neplati vzdy,u vietnamcu nic nekupuju, vubec nic to nevydrzi

        0 0
      • Volf  

        Tak s tím Lidlem nemáš úplně pravdu. Znám jednoho člověka z vedení v ČR a když se bavíme na toto téma tak tvrdí, že do těchto akcí dává Lidl věci skoro za to za co nakupuje, protože lidi co tam přijdou nakoupí kupu jinejch věcí. Z toho nepotravinovýho jsem sem tam už taky něco koupil a rozhodně si nestěžuju. Jo a taky tam kupuju vína / mino českejch, italskej nebo španělskejch / a taky si nestěžuju.

        0 0
      • pepino  

        Si nejdřív zjistim,ako to je:-) Velký řetězce zadaj firmě objednávku,ta jim naseká velký množství tovaru a hurá s ním na krám.Třeba kdysi v Tescu boty Airwalk za 999,– či kalhoty Quiksilver taktéž.Vietnam je něco jinýho.

        0 0
    • Trojci  

      Fotřík je dneska koupil .. jsou měký jak houba a hodně blbě odvětraný..

      Ale von to chce spíš na takový to plácání se na zahradu a zpátky – takže potud.

      0 0
      • Lister  

        by mě zajímalo, co jsou podle tebe tvrdý boty, ale jestli jezdíš plastovou podřážku vystuženou karbonem a titanem tak to asi chápu :o)))))

        Sice nejsou super tuhý, ale rozhodně nejsou měkký, pokud srovnám z ostatníma turisťákama co jsem měl v ruce, tak rozhodně lepší průměr, dokonce se to i blíží sprotovním spešlům co mám doma. Tož tak.

        0 0
        • prodi  

          Přeju ti, aby ti vydrželi alespoň 1/2 roku :)

          0 0
          • Lister  

            když nevydrží vrátím, s tímhle nemá Lidl potíže, i kdyby vydržely sezonu tak za ta prachy je to až moc.

            0 0
            • gobike  

              Presne tak, dnes mi prodavacka davala kazani, ze kdyby se s botama stala i nejaka hloupa prkotina, tak mam hned priletet…

              0 0
          • gobike  

            Vsak ty se jeste budes divit…

            0 0
            • prodi  

              Veřím že nebudu

              0 0
              • Jogador  

                Ale, tak jim to nekaž:) Třeba se to povede, třeba opravdu, ač kácí stromy, tak tretry maj kvalitní…

                0 0
          • pepino  

            Jezusmárja,když maj v Hypermarketu vedle rohlíku Adidasky za pár stovek,tak myslíš,že se lišej od těch ze speciálku?Blázínku:-)

            0 0
            • dalimil  

              no nevim jak v botech,ale s elektronikou je to běžné,že jsou modely určené pro markety a pro zbytek maloobchodu.Na něčem se ušetří,něco se ošidí…

              0 0
              • Manas  

                Jj, jsou to spis „druhy jakosti“ nebo orezany modely.

                0 0
              • pepino  

                No pro hypermarket asi Harman/Kardon nebude dělat verzi elektroniky,ale oděvy,boty to tak dělaj.

                0 0
              • pepino  

                Resp. u hadrů samozřejmě není kvalita tak důležitá jako u bot,jasný.Já si kdysi koupil mikinu s kapucí No Fear za 2.500,–,kterou mi pak lohli v hospě.Teď jsem koupil némlich to samý bez nápisu(i s dvojitou kapucí) za 250,– v Hypernově.Za těch 2.500,– bych měl bazarovou 50/1.8 na Nikona:-)

                0 0
    • yasmine  

      Shimano must go on, nebo ne? ;-)

      0 0
    • kafac  

      Koukal jsem na ty boty, a za ty prachy si myslim ze to neni spatnej kup.Vnitrek z Coolmaxu… Vcelku bych rekl, ze to jsou opravdu OEM Specialized…

      0 0
    • kolombo  

      A taky už zase inzerují velkou cyklopumpu :-)

      0 0
      • borda  

        už ji mam (asi treti). kdyz ja nikdy neodolam, tahle byla zas o něco vetsi nez to betto pred rokem :-)

        0 0
    • Marky  

      Co furt řešíte. Ty boty jsou turistický a stojej only 800 kč. Na tu cenu je to komfort. Podobný Shimano turistický nejlevnější a vizuálně i užitně horší 1200 kč. Já mám úzkou nohu a na sebe dlouhou 42. Málo který mi sednou, takže potřebuju úzký vzor a tyhle sedí perfektně.

