Vidle: jakou, kolik km, kolik let, styl jízdy.

49 nepřečtených
  • Thomas

    RST gamma EL 19 000 km 5 sezona střední terén, marathony

    0 0
    • pitelboy  

      2002 – MARZOCCHi XC 700 – 4500km 2003 – PSYLO SL 2001 – 5000km 2004 – JUDDY SL 2001 – 150km
      pote srSUNTOUR sf-xc-pro-e-ta – 1000km,
      ted psylo sl 2001 – 1800km momentalne cekam na dodani BLACKa od MANITOU …

      0 0
    • pitelboy  

      2002 – MARZOCCHi XC 700 – 50mm – 4500km 2003 – PSYLO SL 2001 – 80–125mm – 5000km 2004 – JUDDY SL 2001 – 80mm – 150km pote srSUNTOUR sf-xc-pro-e-ta – 120mm – 1000km, ted psylo sl 2001 – 80–125mm – 1800km momentalne cekam na dodani BLACKa od MANITOU 120mm …

      0 0
      • McBlacky  

        kde na to bereš prachy chlape :-)

        0 0
        • pitelboy  

          Prodam, koupim, prodám koupim, prodám, koupim No a taky chodim makat na brigády, hlavně přes zimu. Já sem takovej BIKE-FANATIK. Skoro všechno narvu do kola…To už je spíš nemoc než fanatismus…

          0 0
          •  

            hehe, vym ze to sem moc nepatri, ale dobry stránky :) vřele doporučuju všem :)

            0 0
          • Pekáček  

            Hele, Pytelboji, tak si říkám kolik ti asi je že uživíš kolo a sebe brigádama, soudě podle tvých WWW stránek máš docela zastydlou pubertu a živí tě tatínek. Vymačkni si uhra a běž spát.

            0 0
            •  

              myslim že je mu 17, a na ivelo.cz dělá pěknej bordel

              0 0
            • pitelboy  

              tak ten nick je pitelboy. a ten web sem nedal ja, ale dal sem si ho tam abych sral takovi jako ses ty…

              0 0
              • Pekáček  

                Bez komentáře. Jestli považuješ za vtipný dát si jako WWW stránky něco co dělá stopadesát oken, tak sis spletl fórum.

                0 0
                • enjoy  

                  to ses takovej suchar proboha??

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Dobrý (bike) fórum a blbý fóry mi nejdou dohromady. Asi už jsem starej raquáč. Příště si tam dejte někdo web s virem a? je ještě větší prdel a suchaři sou ********.

                    0 0
                    • enjoy  

                      delas z toho vic nez to je,nechapu.

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Prostě mě vytočil, to je všechno. Tys ses na to nestačil chytit, viď? Myslím, že kliknutím na nick se máš dozvědět něco o uživateli a ne tohle. Tahle debata sem ale nepatří.

                        0 0
                        • pitelboy  

                          nesud lidi kdyz o nich nic nevys. Ja kdyz sem videl tvuj nick, tak sem si rek to je nakej teplous. Taky te kuli tomu neprudim. jo a proti gejum nic nemam.

                          Casto tady ctu nazory kery se mi nelibi a taky ty lidi neprudim…kazdej sme jinej…

                          0 0
                          • Pekáček  

                            To je bez komentáře.

                            0 0
                            • TinkTink  

                              NJN…co nadelas…je mladej…nech ho zit…radsi…nez zasirat todle forum…ze jo…at mu bajka plati kdo chce, ale na todle vydelas strizlive po brigadach tak za rok…vem to tak, ze tam nema nic extra drahyho…ze jo…vsechno je tak stredni trida…

                              Jinak – ja sem tez par vidlic jezdil, ale uz me nebavi to vypisovat…

                              0 0
                            • pitelboy  

                              to nemá cenu. todle nikam nevede…

                              0 0
                        • enjoy  

                          kdybych nestacil tak tu nic nepisu.nektery lidi holt vytoci kazda blbost.

