• Thomas

    Tuhle vidly mam na kole už necelé 4 roky. Má za sebou několik marathonu. Zajímalo by mě jaky kdo sní mate zkušenosti. Já jí beru jako nezničitelnou. Vždy když uvažuji o nové říkám si proč?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kvuli funkci? hmotnosti? frajerine? udelat si radost? utratit penize? dat ji tchyni? pro svoje zdravi a pohodli? vetsi zdvih? jistejsi vedeni kola? rychlejsi jizdu? lepsi spomaleni? bezpecnejsi jizdu?..... duvod se vzdycky najde :)

      0 0
    • lubos  

      Pujci ji Padlistovi, pak se uvidi :)

      0 0
      • Thomas  

        Proč myslíš? Aekl bych že rozseklý loket, naštíplá žebrá, dva prasklé rámy (za tři roky), 1× ohnutý atd. A vydlic stále stejná !!!:-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Ono to vypada jako ohromna legrace. Ale jak ja bych chtel mit vidlici se kterou bych byl spokojeny treba cely rok.

        0 0
    • Pekáček  

      Snad máme na mysli stejnou vidli, brácha jí při každé jízdě v mokru zadřel. Modrá RST Gamma.

      0 0
      • Thomas  

        Červená. Ale to asi nebude barvou. Jezdím celoročně takže se nevyhnu žádnému počasí, a zatím nic. A že jsem pár součástek už odrovnal.

        0 0
    • TinkTink  

      No…tadle vidle na bikrosce v Hranicich vydrzela tak, ze se dala pouzit – 1 HODINU :o)))…todle neni vidle…todle je atrapa…s jinyma XC vidlema se tam da zalitat naprosto v pohode…treba Bombr MXC…nekolik hodin a nic…ale uznavam, ze pro nekoho ma sve opodstatneni – ale jsou tu uz i lepsi RSTcka…takze proc si kazit naladu necim takovym…ze jo :)…

      Kolik na ni mas najety?

      0 0
      • Thomas  

        18000 km

        0 0
        • TinkTink  

          Mas nekde foto? :o))))))))))))

          0 0
          • Thomas  

            Koukám že nevěříš? :). Ale věř! :-).

            0 0
            • TinkTink  

              Fakt neverim.

              0 0
              • Thomas  

                Koupil jsem ji v roce 2000 na Spiritu od Authora. Kecal bych, kdybych říkal že neuvažuji o nový vidlici (nejraději něco od RS asi PILOTA), ale mám obavy aby vydržela.

                0 0
                • kovar  

                  smarja, proc zrovna Pilot?

                  0 0
                  • Thomas  

                    Tak nějak se rozkoukávám a porovnávám. Máš oní nějaké špatné refernce rád se poučím a budu vděčen za každou radu. Vážim 82kg a mám raději tvrdší vidly (Tohle Gammyčka splňuje 100%) a hlavně nějakou z minimalní údržbou.

                    0 0
                    • kovar  

                      zkusenosti nemam, se jen ptam. Neco jsem zaslechl (zde i jinde), ale je to jen jedna pani povidala, takze nechci sirit famy, i kdyz ktere ale nejspis budou pravdive. Nema Pilot dokonce vazelinove mazani ?

                      0 0
                      • Thomas  

                        To jsem ještě nezkoumal. Spíš pokukuji a připravuji na to mojí drahou polovičku:-). Ale co jsem slzšel tak Suntoura NE!, Manizou Axel prý je dost měký. RST vozím a rád bych zkusil něco „lepšího“. RS se mi zdá taková klasika. Co vozíš ty?

                        0 0
    • vinca  

      mam ji taky, byla na author traction 2000, najeto asi tak stejne jako ty, jednou za rok ji vzdycky celou rozeberu a vycistim, jinak zadna udrzba, Ale hned na zacatku jsem si v ni nechal vymenit polytany, a dat tvrdsi pruziny, a otocenim podlozek na dne zvetsil zdvih. Myslel jsem, ze vydrzi tak rok , ale budu ji menit az ted s novym ramem . Vona pak doslouzi na singlespeedu.

      0 0
    • gucan  

      ja mam 381-EL uz asi 4 roky a drzi porad stejne, vakl skoro zadny. Jediny problem je v absenci tlumeni. Jezdim trial, skacu, lehci sjezdy apod. Akorat, ze jsem v zime zlomil podkovu, takze ji trochu setrim. Treba pri trialu to vubec nevadi, protoze kdyz zablokuju predni brzku, tak celisti plni funkci podkovy … ale rychle sjezdy uz nejsou tak rychle jak byvaly :-((

      0 0
      • TinkTink  

        Nejses ty sebevrah?

        0 0
      • McBlacky  

        gucane – nehro? to, tohle je fakt už moc. Tvoje definice skoků, sjezdů a trialu bude asi trochu jinde

        0 0
        • goofy  

          Jak se podivash na jejich stranky, tak asi fakt skacou… Z toho pak vyplyva verze 1. od TinkTinka – je sebevrah

          0 0
        • gucan  

          to skakani jsem hodne omezil, ted uz skacu jenom male jumpiky … spis se zameruju na trial a setrim na novou vidlici, asi to bude zase nejaka levna … inu, my chudi studentici si vybirat mezi Dirt Jumpery a Shiverama nemuzeme :-) … ale myslim, ze s pevnosti je na tom i s tou ulomenou podkovou relativne dobre, nemyslim si ze bych nejak zvlast riskoval. Samozrejme se musim hoooodne hlidat. A nosim prilbu, pro jistotu.

          0 0
    • boulder  

      Já měl RST Zetu 4roky taky úplně bez údržby. Teď mám Scareba a je to jiný svezení ale na údržbu určitě náročnější. U zety jsem nepotřeboval lockout

      0 0
      • Thomas  

        Zeptám se asi blbě:-). Ale co obnáší údržba téhle vidle? Celkem my padla do oka.

        0 0
        • boulder  

          záleží kterou myslíš, s RST jsem fakt nedělal nic, u Skareba už jsem 2× měnil olej

          0 0
          • Thomas  

            SKAREBA. Výměnu děláš sám nebo jí dáváš do servizu?

            0 0
    • PietroUL  

      Když jsem v roce 2000 kupoval kolo s RST 381EL, prodavač mi nabízel za příplatek 1000 RST Gammu, že prej to je hotová závodní vidle. Bejt tebou, tak se jí nezbavuju ;)

      0 0
      • Thomas  

        Díky:-). Utvrdil jsi mě v tom ,že jí dojezdím do jejího konce.

        0 0
      • boulder  

        já zná 2 lidi, co jí měli a oba byli neštastný. Jedna neustále tuhla a druhá byla jak žvejkačka

        0 0
        • Thomas  

          Třeba mám štěstí a chytl jsem nějakou povedenou :-).

          0 0
          • PietroUL  

            S tou 381 jsem jezdil 2 roky a vyměnil jsem jí, až když se vakl zvětšil nad pro mě únosnou mez. Jinak jsem s ní byl spokojenej, ale tak je to se všim. Dokud člověk nepozná něco lepšího, neví o co přichází a nic mu nechybí. Teď mám MX Comp a nedovedu si představit, že bych se měl vracet k RST, i když to pro mě jeden čas byla supr vidle.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.