      0 0
      • orca  

        Tady se stále srovnává „nesrovnatelné“ … málokterý výrobek je vždy lepší ve stejném násobku jako jeho násobková cena …

        0 0
    • Honza z H  

      Neodolal jsem a koupil si je na ježdění do práce. Dneska je prubnu. Vzal jsem ty semišky. Měli ještě druhý typ, který byl hladký a asi by se líp umýval, ale do práce budou semišky lepší, tváří se civilněji. Ještě je naimpregnuju a jedu.

      0 0
    • Andrysska  

      U nás už nejsou!!!!! Ach jo, že já všechno propásnu…

      0 0
    • Luka  

      docela jste me navnadili, nahradni verze k tretram by se hodila, jenze ja mam nohu 39/40 :((( takze 41 mi bude fakt velika… aaaach jo

      0 0
      • pepino  

        Jednu 39,druhou 40? :-)

        0 0
        • Luka  

          ha ha ha, vtipnéééé…ne! Nekdy tak, nekdy tak. s botama ja mam kriz… hubeny a dlouhy nohy, to je strasny peklo s nakupovanim.

          To mi pripomina, ze jsem si zamilovala hadry od bushmana…krom toho, ze jsou fakt krasny, pohodlny a bozi materialy, maji jeste jeden klad…mam u nich velikost 34 :DDDD … normalne mam 38, u vietnamcu i 40 :))))

          0 0
          • pepino  

            „hubeny a dlouhy nohy“ to musi bejt teda peklo:-)Co ty s krátkejma tlustejma?:-)

            0 0
          • yoggi  

            mna sa tiez pytal predavac ci mam rovnake nohy :) tak som mu povedal ze mam. vraj sa to pyta len tak preventivne lebo on ma rozdielne nohy.

            0 0
          • Marky  

            S dlouhými, hubenými a úzkými je to fakt peklo. Tak si vem, že já mám 41 až 42 vel nohy. No a dámské vzory dělají většinou do vel 41. když už mají 42, tak jsou široké a je to jak pro starou bábu. A u vitnamců? To mě fakt naštve když mám normálně M až L a u nich bych ppotřebovala XXL. To už jdu raději do lepšího, jak u nás píší luxsekáču.No a když jsou mi kalhoty M na výšku 178 cm, tak jsou vždy krátké. Jenže jak jsem nakonec zjistila, tak civilní oblečení na léto stejně nevyužiji, protože mimo domov jsme pořád na bajku v cyklistickém a v práci ve služebním.

            0 0
    • McBlacky  

      šel bych do nich na zimu vypadaj docela bytelně

      0 0
    • dalimil  

      já myslel,že tam mají dřeváky s pokácených stromů s kufry na podrážce…

      0 0
    • Aiax  

      Ja jsem dneska v Lidlu koupil blatniky – predni i zadni dohromady za 260,– Kc – vypadaj celkem solidne, jako kdyby z oka vypadly temhle: eshop.bikezone­.cz/pictures/ka­talog/3b4.jpg Budu je moct otestovat az o vikendu. Docela by me zajimalo, jestli s nimi nekdo nema nejaky zkusenosti…

      0 0
      • RFK  

        Jojo.. Author je strili za 200K/kus… :) A jsou fakt naprosto stejny a jeste ubude prace s odstranenim loga Author :))) (pro snoby, co nechtej mit authora na bike jine znacky) ..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.