• kubrt

    Ahoj vsichni, nemuzete mi nekdo priblizit, kde najdu v Brne obchod Sirera,

    popripade s jakymi cyklo obchody mate dobre zkusenosti – jde mi hlavne o hadry a sedla (tentokrat). jako nebrnensky bych poprosil take o adresy.

    Diky vsem

    Kubrt

    0 0
    • gomolka  

      Širer je na Vídeňské, musíš jet kolem Carrefouru a souběžne s dálnicí … je to takovej žlutej barák cca 1km za carrefourem.

      0 0
    • mastihuba  

      šírer je na vídeňské ul. za Carefurem z Brna směr Pohořelice (Vídeň). Je nutný sjet z hlavní čtyřproudovky na vedlejší silnici, projet rovně kolem benzinky u Carefuru a zhruba po 300m to je. Mě osobně ten kšeft ale ničím nezaujal.

      0 0
      • kubrt  

        A kterej je v Brne lepsi?

        0 0
        • bikerGT  

          No k těm nejlevnějším patří RK Cyklos (Jiráskova), Pavka (Stejskalova). Nepatří k těm největším s velkým sortimentem, ale vždy co jsem potřeboval, byli schopni zajistit.

          0 0
          • Jester  

            No ja pridam jeste HAPE (Stefanikova), XCR (Spitalka) a jestli chces hadry tak i Hobby Sport (Veveri).

            0 0
            • Ceslo  

              Jeste pridam XCR – Svorada (na Spitalce) a kousek od tam na Krenove je dalsi dobry obchod, bohuzel neznam jmeno. Taky rad chodim do Rocky-bike (ulice kolma na Lidickou za Slovanem).

              0 0
              • Karaya  

                Na Krenove je to VeloHanak – taky dobry, ale osobne jsem nejvic spokojenej v RK Cyklos a v kamennym obchodu BikeZone (Kr.pole – Strelnice)

                0 0
          • Aiax  

            RK cyklos je opravdu dobrej. Jinak pokud nemuzu neco sehnat od Shimana, tak to vetsinou sezenu ve Velu Hanák. V XCR jsem kupoval jen sedlovku od eleven a vse v pohode. U Sirera jsem byl okukovat Meridy a je to doopravdy tam co pisou vyse :-).

            0 0
          • Paja  

            To jsou ted my dva nejnavstevovanejsi ksefty, predevsim RK Cyklos – levny, ochotni borci, sezenou, objednaji, u Pavky se da narazit na prevapive levny veci (naopak jejich servis uz nekolik lidi nedoporucovalo).

            0 0
        • mastihuba  

          je tu ještě nějakej fanda toho kšeftu aby ste mě vysvětlili co je na něm tak dobrýho?

          0 0
    • MartinXC  

      Není to špatný, ale po řadě zkušeností typu „objedu 5–7 osvědčených obchodů a uvidím co mají“ nakupuju radši po netu nebo v Praze

      0 0
    • Steel  

      No jinak ještě jeden celkem fajn bikeshop je bikezone (www.bikeone.cz). Mají dobré ceny, ale taky jak v čem, většinou se to dá.. Je to v podstatě eshop, ale mají kamenný obchod na Purkyňově vedle Technického muzea- konečná 13. Takový nízký dlouhý barák.

      0 0
    • Siddha  

      zdar nevite nahodou nekdo, kde v Brne a blizkem okoli prodavaji Superiory? V Brne je s nima dost divny…

      0 0
      • Lišák  

        Míval je Štroblík v takovým malým krámku na Hybešce (kousek před Václavskou-je to krámek v zatáčce). Už sem tam dlouho nebyl, tak nevím, jestli nezměnil repertoár.

        0 0
      • Máca  

        Např.:Cyklos Brno Vodní 13, BRNO, kontakt. osoba: P.Záděra, tel.: 05/4321 1331, Cyklosport Palackého ul., BRNO, kontakt. osoba: P.Kočař, tel.: 05/492 436 75,

        http://www.superior.cz/prodejci.php

        0 0
        • Lišák  

          V Cyklosu sem včera kupoval špicu do zadního kola, ale Superiorů sem si nějak nevšim. Nejvíc Author, Merida něco od GT, Mongoose. Ale možná sem si nevšim.

          0 0
      • Andrew  

        taky dole na Královopolské kousek nad křižovatkou s Horovou je malej kšeftík a maj je tam vystavený. Nikdy jsem ale nebyl vevnitř

        0 0
        • Jester  

          Jo to je fakt, maj je vzdycky ve vyloze, kdyz jezdim kolem, ale taky jsem vevnitr nikdy nebyl.

