• till

    Zničil sem si brýle…tak přemejšlim jaký si mam koupit. Poraďte mi nějaký značky, modely a budu rád i za aspoň orientační ceny.

    0 0
    • Staenly  

      Vozim relaxy, model nevim, staly asi 500Kc. Mam univerzalni modry skla – sou super. Ze zacatku nebyl nejmensi problem, akorat ted (vozim je asi 3 roky) uz je mam docela poskrabany – kdyz zastavim, nebo je na chvilku sundam z oci tak se trochu zamlzujou. Az si pudu kupovat novy tak do nich asi pujdu zase…

      0 0
      • aku  

        Hlasuju za tmave relaxy. Rok a pul a jeste se nemlzi. A kupoval jsem je podle UV kategorii :-)

        0 0
    • biker007  

      Rudy Project Kerossene. cena sice „trochu“ vyssi, ale pokud jezdis vic tak se vyplati. proti minulejm brejlim Brizza se mlzi o poznani min, suprove sedi, da tvarovat „nanosnik“ i packy za usima. a ten pocit mit stejny brejle jako zavodnici SP na lyzich nebo ted pri Zavode Miru;) hned se mi jede lip ;)) oficielni cena na krame cca 2400, nakupka byla asi 1200–1300kc.

      0 0
      • lempl  

        hudy project br3 drazsi ale super…

        0 0
        • till  

          Ona je zima?:-) Ja znam spis RB3… Ale neber to jako nakou narazku! Diky za typ. Vozite nekdo Setlazy?

          0 0
      • rasto  

        taky keroseny, cervena skla (Race Red) + cira. a dioptrie navic :-/ jinak perfektni model. drahy, ale vis, za co platis… doporucuji!!

        0 0
      • Alpina  

        Taky Rudy Project Kerossene, red racing plus tmavá skla … doporučuju, prostě si je natvaruješ na svou šišku. Až v nich pojedeš přestaneš litovat peněz :-)

        0 0
    • Pedro  

      Jezdím Pointy, stály kolem pětistovky, mají 3 výměné skla a do soboty, kdy jsem si zkusil kámošovy M Framy od Oakley bych neměnil. Perfektně seděly a viděl jsem s nimi jako ostříž. Začínám šetřit :)

      0 0
      • m-k-1  

        Já mám asi 4 sezony Axony a jsem maximálně spokojenej, seděj skvěle. Mrkni na www.axonsport.cz , je tam fůra modelů za přijatelný ceny.

        0 0
        • fousac  

          taky axony… druhym rokem a spokojenost..

          0 0
        • gilby  

          Mam taky axony a maximalni spokojenost (450,–), predtim jsem mel uvexy dokud jsem neulamal nozicky tak byly dobry:))

          0 0
      • till  

        Tak ty Oakley sou fakt super!!! A nevis kde se asi pohybuji s cenou. Rek bych ze asi docela vysoko…

        0 0
    • Pavlos  

      Loni jsem si koupil Relaxy a bolely me z nich oci:(

      Letos chci jit do Uvexu

      0 0
      • Vrci  

        Mam uvex Xeno-pro trojice skel. Černá – žlutá – čirá nebo černá – modrá – čirá. Nemlží se ani v zimě na běžkách a nezkreslujou vzdálenosti. Stály něco kolem 800,–-. Dneska se už asi nedělaj, protože na stránkách bikecentra jsem je nenašel. Podobná jsou V-one box, ale ty maj lepší skla a jsou i o dost dražší.

        0 0
    • Mlha  

      Jezdim BBB. 3 vymenny skla a zatim pohoda.

      0 0
    • Maara  

      Vozím už druhý Relaxy, čirý skla. Vadí mi skla tmavý, protože když vletim do lesa nic nevidim. Co se týče zamlžování, pomáhá když se skla omejou JARem. Dělám to i v případě plaveckejch brejlí když odejde antifog úprava. Jinak Oakley jsou samozřejmě bomba, ale asi bych měl o ně strach. V případě Relaxů je mi jedno když mi spadnou na zem apod.

