• pivař

    Tak jsem zpozoroval, že z televize zmizel i tradiční cyklokros. Momentálně jsem natolik na…, že reálně uvažuju o odhlášení televize. Pan Černý ukazuje, jak protěžuje ostatní sporty a nedává jenom fotbal a hokej. Třeba teďka aktuálně zařadí švédské hry, když ušetřil za cyklokros.

    0 0
    • Peslezedir  

      Mě to raky perfektně nasralo,kažý rok jsem se těšil na MS.A ted vyškrtnou i cyklokros.Se švédskýma hrama jsem to moc nepochopil,myslel jsem, že jejich sledovanost je malá a proto je vyškrtli.Cyklo­krosové MS bylo tradicí a ted tohle fuck you......

      0 0
      • pivař  

        Jo, přesně tak. Jejich sledovanost je malá, a proto je zařadili zase zpátky.

        0 0
    • cubas  

      jo, poprvy po dvaceti letech nebyl primej prenos. A pritom v juniroskych kategoriich takovy uspechy …

      0 0
    • preacher  

      A hlavně že dávali skikros, nebo jak se ta hrůza jmenovala. No pan Černý má jiné priority…škoda.

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja nevim, co zrovna proti skicrossu (nema se to jmenovat skiercross) mas, ale je pravda, ze to bylo dost nezazivne sestrihany. A to, ze se na ty samy draze pak jela exhibice na bikach CT samozrejme uplne opomnela.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No na tu exibici jsem se tesil, ale nastesti jsem to propasl. Taky nechapu proc se tady tomu rika skicross. Jestli se jim pri tom nejak krizej lyze nebo co?

          0 0
        • goofy  

          Na skicross sem se taky teshil, a nakonec sem to proshvihnul, ale jak to tu tak ctu, tak sem zase o nic neprishel…

          0 0
          • Radek Broz  

            Tak tos prosvihl jen o 2 roky;-)

            0 0
            • goofy  

              Sakra :o) A nemel byt pred nedavnem v TV taky Skicross? Se mi zdalo ze sem neco slyshel… Se mi zdalo ze Cerny uz tam je celkem dlouho… :o)

              0 0
              • rasto  

                doufam, ze to (konecne!!) bude vyreseno SportCT nebo jak se to bude jmenovat.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Moc ocekavani bych do toho radsi nevkladal… Proste bude fotbal z kdejaky 5. ligy nekde na louce + rozhovory se zaslouzilimy mistry sportu.

                  0 0
                  • blue  

                    jo, zrovna sem dneska cetl v takovejch tech novejch prazskejch oranzovejch novinach na strance venovany digitalni televizi, ze „…CT 4 Sport zacne vysilat 9. unora… a krome olympiady v Turine se bude venovat i okrajovym sportum jako je volejbal a golf…“

                    uz se tesim :-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      JJ, misto neustalyho fotbalu bude obcas i volejbal. Super, mame se na co tesit.

                      0 0
                      • Meesha  

                        a do toho este naserou kulecnik jako na Eurosportu a bude hotovo…

                        Z kulecniku fakt rostu. TO je jak sachy…

                        0 0
                        • blue  

                          kulecnik je nahodou dobrej, stokrat radsi bych koukal na nej, nez na ceskej fotbal

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            Naprostej souhlas. Driv jsem hral docela dost, ted uz jen fakt vyjimecne, tak mozna proto, ale klidne se podivam, co dokazou predvest profici. Fotbal je absolutne o nicem (navic je to zaplaceny divadylko)

                            0 0
                            • Dumbo  

                              je nieco uplne ine pozerat sa na gulecnik v telke a hrat ho niekde v krcme a chlastat pritom pivo… :) v telke je to veeelka nuda… na eurosporte ma tesi hlavne obcasny FMX ci SMX, X-Games, K-1, Yoz mag… ostatne je pruda… :(

                              0 0
                              • djano  

                                No neviem, to si mal vcera pozerat zaver biatlonu (alebo posledne skoky turnaja 4 mostikov).

                                0 0
                        • Vojtas  

                          nene, na Eurosportu jsou tedka v mode sipky ;)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            …a poker.

                            0 0
                            • Vojtas  

                              tak ten sem tam teda nezaznamenal

                              0 0
                            • rarášek1  

                              jen by mne zajímalo, co to mají za peníze. Docela pěkný balíky.......