          0 0
        • Siddha  

          nevis tel. cislo?

          0 0
          • Andrew  

            nevím. taky bych musel hledat. dokonce mám pocit, že už jsem ho jednou hledal a nebyl jsem úspěšnej ale je to už nějakou dobu takže je to jenom pocit. Dokonce si myslím, že tam mají otevřeno jen do 17. Jednou jsem šel kolem, chtěl nakouknout a smůla. Zavřeno

            0 0
      • Santus  

        Posledni dobou obiham ksefty a vybiram kolo, ale Superiory mam dojem ze jsem nikde nevidel. Minulej rok je prodaval chlapik v cykloprodejne v Turanech. Mel tam sice levnejsi modely, ale rikal ze je mozny objednat a ma je do 2dnu.

        0 0
    • kubrt  

      Diky vsem, nakonec jsem nakoupil u Hanaka :)

      0 0
    • Pa.T2  

      Zdravím, po 6 letech bych rád oživil toto téma a zeptal se místních i těch, kteří ví, kde se tu v Brně dá nakoupit dobré cyklo oblečení, konkrétně teda potřebuji nové tretry. Díky za tipy:)

      0 0
      • jIrI___  

        Největší výběr je asi u Šírera a třeba v Hape zas mívají pěkné výprodejové ceny. A samozřejmě Hanák, ale tam zas treter tuším nějak extra široký výběr zrovna není.

        0 0
      • bagr84  

        Nejvetsi vyber asi Sirer, Cykloworld (? nevim, dlouho sem nebyl), Cyklos vodni, Hobbysport (Veveri), Svorada. Ale spis nez o mnozstvi je to o tom jakou znacku hledas.

        0 0
        • Pa.T2  

          No právě v Cyklowordu už jsem byl a nic moc, celkem mě to zklamalo:( Ohledně značky, teď mám NW, šel bych ale rád do spešlů:)

          0 0
      • alinceb  

        Oblečení a boty jak bylo řečeno v Hobby Sportu na Grohově nebo u Šírera mají docela výběr Spešlů. Záleží, jakou hledáš cenovou relaci. V RK Cyklosu mají nějaké výprodejovky za fajn ceny, ale spíš nižší a starší modely…

        0 0
        • Pa.T2  

          Ty spešly by šly, stavím se tam:) Ohledně ceny – tak kolem 3000. To by se už mělo dat sehnat něco slušnějšího..

          0 0
          • alinceb  

            Jen jestli nemáš auto, tak to bude složitější se tam dostat…šalina tam teď možná nejezdí:( Pokud jo, tak je to 2ka směr Modřice a vystoupíš na Moravanských lánech. Pokud šalina nejezdí, tak se dá ještě busem k Futuru a pak kiláček pěšky…;)

            0 0
            • Pa.T2  

              jn, teď je to samá výluka :/ ale díval jsem se na DPMB a 2 by mít výluku neměla. Při nejhorším se projdu ten kiláček pešky. ten Hobby sport mám tady za rohem, takže pohoda. Zatím dík:)

              0 0
          • Trey  

            Spešl Comp jsem měl vybraný v Helia Sportu za 2550 (oproti běžným 3 litrům). Ale už jsou to tak dva měsíce, takže otázka jestli nějaký ještě budou mít.

            0 0
          • mastihuba  

            to by sis měl pohnout než tam budou jen Meridy :D

            0 0
      • Kubas.1  

        já sem vybíral u šírera a hanáka, oba mají celkem slušnej výběr bot ;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Vyzkoušej si to v kameňáku a objednej na netu. I s poštovným tě to vyjde o pár desetikaček levněji.

        0 0
        • Pa.T2  

          Jj, přesně takhle to chci udělat, pokud to vyjde levněj:)

          0 0
        • Patar  

          Takovým „zákazníkům“ patří nakopat DO ******. Z tohoto důvodu jsem před časem zrušil prodej obuvi. Měly by to udělat všechny kameňáky.

          0 0
          • jIrI___  

            Sleduju, že ty kšeft provozuješ celkem ortodoxním způsobem. Nemontuješ přinesené díly (nechápu) a teď i zrušení prodeje obuvi kvůli „zkoušečům“ (tohle už celkem chápu) :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Praxe nehezká, ale takhle funguje trh a konkurence. Zmenšování sortimentu není to, co naláká zákazníka.

            0 0
            • Patar  

              Takové chování „zákazníka“ je zcela nemorální . Omezení sortimentu lze nahradit rozšířením služeb . Mrtvý kapitál pouze zatěžuje investice a končí to nakonec výprodeji pod nákupními cenami. A toto přece není záměrem zádného obchodníka.

