Polar S710i - ukládání dat na cestách

16 nepřečtených
  • DyEm

    máte někdo vyzkoušeno ukládání do nějakýho PDA na cestách? Jde to, nebo je IR nekompatibilní? Tahat notebook nechci/nemůžu

    0 0
    • DyEm  

      nikdo?

      0 0
    • lubos  

      A mas ten soft na tom PDA ?

      0 0
      • DyEm  

        Bych se neptal :) . Strukturu toho PC souboru znám, spíš se jedná o to, zda to jsem po IR do nějakýho PDA … schopnej vůbec načíst nějakým univerzálním SW pro čtení z IR zařízení

        0 0
        • lubos  

          Pockej .. ale kdyz mas soft na Polar, tak ti to snad pujde, ne ? :) A co google&others .. hledals neco ?

          0 0
          • DyEm  

            SW mám pro PC. Co jsem našel na netu, tak funguje pouze na některých zařízení. Můj dotaz směřoval pouze uložit data z hodinek do něčeho (rozbor a prohlížení klidně později. Při mém pokusu PDA s IR přenosem byl výsledek 0. Prostě se nic nepřeneslo, nezaznamenalo

            0 0
            • Lada1  

              Jo, tak. No ale bez SW to nejde ! Si myslis, ze zapnes Polar do CONNECT modu a das prijem na PDA a ze se ti neco prenese? Ne, ne !-- potrebujes SW (od Polaru), ktery inicializuje prenos dat. Zkus se zeptat Polaru jestli nedelaji specialni SW pro tvuj typ PDA. tedka maji novy typ 7×x pro pripojeni na mobil.

              0 0
            • lubos  

              No, musis na to mit soft. Ale nemusi byt nutne ten od Polaru. Proste neco, co umi cist ten prenos. Treba HAC4, neni problem, obycejny seriovy prenos. Infra by melo jit obdobne. Ale znamenalo by to (pokud na to soft nenajdes) si neco takovyho zbastlit v Ccku, otestovat na PCcku, a kompilatorem prekompilovat na prislusne PDA.

              0 0
    • Bea  

      Nevim jestli ti to k necemu bude, ale mrkni na link:http://mitglied.lycos.de/…/tourviewer/

      0 0
    • Bea  

      A jeste dalsi http://www.mysporttraining.com/mst_polar.htm stoji 9 dolaru, coz neni tak moc:)

      0 0
    • capo  

      Oživuji téma.

      Jedu na 14 dní pryč, notebook se mi tahat nechce. Bohužel můj model S720i není kompatibilní s Polar MobileLink, takže připojení k např Nokia 5140i padá.

      Nerozchodil jste to někdo s PDA? Nebo něčím podobným?

      0 0
      • capo  

        No koukám, že VidaOne Polar se stále vyvíjí, takže seženu PDA a vyzkouším ho. Je to pro mě rozhodně jednodušší varianta než někde shánět 5140i a ještě s někým měnit sporttester :)

        Dám pak vědět.

        0 0
        • capo  

          Tak jsem používal tento sw na cestách, a úplná paráda. Do PDA ihned stahuje data, a dokáže ukázat všechny informace – jak v techtové tak i grafické podobě. Fakt mě to příjemně překvapilo.

          Teď bych jen potřeboval zjistit, jak to dokážu z toho jejich HRB formátu dostat do ProTraineru… ;)

          0 0
          • capo  

            Je to tady takovej můj monolog, ale třeba se to někdy někomu bude hodit :)

            HRB formát používaný tím MySportTraining není textovej, takže sami to do HRM nepřevedete.

            Nainstaloval jsem si na PC VidaOne Diet & Fitness 3

            for Windows 7, Vista & XP (http://www.vidaone.com/vodf_win.htm), sesynchronizoval PDA normálně přes ActiveSync a tím se mi do toho softíku dostaly všechny záznamy dříve stažené ze sporttesteru. Tohle ale není nutné, důležité je ty soubory z PDA zkopírovat někam na PC.

            Následně jsem v něm dal Fitness → Convert HRB Files, označil jsem všechny potřebné HRB soubory, zkopírované z PDA, vybral nějakou výstupní složku a vznikl mi ke každému HRB jeden HRM. No a ty jsem pak ručně jeden po druhém importoval do ProTraineru.

            Není to jednokroková záležitost, nicméně jsem rád, že jsem o žádná data takto nepřišel :).

            0 0
            • mars  

              Vďaka za užitočné info – tiež sa mi nechce vždy so sebou ťahať notebook :).

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.