      0 0
    • MARIN  

      *RudyProject Skeey s dioptr.klipem (1200,–vcetne dioptr.skel) *Oakley Jacket (tehda 1800,–) *Axon (kopie RudyProject Skeey 340,–)

      *v poradi dle oblibenosti

      0 0
      • vlk  

        no jo axon kopie rudy project.Ale asi jen obroučky nebo mají i skla stejných charakteristik­.Většinou totiž nejvíce záleží na sklech

        0 0
        • MARIN  

          Samozrejme ze je to jen kopie=jiny rozmer i vlastnosti skel(strasne lehce se poskrabou a ve tmavych se neda v lese jezdit narozdil od Laser skel od RP) a stejne tam obroucek(ty jsou jen plastove a lehce se lamou, RP-kovove). Ale i tak mi nic nebranilo si zluta skla Axon vybrousit a zasadit do RP :)

          0 0
      • sis  

        Za ty RP Skeey se taky primlouvam. Mam je skoro rok a jsou fakt super!Skla mam tmave laser a jeste se snad nestalo, aby se zamlžily. Staly 1500. Ale už se myslim nedelaji, sehnat se ale daji.

        0 0
    • kpitti  

      Asi rok Oakley M Frame, k tomu náhradní skla. Perfektne sedi, jsou lehky, diky konstrukci (neskladaji se) nejsou problemy s panty. Kvalita skel je velmi dobra. Jen ta cena, ale kdyz je budes nosit nekolikrat tydne tak se urcite vyplati. Ceny jsou na Internetu u dovozce: http://oakley.bryle.cz/

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Rudy Project Agressor. Asi už se nedělají, ale jsou dobrý.

      0 0
    • tm  

      Ja uz rok vozim v lete AKITA. Spousty modelu, vetsinou vymeny skla, velmi lehky a destrukce vzhledem k cene (600 Kc) tak nemrzi. Na lyzich (sjezdovky nejsou lyze) Briko Lucifer – nemlzi se a maji nejlepsi skla.

      0 0
    • RapMan  

      Ja skudlim tak jsem koupil toto www.keen.cz/…es/promo.jpg, za 350Kc, se vsim jak to vidite na obrazku, a taky pohoda… nez si priplatit za bryle, to si radsi nasetrim na lepsi vidlici… :)

      0 0
      • MARIN  

        ..nekdo kdo uz ma lepsi vidlici tak taky rad lepsi obraz :)

        0 0
    • Lada1  

      Ja pouzivam Mojave (reklamam v TV maji je i v Makru) 6 skel, dvoje obroucky. Jsou to levne bryle (komplet ca 1200Kc) ale tak ostry obraz jsem jeste nevidel + spickove obrysy. Jedny skla jsou i s vertikal. polarizaci (horiz. filtr) takze super treba na lyze ci vodu.

      0 0
      • Staenly  

        JJ, mojave si taky obcas nasadim, hlavne do sera – ty zluty skla sou dobry…

        0 0
    • radek z BF  

      Axon Eagle, 290,– , náhradní skla kompatibilní s Relax (model ???), od Relaxů zbyla žlutá a čirá skla… je to už čtvrtá generace, 2 praskly v zimě, jedny mi ukradl nějakej hajzlík v Brně na Príglu „U vesla“ přímo na stole, když jsem byl pro Kofolu… Spokojenost (s Axonem, zloděje bych nakopal do zadku)…

      0 0
    • rich  

      Ekynox SX (mensi kxicht) a Red skla – dokonale sedia, perfektna optika

      0 0
    • MartynB  

      Koupil jsem u benzinky nejekou dalsi ceskou konkurenci Relaxu: KAYAK…3 sady skel(tmave zrcadlo, cerveny do mlhy a antireflex cire) a za cca 490,–…Design jako carbon a jsou super i na lyze!

      0 0
    • mosquito  

      takovy docela pekny BIALUCCI .. z trznice asi tak 120kc … ale UV asi nejlepsi nebude :o/ nicmene na odreni na snehu a zmrazcich ci spiny v lese dobry

      0 0
      • K2  
        1. Brýle z tržiště jsem si nechal kdysi přeměřit v optice a v pohodě prošly
        2. Podkud natrefíš na brýle bez UV, tak věz, ž eje to horší než kdyby jsi jezdil bez nich. Zornička se ti za tmavými brýlemi více roztáhne a do oka proudí více UV škodlivého záření, potože bez brýlí by zůstala stáhnutá a omezovala by UV.
        0 0
        • mosquito  

          a existuje nejaky jednoduchy test na to UV nez v optice, alespon orientacni ??? ty co mam uz jsou hezky poskrabany a hodlam si kupit same .. jen ty oci mam jen jedny :o/

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.