              Z tohoto důvodu dáváme přednost 3– letým bezplatným servisům na nové produkty a to již od roku 1992!Swiss praxe.

              0 0
          • Kubiczech  

            Slyšel jsem, že si teď (ti hajzli) zkouší v obchodech velikosti kol a pak si je koupí přes internet. Navrhuji z tohoto důvodu zrušit i prodej kol.

            (:

            0 0
            • Patar  

              Tento způsob prodeje a nákupu nás absolutně nezajímá. Máme dostatečné množství testovacích kol , zákazníka si poměříme a kolo mu smontujeme proti záloze dle přesné ergonomie a jeho požadavků jak finančních , tak užitkových . Zaspal jsi dobu. Nepotřebujeme k této činnosti výrobně- montážní linky , ani ironii zákaznické obce.

              0 0
              • Kubiczech  

                Já jsem si všiml galerie na stránkách a bylo mi vše jasné. I to, kdo zaspal dobu. Ironická zakaznická obec si jen prostě nemohla pomoci.

                0 0
                • Patar  

                  Srránky jsou staré 6 let , a nemám dúvod v návaznosti na soukromý registr 10 374 zákazníků je v 70 letech mého věku měnit . Toto bude již předmětem konání mých nástupců.

                  0 0
          • Pa.T2  

            Když obchodník prodává neznalým lidem komponenty + práci za přepálenou cenu, to je morální? Nevím, proč bych si měl kupovat u nějakého hujera zboží např. za 3t,– když to na netu seženu kolem/pod 2t. Nemluvím samozřejmě o všech. Ty by jsi si snad koupil např. pračku v elektru, když by jsi ji měl na netu třebas o 10–15% levněj i s dopravou domů? Patříš taky nakopat do ****** :))

            0 0
            • Kubiczech  

              Proč si to zboží u někoho takového vlastně zkoušíš?

              Když je internetový obchod tak levný, tak si zboží objednej, desetkrát vrať a dopiď se k padnoucím tretrám.

              0 0
              • Pa.T2  

                Zkoušel jsem snad u někoho takového něco?! O ničem nevím:) Myslím, že není tak těžké narolovat stránku kousek nahoru a přečíst si, že tretry chci z obchodu a pokud se mi budou zdát předražené, koupím si je na netu.

                0 0
            • Patar  

              Z prodeje kol v kameňácích žádný obchodník nemá šanci zbohatnout Udržení prodeje ve slušných lokalitách je natolik nákladné , že větší část marže požerou tyto náklady. Zbytek pak daňové zátěže. Každý z Vás má možnost si to vyzkoušet . DOBROU NOC!

              0 0
              • Polka  

                A proc ty desitky prodejen v Brne porad funguji? Asi na rozdil od tebe vi jak na to, he?

                0 0
                • mastihuba  

                  fungují? :D to je silný slovo.

                  0 0
                • Patar  

                  Myslíš si , že více jak 10000zákazníků jsem získal pro to , že nevím , jak má prodej a následné služby fungovat?Jen se v současnosti stěhuji do jiných prostor z důvodu trojnásobného vyplavení kanalizačním řadem v tomto roce a s následnou škodou na majetku 236.000,– Kč

                  0 0
                  • Polka  

                    Tak to zabal a stan se zamestnancem. Me nezajima tvy machrovani s poctem zakazniku, stehovani a trojnasobny vyplaveni. Vzhledem k tomu, jak si tady strasne stezujes, tak ses asi uplnej chudak obchodnik, kterej neproda zadny kolo, neoptimalizuje naklady a jen drzkuje na ty, co jdou za konkurenci nebo nedejboze nakoupi v e-shopu. Proto jsem se ptal, kde ti druzi „delaji chybu“, ze jim to docela slape? Kdyby neslapalo, tak by nebyli.

                    0 0
                    • Patar  

                      Ty BLBE ,

                      Myslíš si , že v sedmdesáti letech se potřebuji stát ZAMĚSTNANCEM? Mám slušný důchod v ČR a další rentu ze zahraničí. Já si na nic nestěžuji , firmu provozuji pro zábavu a konkurenci respektuji. Nemám v oboru žádné nepřátele a tak já respektuji je , tak oni respektují zase mne. Jseš ÚPLNĚ MIMO!

                      0 0
                      • Polka  

                        :-D Ty sis tady zacal stezovat, tak prestan mlet picoviny a stezovat si jak maly decko! Resp. vem tasku a mazej do Lidla ;-)

                        0 0
                        • Patar  

                          Takovou firmu NEZNÁM.