                              0 0
                            • JSt  

                              to davaji na dsf nebo uz i na eurosportu?

                              0 0
                              • rarášek1  

                                Na dsf hrají fusbal. Ale eurosportu bych nekřivdil. Když nic, tak aspoň dávají silniční cyklistiku. Sem tam vloží i 20" a extremní DH.

                                0 0
                                • Radek Broz  

                                  Tak DH uz jsem tam nevidel hodne dlouho. Driva davali sestrihy vsech disciplin SP. Ted tam docela casto je alespon FMX a obcas jsou zajimavy veci v YOZ.

                                  0 0
                                  • Vojtas  

                                    YOZ tam obcas neco je, ale taky kde davaj kola je ten program s „pohadkama“ JETIX ;) tam vecer davaj vetsinou naky BMX

                                    0 0
                                    • Manas  

                                      Jo to je ESPN. Pokud si to clovek zaplati tak davaj vice nez dobre veci. Nicmene to taky hodne opakuji. Gravity Games 2004 sem videl snad 50krat.

                                      0 0
                                      • Vojtas  

                                        to jo no, toho opakovani je skoda, ale Gravity Games taky obcas davaj na AXN

                                        0 0
                                      • Radek Broz  

                                        U nas to bezi jako background na jedny pochybny diskotece, kam obcas ozraly zaskocime delat bordel se stokladou a i tak uz jsem nektery ty porady videl nekolikrat.

                                        0 0
                              • Radek Broz  

                                Normalne na Eurosportu. Sedej tam tipci s ksiltama a brejlema, mastej karty a tobe se ukazujou na grafice…

                                0 0
                      • enjoy  

                        volejbal rikas?super!:-).uz se tesim az uvidim svoji pritelkyni v televizi:-)

                        0 0
                • Vojtas  

                  jj, jednou sem na ct v dobrym ranu s nekym videl rozhovor a rikal ze nako v unoru by to melo bejt, tak doufam ze to bude dobry, protoze tedka to je des a hruza ten sport v tv :(

                  0 0
                  • Vrci  

                    Já ten rozhovor slyšel taky a důraz kladl na české soutěže, které nemají prostor. Jmenoval: futsal, florbal a ještě jeden malej sport, kterej si nevybavuju.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Takze zase zadnej sport, jen nejaky blby hry.

                      0 0
                      • Vrci  

                        Za sport, kterej se provozuje bohužel v zahraničí (cyklistika, lyže, atletika,) je třeba platit. Na hraní si s míčem na nějakým českým plácku stačí jeden přenosovej vůz a pár kamer na stativu.

                        0 0
                        • blue  

                          no jestli si myslis, ze si jen tak prijedes na prvoligovej zapas s prenosovym vozem a pustis to do televize, tak se pletes

                          0 0
                          • Vrci  

                            To si nemyslim Ale když srovnáš náklady na pořízení záznamu nebo přímýho přenosu z fotbalu nebo hokeje s přenosem z běhu na lyžích, XC, CX, maratonu (pěšky nebo na kole) nebo Závodu míru, tak se pohybuješ v řádově jiných číslech. To nesrovnávám reportážní záznamy z tělocvičen (těch bude asi ČT4 plná) s právama na PP TdF.

                            0 0
                            • grafik  

                              klidne muzou usetrit na zhovadilostech jako s jakubem na rybach, udelam cokoliv, kinobox, rybicky a muzou klidne tocit ‚nase‘ venkovni sporty…

                              0 0
                • rarášek1  

                  Pokud to bude jako galaxie sport, tak potěš Pán Bůh. Vidět všechno 20× nemusím. I když africká házená mne docela bere :-)))))

                  0 0
    • czertd  

      Já myslím, že nejenom televize, ale i všechna ostatní média opomíjejí cyklistiku jako takovou. Napsal jsem panu Černému již v létě při Tour de France, že by se našemu masově nejrozšířenějším sporu mělo věnovat více času a ne jen v té době běžící seriál s udýchaným Marinem Dejdarem pro mamky a ta?ky co si jednou vyjedou na treku na vejlet. Je to ale asi o tom že Jára Jágrů už obskočil plno modelek a tak. (viz. minulý celý týden v novinách bylo i jak se jardík uprdnul a měl u toho fotku přes celou stránku, fotbalisti nic nedělaj a trénujou v teplejch krajích za peníze od sponzorů, které pravidelně televize zabírá 365 dní v roce) No nic zase bych se akorát zlobil. Nebudu zapínat bednu a radši pudu jezdit.