                          0 0
                          • Pekáček  

                            Třeba že tě někdo považuje za teplouše. Na blbouny dělající blbosti narazíš všude. A jsem cholerik, no a co?

                            0 0
      • děda vševěda  

        manitou bych si nekoupil ani za polovinu ceny však ty na to taky přijdeš ale jak vidim perfektne ovládš systém koupím-zničím-proám tak ti to může bejt fuk!!

        0 0
    • guard  

      MARZOCCHI 2004 Comp AIR 1000km

      0 0
    • slou  

      1993-CrMo NoName cca 10 000 km, Beskydy+okolí Brna – stále v provozu 1999-Marzocchi Z3 Light 11 000 km, střední terén + Beskydy maratony – stále v provozu a v pohodě :) 2003-Marzocchi MX Comp Eta 2 000 km střední terén + sem tam Beskydy

      0 0
    • BH  

      RS Mag 21 asi 3000 km nejlepsi RS Judy SL asi 3000 km RS Judy XC 5000 km nejspolehlivejsi Suntour XCP75 team 500 km RS Duke race 1000 km RS SID race 300 km bezny teren,par zavodu

      0 0
    • MARIN  

      Marzocchi XCR,10000km,5 l­et,XC, 1 x vymena tesneni na jedne noze,1 x vymena oleje a jinak jen dofukovani a kontrola tlaku

      RockShox Mag21 Carbon, 4000km, 2roky,XC,1 x vymena gumicky skrz kterou se strkala tlakovaci jehla jinak jen dofukovani

      RockShox SID XC 00´, 10000km, 2roky(a ted je na zimaku:), udrzba jen dofukovani

      Manitou Mars01, 30000km, 2,5roku,XC, 3× vymena oleje, oprava LockOutu, domazavani maznici a dofukovani

      0 0
      • pitelboy  

        Tys na BIKU za 2,5 roku najel 30 000km ?!!! tak to ses fuck borec ! klobouk dolu

        0 0
    • filipes  

      Judy XC 2000, 5 let, 20 000+ Hrube zachazeni pri agresivnim XC. Kdybych tam necpal vzduch tak no problem, pri dorazu ho vyrazim nekudy skrz tesneni. Futra prekvapive drzej, na perech bude jezdit vecne. Novy Judy i Piloty je proti tomu neuveritelnej shit.

      0 0
    • wroum  

      manitou MACH 5 SX 1998? – 63 mm, elastomer/olej patrona, 3 roky, km?

      judy SL 00 – doted je provozuschopna a ma ji kamos na kole

      mars 01 – vzduch/tpc, 80 mm, 2 roky, lehka, jako gumova ve vsech smerech, futra na cca 2000? km.

      black comp 01 – 80/100 mm, super vidle – drzi (kamos od nehoz sem ji poridil na ni skakal a mel na ni 205 kotouc – hfx HD), ja zlomil akorat krk a ten bude ted novej, jinak zadna vule

      suntour xc-pro-ns – pruzina/olej, 130 mm, upravena od milana1, po uprave super chod, dobre tlumeni, bezudrbovost. jinak tuha a bytelna a relativne lehka vidle (2,2 kg)

      Boxxer 03 race – 150/178 zdvih zatim drzi v pohode

      jinak sem mel spoustu vidlic – drzaku predniho kola, elastomerky od suntouru a rst. nema cenu se o tom ani rozepisovat

      0 0
    • tutite  

      94: RS MAG 21 95–96: Kangaroo 97: ROND 98–99: Marzocchi Bomber Z3 00: ROND 01: Marzocchi ATOM Z2 02: MANITOU SUPER/rychle pryč/, pak Marz.Marath.S 03: PACE RC38 LT LO 04: PACE RC40 XCFR 05/výhled/: Lefty Max.

      celkem cca 25–30 000 km, zpočátku nenáročné výlety, pak ale i několikrát DH /MČR Všemina, Lysá hora, Olomouc Jívová/, od r. 00 Maratóny, tvrdé beskydské MTB. na víc km není čas, poslední roky á 1000–1500 km.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Hmm. Ty nejlepsi kousky z kazdeho obdobi.

