• faba

    Nějaké dobré krámy v Brně kde mají větší výběr oblečení na kolo. Klidně hoďte i nějaké typy co a kde koupit. Potřebuju dres, krátké kalhoty a nějakou bundu na léto. Dík

    0 0
    • rock  

      S výběrem oblečení začínám obvykle v Hobby sportu na Veveří a potom jdu k Šírerovi …

      0 0
    • juli  

      Pasaz na Orli, prizemi, ci spise suteren vlevo. Vozim nektere soucasti obleceni od nich a celke spoko, jak s kvalitou tak s cenou

      0 0
      • Volf  

        Vzorková prodejna ATEX. Dokonce jsou schopni ti i něco upravit tak aby to sedělo přesně podle tebe.

        0 0
    • VTA  

      Na Gorkého je BAZAR U LYŽAŘE. Prodávaj tam v malým krámku hadry dovežený snad ze Švýcarska. Myslel jsem, že je to secondhand, ale jsou to hadry nový. Ceny dobrý – koupil jsem bikovej dres od Giordany za 500 Kč, a mladá zateplenej dlouhej dres Adidas za 900 kč.Prodávaj značky: GIESEGGI, Adidas – asi nejvíc, Giordana. K mání jsou kra?asy, dresy, větrovky. Pak v pár kusech nějaký doplňky jako návleky na tretry, ponožky a rukavice.A co mě dorazilo – den předtím, než jsem se tam šel kouknout, jsem si koupil brýle od UVEXU za litr a tam jsem objevil BRIKA za 400 kč kus. Jestli tam někdo zajdete, dejte vědět, jestli je tam zase něco zajímavýho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.