      0 0
      • ota  

        zato ale máš podrobný zdravotní stav všech fotbalistů a hokejistů na začátku BBS.malíčky,pal­ce,lokty,kole­na,achilovky,že­bra…prostě,že už se to teda celkem hojí a příští kvartál už teda nastoupí.k tomu se vyjadřuje trio trenér,manažer,a trenér repre.následují prostřihy od masážních stolů a cvakot Playstationů z pokojů při tréninkovém kempu.občas probleskne zpráva ,co se čirou náhodou podařilo uklohnit sportovcově manekýně v kuchyni a máš to komplet. Pochybná vítězství bikerova veřejnost zajímat nemůžou.

        0 0
    • Gorbys  

      Alespoň se podívam na reportáž z MS ve st 4.2. 19:40 na ČT2.

      0 0
    • Meesha  

      Je to celkově nahovno. I na eurosportu davaj sice Tour, Giro a Vueltu, to je sice fajn, ale z XC,4X,DH davali hodinovej sestřih z Lugana (bez 4X) a jinak taky nic… O ceskejch televizich vubec nemluvim. Tam davaj samy sracky. Bud prirodpisny hovadiny,hokej nebo Telenovely…

      0 0
    • ravo  

      Proč chceš odhlašovat Tv, když nám soudružka Dostálová z ODS chce prosadit, že za ni budeš platit, i když ji nebudeš mít?!

      0 0
      • Luka  

        Soudruzku XY z ODS by meli kopnout do píp, protoze chvilema mi pripada tenhle stat postavenej na hlavu. Nejen ze platis poplatky, ktery jdou do kapsicky verejnopravni televizi, ktera si dovoluje strcit reklamu kamkoli se ji vejde, ale jeste inkasovat od kazdyho, tak to uz fakt nemam slov!

        0 0
    • blue  

      majitele satelitu a kabelovek by mohlo zajimat tohle (pripadne to grabnout :-))

      Look for Darren’s episode of Stunt Junkies to appear February 1, 2006 at 10:00PM on the Discovery Channel (discoverychan­nel.com).

      http://nsmb.com/…aw_01_06.php

      0 0
    • Kol.ista  

      Ja satelit ma a muzu rict, ze nejlepsi kanal je extreme sports (na UPC ho mam na 44ce). Davaj tam vpodstate vsecko. BMX, DH, 4X atd. Cumim na to skoro furt :-)

      0 0
      • enjoy  

        na 43ce:-).sice je pro me docela tezky dopatrat se kdy bude treba v drop in biking,ale dobry.

        0 0
        • Manas  

          Me trochu vadilo ze po jiste dobe se to vsechno opakuje. Nicmene ted jsem neporidil kabelovku, jen internet a ted nad tim premyslim :-)

          0 0
          • enjoy  

            ze se to opakuje neni az tak zly,me spis vadi ta neaktualnost.kdyz davaji historie kamikaze tak je to jina,ale kdyz dokola davaj dily nekolik let zpatky,tak je to trosku slaby.. ale zrovna dneska vecer davali neco novyho,stihnul jsem jenom konec,ucili tam lidi table top:-).no,pro me taky hodne prospesny:-))

            0 0
    • koscj  

      Skus viac jazdit a menej cumiet do bedne a uvidis, ze ta to pretane stvat… :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Co nadelas… S Cernym sla redakce sportu o peknych par kroku zpet:o( Nedavno ho celkem sjeli novinari, kdyz nedal skoky na lyzich na ukor nejakyho fotbalu mezi veteranama Sparty a Slavie:o) To uz i fotbalovi fanousci uznavali, ze je to moc.

      0 0
    • grafik  

      My s tim stejne nic neudelame. Nejvic me stvou zive prenosy z hazene, volejbalu, kosikove – jak se na to nekdo muze divat – chapu ze cyklistika je relativne mene divacky atraktivnejsi, ale vysilat zapasy z nasi ‚pralesni ligy‘ (hazenkari prominou :) tak to je fakt silny kafe … Doufam, ze se to zlepsi az ct prejde na digitalni vysilani. Uz ted by pry mela spusti novy sportovni kanal … tak uvidime.