                          0 0
                        • mastihuba  

                          jako to co říká pan Pátik nejsou uplně pičoviny. Je to vidět na tom kam kamený prodejny míří. RB centra, spešl centra, sup centra, meridy centra… Cesta těhle malejch soukromníků je skládání kol na zakázku, což pan Pátik umí a byl jeden z prvních kdo to dělal. Prodávat boty nebo jiný věci bez marže nepomuže prakticky nikomu a nedělal bys to ani ty ani já.

                          0 0
                          • Polka  

                            Nevim kdo je p.Patik, napsal tady spoustu mismase, stezoval si jako male decko a nakonec to popira. Z niceho neni patrne, ze neni nepracujici duchodce, naopak to vypadalo, ze maka normalne v cykloksefte. Tot vse, ostatni je v podstate sumak, jde jen o to, jak to tady vsechno pojal a napsal.

                            0 0
            • alinceb  

              Myslim si, že by sis měl někdy popovídat s nějakým obchodníkem o tom, jaké to je bojovat jako majitel „kameňáku“ s cenama e-shopů. Můj strejda má hodně profláklý kšeft s lyžemi. Začínal jako půjčovna s jetými lyžemi z Rakous, pak začal i prodávat a vybral si značku s dobrým poměrem cena/kvalita, kterou prodává. Pak si založil i servis. V současné době eshopů, které obvykle nedrží sklady (a nemají tak skoro žádnou režii) a obchoďáků typu Hervis, které kupují za dampingové ceny, je skoro nemožné se jim cenově přiblížit. Obchodní politiku je pak třeba stavět na individuálním přístupu k zákazníkovi, kvalitním servisu a v neposlední řadě na budování spokojené klientely, která přehlédne lehce vyšší cenu, protože ví, že peníze se jí vrátí na službách…

              PS: Mého strejdu v současné době živí převážně jen velmi kvalitní servis, bez něj by to bylo s podnikem dost špatné. Oblečení už neprodává, protože je to silně prodělečné. A to můžu říct, že jejich přístup k zákazníkům a vůbec celková image obchodu je jedna z nejúžasnějších, které jsem kdy viděl a jejích zákazníci se k nim rádi vracejí…

              0 0
              • Pa.T2  

                Sice žádný obchod nemám, ale dokážu si to představit, jaké to je. A proto vyšší cenu respektuji, a jsem ochoten zboží koupit, ovšem do určité výše. Netuším, za jakou cenu ji obchodník sehnal, ale to mi je jedno.

                Každopádně s Tvým příspěvkem mohu jen souhlasit:)

                0 0
              • Volf  

                Každá obchodní nebo obchodně servisní firma je živa z opakovaných prodejů a nebo následných servisů. Neznám žádnou firmu, která se dlouhodobě orientuje na promiskuitního zákazníka / z hlediska slíděnií po cenách / a přežívá. Trh určuje zákazník a ten rozhodne, zda chce nakupovat naslepo v e shopu a nebo na určité úrovni v kameňáku. Bydlím na malém městě, jsou zde tři cykloshopy, každý z nich se orientuje na jinou klientelu a žijí. Prostě asi je pryč doba horentních zisků díky velkým maržím, ale to má dnes každý z nás, kdo se živí obchodem.

                0 0
      • Pa.T2  

        Tak jsem zajel k Šírerovi. Pěkný obchod, výběr taky. Byl jsem rozhodnutý koupit Specialized Comp, ale v černé barvě neměl mou velikost. Zajel jsem do Cyklosu, a byl jsem nakonec rád, že je u Šírera neměly, protože tu měly slevy na všechny tretry, Specialized Comp slevněný z asi 3190 nebo 3090? netuším.. na 2190! Dobrá práce:)

        0 0
        • jIrI___  

          Jak se ti v Cyklosu líbil přístup prodavačů?

          0 0
          • Pa.T2  

            Ale jo, v poho:) Přišel jsem, prohlídl tretry, pak šel za prodavačem požádat o velikost, zkoušel jsem dvoje, ochota byla. Zaplatil kartou, bylo mi poděkováno a bylo:) Proč se ptáš?:)

            0 0
            • jIrI___  

              Protože Cyklos je (nejen) z mého pohledu v přístupu prodavačů k zákazníkovi jeden z nejhorších shopů v Brně. Ale už jsem tam dlouho nebyl, tak se třeba zlepšili.

              0 0
              • Pa.T2  

                Jako je fakt, že kdybych za prodavačem nepřišel, tak tam jsem asi ještě teď:D Na druhou stranu zase nemám rád obchody, kde stojí prodavač opodál a sleduje, co si vybíráš.

                0 0
    • martinnecas  

      Doporučuji cyklo obchod a e-shop PalaSPORT ve Šlapanicích.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.