• mosquito

    predem diky vsem za rady a tipy :)

    nakonec jsem koupil Gilu T4 jen za 1190kc coz byl peknej shock, kdyz jsem cekal doporucenou MC 1690kc

    a vypada na mym kolecku fakt dobre

    www.motom.euweb.cz/…iritgila.jpg

    jel jsem ji projet ale po 8 km jsem prorazil plast 6cm velkym hrebem a sel pesky dom, ale z toho mala a vezmu-li v uvahu ze je nevychozena tak „pruzi“ :)

    0 0
    • mosquito  

      kua to melo byt do diskuse a ne jako nove tema GRRR

      0 0
    • TinkTink  

      Nveril jsem, ze s nekterym bajkem to muze byt i sladeny. :o))) + dobra cena…osobne nevim kde by to bylo levnej.

      0 0
    • widlicka  

      Tam bola predtym pevna ze ? :-)

      0 0
      • mosquito  

        jo byla tam pevna Hi-Ten (vaha podle ruky kdyz jsem ji tahl tedka domu tak ± 1 kg hold rok 1998) a ta Gila ma tusim 1.58kg ale nevim jestli s tou tyci pro predstavec (vsude to meri jinak) kazdopadne byla oproti sunturum XCP-75 lehka (ty suntury mely kolem 2,1–2,2 kg)

        vakl to nema, utahovani sice neni od volne az po tuhou, ale je to poznat kdyz se s tim „knoflikem“ otoci (az 10×), V-cka drzi asi tak stejne jako na te stare … uvidime po par km (za 14 dni dam vedet)

        0 0
      • mosquito  

        pro vlastni dokumentacni potrebu jsem si to cvakl jeste pred upravou – tak pro srovnani:

        www.motom.euweb.cz/…rithiten.jpg

        www.motom.euweb.cz/…iritgila.jpg

        … jsem z toho dedecka udelal jeste docela mladika, dneska jsem jeste striknul odrene slapky :) a cele to namazal, v sobotu si mozna dame maly 65km zavod tak uvidime jak si budeme rozumnet

        0 0
    • ravo  

      Tak nám prozraď, kde dávaj na nový vidle 1/3 slevu z ceny?!?!?

      0 0
      • mosquito  

        ac nechci delat nejakou reklamu (oproti nekolika letum zpatky se tato prodejna zhorsila i zdrazila) tak je to ONROAD Olomouc – kousek od trznice, jeste jsem tam videl RST CAPA 990kc a tak nejak mezi reci minulej tyden s prodavacem tak mluvil o XCP-75-LO za 2000+nejaky drobny

        0 0
    • TinkTink  

      No tak jsem se konecne dostal k odpovedi…server jede :)

      Sladeny barevne to mas pekne…to jo…funkcne to asi taky odpovida, takze neni moc co resit :)

      Ta cena je takova, ze bych to za to asi nedal :)…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.