Má někdo pravou nohu větší než levou?

17 nepřečtených
  • Dreww

    Čau lidi, sháním člověka, který by si chtěl koupit tretry, ale má podobnej problém jako já. Mám levou nohu o půl až o 1 číslo(47) větší než pravou(46), a tak hledám někoho, do to má naopak. Šel bych třeba do specialized SPT MTN, díky

    0 0
    • Staenly  

      Mam to stejne jako ty…:( Jinak bych do toho urcite sel…

      0 0
      • Vision  

        nebo uříznot palec :-) já to mám v poho ale kamoš to má setjně ale má velikost 43 …

        0 0
        • Jogador  

          Uříznou palec, to ne, to jsem jednou zkoušel, a ono to docela bolí. Já bych do toho také možná šel, ale mám to uplně stejný, holt jsme asi praváci.

          0 0
          • enjoy  

            to delaj nackove ne?ze si urezavaj spicku prstu.nebo ja nevim,nekdo mi to rikal.skoda ze si neuriznou neco jinyho,nemohli by se mnozit.

            0 0
    • kovar  

      No to je vyzva, mam pravou o pul cisla vetsi nez levou v podobne velikosti jako ty. Jenze bohuzel boty mam dvoje z toho jedny uplne nove, takze leda az priste

      0 0
    • Speedy  

      Mám stejnej problém, pravou nohu mám tak o 1cm větší než levou. Myslíte, že je lepší koupit tretry spíš podle tej větší nohy a na druhej mít větší vůli, nebo tu větší úplně nadoraz a tu menší akorát?

      0 0
      • Staenly  

        Nejlepsi bude kdyz se domluvis s Drewwem a mate vyresenej problem oba dva. Ja uz sem si botky koupil. Na leve mi sednou na tesno takze na prave moc mista neprebyva a sem uplne spokojenej. Kdyz stojim, tak me ta leva trochu tlaci, ale na kole o ni nevim…

        0 0
      • Dreww  

        Já jsem si nakonec koupil tretry podle tý větší. Levá je akorát a ta pravá malinko plave, ale lepší než kdyby tlačila(trochu to vadí, ale snad si zvyknu:)). Přece jenom v těch tretrách strávíš dost dlouhou dobu a představa, že by Tě měla třeba víc jak 100km tlačit dost tvrdá bota je odstrašující. Navíc i noha v tý botě když Tě tlačí trochu nateče. Ještě je možnost koupit trochu měkčí botu, která by mohla trochu povolit,ale na to bych se v obchodě určitě poptal.

        0 0
        • Speedy  

          Já jsem je koupil taky podle tý větší. Koupil jsem Specialized Sport MTB. Připadá mně ale, že maj to číslování nějak posunutý, mám nohu vel.43, ale ty Spešly ve 43-ce mně dost tlačily, tak jsem vzal 44.

          0 0
          • enjoy  

            jo,delaj tretry o malinko mensi.ale neni problem si vyzkouset co padne.

            0 0
          • Dreww  

            Tak přesně tyhle spešly jsem si taky koupil:) Nojo, Italové jsou nejenom teplý, ale maj i blbý číslování…:))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.