• BoB

Nainstaloval jsem nové bovdeny – takové pěkné, opletené – a po týdnu ježdění jsem objevil, že ten od přední brzdy mi brutrálně sedřel lak na hlavové trubce a na korunce vidlice. Předchozí to nedělal – aspoň myslím. Nevíte co s tím? Podotýkám že se jedná o volně se klimbající bovden k přední brzdě, čili asi moc nepomůžou nějaké návleky a tak

• Misc  

Nalep si na ram nalepku-delaji se primo na mista kde se bovdeny stykaj s ramem.Ja jsem to dokonce na GTcko dostal uz nalepeny.

• Daf  

Ja si nedovedu dost dobre predstavit jak muze bowden od predni brzdy podrit hlavovou trubku. To to musis mit nejak podivne vedeny ne? Jinak nalepky EXU by asi pomohly.

• sharkcom  

Já jsem si koupil v kancelářských potřebách takovou silnou izolační pásku s plastu a z tý jsem si vystřihl takový ovály a dal je pod bovden. Za rok nejeví známky odření a je to za pár kaček. Buď v barvě rámu, nebo průhlednou. PS: nechtělo se mi dávat cca 200kč za originál, když je to vlastně totéž.

• preacher  

Jasně. Použil jsem elektrikářskou izolační pásku – 2 vrstvy a je v poho… ( Kč 7,60,– )

• zwwak  

Já použil reflexní nálepky EXU. Plní to rovnou dvě funkce ( ochrana + odrazka ).

• nemo  

Měl jsem podobný problém a zkusil jsem takové ty samolepky na provizorní opravu duší, stojí to pár halířů a od té doby je pokoj

• bikemanx  

Čus měl jsem stejný problém a koupil jsem si samolepky od BBB za 150 kč (asi). A je tam: 2× oválek (cca 5 cm) 4× malý kolečko (cca průměr 2cm) a jeden velký pod řetěz na rám… ten je teda na h***o, ale na ty bovdeny to bohatě stačí.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.