      0 0
    • Pebe  

      Loni přes léto běželo docela dost sestřihů ze všech podniků SP v XC, 4× a DH na Galaxii Sport. Bylo vždycky cca 20 minut, každá disciplína zvlášť.

      0 0
      • Dumbo  

        jj,,, na Galaxii davali seriu UCI MountainBike WC sledoval som kazdy diel… ci uz DH, 4×, alebo XC…

        0 0
    • tjuren  

      Mě by spíš zajímalo jestli někdo neví jaká je sledovanost třeba takovýho cyklokrosu? Myslím, že je to asi dost chudý, takže bych v tomto nebyl tak bikově sobeckej.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Teda, abych rekl pravdu, tak se i na ten cyklokros kouknu..... radsi nez na Horsta Fuchse :)

        0 0
        • cabbage  

          a to uz je u tebe co rict:o)

          0 0
        • Radek Broz  

          Ja predevcirem videl kousek ve zpravach (po asi 5 hod s bikem venku, kdy jsem si myslel, ze uz fakt nekde umrznu a hosrka sluzba me najde na jare) a cumel jsem s otevrenou pusou, jak jezdej s nahejma kolenama. Fakt hardcore sport :o)

          0 0
          • tjuren  

            No to uz mame tri lidi co by se na to radi koukli, jeste asi 100 000× tolik a mohlo by to byt jakz takz marketingove zajimavy.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja se na to divam, abych demonstroval, ze ma cenu vysilat porady s cyklistickou tematikou. To jeste neznamena, ze se mi libi zrovna cyklokros :)

              0 0
              • Manas  

                Ja se taky divam jen proto abych zkouknul co urcite nikdy nechci jezdit, kdyz vidim jak se na tom klepou a pobihaj. Nicmene je za to trochu i obdivuju :-)

                0 0
          • Smazaný účet  

            s nahejma a eště voholenejma… sem taky nechápal… :o)

            0 0
      • Meesha  

        www.cyklokros.cz: Přímý televizní přenos sledovalo cca 212 500 diváků (rating 2,6%), což představovalo každých 10 diváků ze sta u obrazovek (share 10,53 %).

        0 0
        • tjuren  

          Dik, to me docela prekvapilo. V tom pripade uz stoji za to s tim neco delat. Ted jeste co, ze?

          0 0
          • Smazaný účet  

            nasadit jim tlustý pláště! navrhuju DH závody oficielně prezentovat jako cyklokros, odborníci z čt to nepoznaj. a budou přímý přenosy! :o))

            0 0
    • pos3k  

      ted nevim jestli to dat do prispevku o to vas nemuzu ochudit :-)

      //Na druhé straně existují sporty, které v současné době nemůžeme do ČT dostat a určitě by si to zasloužily. Jaké? František Lambert: Je jich mnoho , ale mám jeden dost specifický příklad. Hasičské sporty. Hasiči mají v České republice 350 tisíc aktivních členů, od dětí po dospělé. Který menšinový sport má tak velkou základnu, aniž by se objevoval v televizi? A jsou tu další menšinové sporty. Čili sportovním kanálem zhodnotíme už jednou nakoupená práva a budeme motivovat diváky, aby dříve či později přešli na digitální příjem televize //

      takze strikacku do rukou misto riditek a hasit nejen zizen v hospe :-)

      vycuc z http://www.digizone.cz/…v-roce-2007/

      0 0
      • pegal  

        tento sport ja taky provozuju .. ale tam vubec nejde o to vyhrat, ale...... teda aspon v mojim pripade .. :)

        0 0
        • pos3k  

          ja uz clenem dobrovolnych nejsem, vyrostl jsem z toho, resp z uniformy :-))

          0 0
      • Smazaný účet  

        tak to je úlet… :o))) už vidim k tomu ty odborný sportovní komentáře… Záruba v extázi řve „STŘÍÍÍÍKÁÁÁÁ­ÁÁ!!!!“… to budou perly…

        0 0
    • Eila  

      jo a co je dobry, vite proc se ty sileny prenosy z x-te ligy cehosi davaji na dvojce? protoze je to mensinovy porad:-D to si nevymyslim to opravdu rekli:-)

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.