        0 0
        • bedjasson  

          Marcocchi:od 1993

          XC51 bez problémů

          XC500 modrá bez problémů

          XC600 bez problémů

          XC700 1× prasklá korunka, šla vyměnit, hůře těsnila

          DH3 zelená,kolo s pláštěm 2,1" nešlo ven, úzká, jinak ok.

          Bomber Z1 SUPR-až na váhu-má ji po mě kamarád, stále skvěle chodí

          Bomber MXComp Eta 2004 mám ji pořád-spokojenost-držák

          Bomber XC700 SL nově na zimáku…zatím nevím, ještě jsem kolo nedoskládal, pověst má hroznou

          Rst nevímco-vzduch+patrona-koupeno s kolem, zbyla tam jen nálepka Mag 21-těším se až ji rozeberu do šroubku a nikdy nesložím zpátky, vyvěsím kousky do dílny vedle polámaných a ojetých snb prken

          Manitou Mach 5 – katastrofa, naštěstí ji chtěl kamarád

          Manitou Magnum – dtto…tu má st.dcera, ale už se chystá výměna za RS Sid

          Manitou R7 MRD – jezdí ml.dcera, zatím ok

          Rock Shox Recon S-lite 2010 zatím OK, jezdí žena

          0 0
          • felix.org  

            Vždycky mě napadne, co člověka vede k tomu, hrabat se v 8 let starých vláknech :-)

            0 0
            • metr-x  

              Tohle vlákno už je solidní mrtvola. V té době jsem ještě pořádně nevěděl, co to odpružená vidlice je :)

              0 0
            • bedjasson  

              …mám dovolenou! Ale hledám info o Marzocchi XC 700, zrovna jsem ji koupil téměř novou za cenu šrotu.

              0 0
              • kubad  

                :-)

                k cemu je to dobre krome retro kola?

                0 0
                • bedjasson  

                  No právě, že dávám dohromady jednoho krasavce, zatím je to teda ošklivé káčátko. Jsou na něm věci, které jsem měl doma v šuplíku a teď to budu strojit do období 2003–2007. Mám rád ruční práci, CNC, ocel a titan rámy…mé první kolo byl švýcarský RM Concept z roku 1993 viz: http://www.flickr.com/…photostream/ a dodnes mě mrzí, že jsem jej prodal.Ale to už jsem asi mimo thread. Tak se vrátím. Nepozná někdo, co to je za RST? Je tam patrona, pružina vzduch.Děkuji

                  0 0
                  • Vilém  

                    Neni to RSTcko Aerosa?

                    0 0
                    • bedjasson  

                      Děkuji za tip, ale myslím, že Aerosa to není. Na vidli zůstal kousek nálepky a kdybych našel obrázek na webu (hledal jsem marně), tak bych ji poznal. Ale asi nemá cenu ztrácet čas s tímto bazmekem.

                      0 0
                      • bedjasson  

                        Myslím, že je to RST 381 EL…

                        0 0
                        • Mamut  

                          Ta mala srubovanu podkovu, tato je monoblok. Navyse bola pruzina+elastomer a bez tlmenia.

                          0 0
                          • bedjasson  

                            Máš pravdu! Provedl jsem rozborku a sborku, aby bylo jasněji. Mi to nepomhlo, snad někdo pozná, co je to za typ. Vyčištěno, promazáno, ale chod zpět je stále děsný.

                            0 0
                            • Vilém  

                              A podle ceho soudis, ze to Aerosa neni?

                              Kdyz kouknu na toto, tak tam jista podoba je.

                              0 0
                              • bedjasson  

                                …podoba tam je, netvrdím, že to Aerosa není, ta má ale dva elastomery MCU a jak jsem psal výše, byl tam zbytek nálepky a ten se grafice Aerose nepodobal. Patrona vypadá stejně. Mohla by to být sestra Aerosy-ze stejného roku, ale jiný model a může to být i Aerosa, nějaký montážní OEM. Kdo ví.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.